Žuvys

  Žuvų zodiako ženklasŽuvys 02.20 - 03.20

  Dvyliktasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Neptūnas ir Jupiteris. Numerologinis skaičius 7 ir 3. Elementas Vanduo.
  Tai "svajotojas". Karma "būti šalia nedalyvaujant".

  „Svajotojas".
  Valdo Neptūnas ir Jupiteris bei skaičiai Septyni ir Trys.
  Pastebėjimai: Vandens stichija. Sėkmingos dienos - pirmadie¬nis, ketvirtadienis ir penktadienis, nepalanki diena - trečiadienis.
  Skaičiai: 6, 7; visi, besidalijantys iš 7; 11, 12.
  Spalvos: žalia, mėlyna, lelijos, jūros bangos, plieno, raudonai violetinė.
  Talismanai: perlai, ametistas.
  Metalas: cinkas.
  Gėlės: vandens lelija, našlaitė, snieguole, neužmirštuolė.
  Valdo šalis: Italiją, Rusiją, Mažosios Azijos šalis.
  Kvapai (smilkalai): lotosas, levanda, kedras, našlaitė, aguona, rožės, sandalmedis.

  Charakteristika. Žuvys turi labai ištobulintą intuiciją, dvasinę gyvenimo sampratą. Permainingos natūros: viena vertus, sąžiningos, metodiškos, mėgsta darbą; kita vertus - svajoklės, imlios įspūdžiams. Žmonės idealistai, nuolat ieško pasaulio gro¬žio ir harmonijos. Jaučia didžiulį nusivylimą supratę, kad gyve¬nimas toli gražu nėra tobulas. Vienišiai, nuolat knaisiojasi savo viduje. Labiau vertina dvasines, o ne materialines vertybes. Teikia pirmenybę senam, gerai žinomam dalykui, nemėgsta naujovių ir permainų.
  Žuvys - požeminis vanduo. Linkusios išsisukti, apeiti kliūtis, o ne kovoti su jomis, tačiau svarbiausia - moka prasiskverbti, eiti pirmyn nepaisydamos nieko. Mėgsta ramią ir taikią darbo vietą.
  Neptūnas šiam ženklui suteikia nuolatinių kontrastų: neramu¬mo, nesibaigiantį karą pačiam su savimi. Jupiteris dovanoja laimingą likimą ir išmintį. Nors yra ramios išvaizdos, dažnai šio ženklo žmogus išgyvena dvasines kančias, nuobodulį. Tai taip pat humaniškumo ir savęs paaukojimo simbolis.
  Žuvims būdingas didžiulis dvasinis subtilumas, skvarbus protas ir stiprus skepticizmas. Intuicija stipresnė negu logika ir gana dažnai, netgi nesuvokdami savo gamtos dovanos, aplinkinius nustebina aiškiaregyste.
  Gimę po šiuo ženklu mėgsta komfortą ir jaukumą. Dosnūs ir svetingi šeimininkai. Jeigu jų likimas nuo vaikystės susiklosto normaliai, tai tampa teisingi ir atviraširdžiai, remiasi intuicija.
  Žuvys - geri muzikantai, dailininkai, skulptoriai, ekologinio judėjimo iniciatoriai. Jeigu Žuvys pasirenka kunigo profesiją, tai kelias atviras iki aukščiausių hierarchijos aukštumų. Vyrai labai jautrūs. Jų turtingas vidinis pasaulis pilnas išgyvenimų ir kontrastų. Geismingumas moterims suteikia daugybę malonumų. Tačiau bet kokios pastangos suprasti vyro vidinį pasaulį bevaisės. Apie jo intymų gyvenimą nežino netgi jo geriausi draugai. Veda sąmoningai, kartais be meilės, nors kurti šeimą bei turėti vaikų visai netrokšta.
  Žuvys moterys tai - aktorių, dailininkų, literatų ir bohemos pasaulio atstovės. Tokia moteris gyvena savo pačios sugalvotame svajonių ir lūkesčių pasaulyje. Seksu beveik nesidomi. Jai tai žaidimas, tačiau jokiu būdu ne fizinis pasitenkinimas. Nors savo partnerį bando įsivaizduoti kaip princą, tačiau vangus tempera¬mentas neatneša visiško pasitenkinimo. Ji gyvenime laukia stebuk¬lo ir nesupranta, kad sekse reikia ne tik imti, bet ir duoti, todėl dažniausiai vyrai po kelių nervinių išbandymų ją palieka. Ištekėjusi savo sutuoktinį gana dažnai išduoda.
  Paprastai Žuvys neaukšto ūgio, išblyškusio veido, užsisvajojusių akių - pilkų arba šviesiai rudų, tamsiais plaukais.
  Žuvys rūpinasi savo sveikata, tačiau dažnai pačios prisigalvoja įvairių negalavimų. Turi potraukį į alkoholį, tačiau dažniausiai ne geria, o degustuoja. Daug skaito medicininės literatūros apie įvairių ligų simptomus bei gydymą.
  Žuvų silpniausios vietos: pėdos, galūnės ir oda. Serga venų išsiplėtimu, reumatizmu, peršalimo ligomis. Iš visų Zodiako ženklų labiausiai linkusios į šizofreniją. Joms reikėtų gyventi sausame klimate, sportuoti, poilsiauti prie jūros arba kalnuose. Kojas laikyti sausas ir šiltai apautas.
  Žuvys mėgsta skaniai ir daug valgyti. Tai pakelia jų nuotaiką. Kraujyje trūksta kalcio, todėl reikėtų vartoti pieniškus produktus, vaisius ir jūros gėrybes. Pamiršti saldumynus bei mėsą!
  Dirbti su Žuvimi viršininku - tikras malonumas. Jis nuolaidus, linkęs į kompromisus, gailestingas. Į atliekamą darbą smulkmeniškai nesigilina. Tiesa, jis triukšmingas ir paslankus, jautrus, meilikavimams.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: vasario 20-kovo 1 d. Valdo Neptūnas. Pagrindinis devizas - pasitikėjimas.
  Žuvų veikla, iniciatyva stimuliuojama įkvėpimo, kurio jos semiasi iš savo turtingų dvasinių žinių. Instinktas nukreipia į tikslą. Neptūnas verčia jas nubrėžti aiškią liniją tarp sąvokų „niokojimas" ir „praturtinimas". Gerąja žodžio prasme jos yra likvidatorės. Atsisako ramybę ardančių idėjų, žalingų Įpročių, siekiams trukdančių asmenybių. Tačiau Šie žmonės nėra niekšai ir egoistai. Jie užjaučia ir padeda to vertiems žmonėms. Kartais užvaldo kaprizai, bet jie greitai praeina. Labai nemėgsta permainų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 12, 24, 36, 58, 60, 72.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: kovo 2—11 d. Valdo Mėnu¬lis. Pagrindinis devizas - tarnavimas.
  Šio periodo žmonės turi lakią vaizduotę, gali tapti dailinin¬kais arba kitokios srities kūrybiniais darbuotojais. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikas, rašytojas arba kas < nors kitas. Turi okultinių sugebėjimų. Pagrindiniai užsiėmimai ir interesai glūdi filosofijos, psichologijos srityse. Juose pasėtos sėklos turi užaugti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 25, 36, 52, 72, 75.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: kovo 11-20 d. Valdo Plutonas. Pagrindinis devizas - veikimas.
  Šios Žuvys turi darnos sugebėjimų, todėl žmonės jas myli. Supranta žemiškuosius gamtos dėsnius ir taiko juos savo tikslams pasiekti. Turi daugybę ateities projektų bei konkrečių vienkartinių darbų ir perpranta konkurentų veiksmus. Į daiktus visada žiūri racionaliai, todėl svajonės labai greitai pildosi. Daug pinigų skiria bendram žmonijos labui. Studijuoja ir užsiima mistika, todėl patiria nuostabių praregėjimų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 12, 15, 24, 30, 36, 45, 48, 60, 72.

  Net ir brandaus amžiaus Žuvys su stebėtinu naivumu ir entuziazmu priima bet kokią naują informaciją. Visai nekeista, kad nuo jos greitai pavargsta. Jautrioms Žuvims tenka „suvirškinti" ne tik sąmoningai priimamą, bet ir atsitiktinę informaciją. Toks perteklius taip keičia šio ženklo atstovų psichiką, kad jie pasidaro visai nepraktiški, neatidūs, pamiršta rūpintis savimi.

  Žuvys gana dažnai išgyvena liūdesį ir melancholiją; būdamos tokios būsenos, paprastai nenori su niekuo bendrauti. Užsisklęsti savyje nėra išeitis. Nusprendusios pasinerti vienatvėn, Žuvys turi griežtai atsisakyti bet kokių darbų. Joms reikėtų pasėdėti tyloje, pasivaikščioti gamtoje, išsimaudyti vonioje su raminamaisiais preparatais, nes vanduo - šio ženklo žmonių stichija. Gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą grąžina gilus ir ramus miegas, naminių gyvūnų draugija.

  Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės; jie tarsi “sugeria” ir teigiamus, ir neigiamus dalykus. Jiems dažnai būna sunku surasti ir išreikšti savąjį “aš”, todėl aplinkinių įtaka ir požiūris šiems žmonėms dažnai būna labai svarbus. Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesionaliai tylės. Besiruošdamos keliauti, Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingoms, bet sąžinės graužatis - labai stipri.

  Žuvų ženklo žmonės dažnai paklysta nepažįstamoje vietovėje arba dideliame mieste. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims. Labai svarbu, kad pasirinktos artimos kelionės nevargintų. Tolimi kraštai gali likti tik svajonė, jeigu tam neskirsite asmeninių pastangų. Atrodytų keista, bet Žuvų gyvenime kartais labai glaudžiai susipina svajonės su realybe, ir daug kas įvyksta lyg mostelėjus burtų lazdele. Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka.

  Žuvys greitai pavargsta, todėl ypač dėmesingai reikėtų rinktis kelionei skirtą avalynę. Be to, per vieną dieną nereikėtų stengtis visko pamatyti, kad naujų įspūdžių perteklius netrukdytų normaliai pailsėti

  Be galo moteriškos Žuvys mėgsta puoštis raukinukais, mezginukais, nėrinukais. Jos dievina detales, tačiau šios turi būti ne bet kokios, o labai subtilios.Žuvys nemėgsta būti dėmesio centre, tačiau vis tiek neturėtų vengti baltos spalvos, kuri dar labiau pabrėžtų jų moteriškumą, suteiktų joms tiesiog nežemiško žavesio ir tyrumo.Kadangi šio ženklo atstovėms patinka viskas, kas yra bent kiek mistiška, jos renkasi ką nors simbolizuojančius papuošalus arba rengiasi tam tikro stiliaus drabužiais, pavyzdžiui, indiškais, hipių, pankų ar liaudiškais motyvais.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account