Skorpionas

  Skorpionas 10.23 - 11.22

  Aštuntasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Plutonas ir Marsas. Numerologinis skaičius 8 ir 9. Elementas Vanduo.
  Tai "santūrus menininkas". Karma "įveikti mirtį".

  Vakarų zodiakas Skorpionas„Santūrus menininkas".
  Jį valdo Plutono ir Marso planetos bei skaičiai Aštuoni ir Devyni.
  Pastebėjimai. Vandens ženklas. Sėkminga diena - antradienis, nepalankios dienos - pirmadienis ir penktadienis.
  Skaičiai: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100 ir 666.
  Spalvos: raudona ir visi rudi tonai.
  Talismanai: akvamarinas, karbunkulas, koralas, granatas.
  Metalas: geležis.
  Gėlės: chrizantema, gvazdikas, raudona rožė, aguona, bijūnas, narcizas.
  Valdo šalis: Vokietiją, Ispaniją, Norvegiją, Alžyrą, Šri Lanką, Švediją.
  Kvapai (smilkalai): levanda, rožė, ambra, jazminas, našlaitė.

  Charakteristika. Tai kraštutinumų ir prieštaravimų natūra, iš Zodiako ženklų - pati stipriausia. Negailestinga ir aistringa. Tokį žmogų galima ir mylėti, ir nekęsti. Jam neegzistuoja jokios kliūtys. Tai analitikas, turi gerą intuiciją, energingas, siekia turto. Dideli dėmesį skiria savo išvaizdai ir įvaizdžiui. Mėgsta lankyti restoranus. Sarkastiškas, turi gilų, beveik mistinį gyvenimo supratimą. Dažnai pasiekia puikių rezultatų. Skorpionas - prezidentinis ženklas. Trys JAV prezidentai ir Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus yra gimę po šiuo ženklu.
  Skorpiono charakteris stiprus, o gyvenimas įdomus, nes visais gyvenimo atvejais yra maištininkas ir individualistas. Tai arba didysis reformatorius, arba anarchistas. Skorpionas, veikiamas dviejų - Neptūno ir Marso - planetų, kovoja, kenčia, graužia save, atgimsta iš pelenų ir yra labai kontrastingas, temperamentingas, patrauklus, tačiau žiaurus.
  Pirmasis jo sunkumas - tai gyventi. Jis turi energijos, gyvumo, jėgos, kad pasiektų viską, tačiau dėl irzlaus charakterio suburia daug priešų. Kartais visus savo nuodus Skorpionas nukreipia į save patį. Netgi tada, kai atrodo atviras, jis savyje uždaras ir pasiruošęs bet kokiems veiksmams. Tai jo asmeninė apsauga. Jam nuolat atrodo, kad jį kritikuoja ir gąsdina, o jeigu kas iš tikro pabando pulti-jo pyktis būna baisus.
  Darbe ir vykdydamas įsipareigojimus jis rodo geležinę valią. Niekada neieško išsigelbėjimo iliuzijose, greitai suranda silpną žmogaus ar situacijos vietą.
  Skorpionas - užgimęs kovotojas. Jis naudoja įvairias priemones tikslui pasiekti. Bendraudamas su žmonėmis būna tvarkingas ir sąžiningas, tačiau artimiau prie žmogaus prisiriša labai retai. Tai individualistas, kuriam labai svarbi jo laisvė. Gali tapti puikiu gydytoju diagnostiku arba chirurgu, tardytoju arba advokatu.
  Moteris Skorpione būna dviejų tipų, abi - stipraus charakterio, tačiau vienos temperamentas užslėptas, kitos būna lemtingosios moterys. Pirmosios turi vyrišką protą ir nežabotą energiją. Joms sunku susirasti partnerį, atitinkantį jų reikalavimus. Jos pasigrobia pasyvius ir silpnus partnerius. Jeigu nusprendžia ištekėti, tai padeda vyrui padaryti karjerą.
  Lemtingoji moteris - pavojinga. Nežabotos aistros sužlugdo ir ją, ir partnerį. Skorpione moteris intymiame gyvenime siekia visiško pasitenkinimo. Ji energinga, protinga, graži. Vyrai tiesiog kraustosi iš proto dėl jos. Paprastai ji anksti įgyja erotinės patirties. Tai karštos, liepsningos moters idealas.
  Skorpionas vyras būna temperamentingas, sugeba atlikti bet kokius sumanymus. Jis - didysis lošėjas ir artistas. Puikus seksualinis partneris. Pati brangiausia jam vertybė - asmeninė laisvė. Seksas, jo manymu, - sportas, kuriame jis suranda savo proto ir talentų įsikūnijimą. Retai sukuria šeimą.
  Skorpionų ligos yra blogo prisitaikymo arba nelaimės vaikystėje rezultatas. Vaikų emocinės traumos sukelia nervinius sutrikimus, netgi isterijos priepuolius.
  Skorpionas neatsparus infekcinėms ligoms. Silpniausios kūno vietos - lytiniai organai, storoji žarna, apendiksas. Kartais išsigydo paslaptingais būdais, pasitelkęs vidinės energijos rezervus. Svarbiausia sąlyga - fiziškai nepervargti. Nepatartina vartoti alkoholį, nes apsvaigęs prikrečia aibę nemalonumų sau ir artimiesiems.
  Nepatartina Skorpionui valgyti riebų maistą. Jis mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti, tačiau gaminti nemoka. Dažniausiai jo organizmui trūksta geležies, todėl reikia valgyti daugiau „raudonųjų" daržovių bei vaisių. Saldumynus pamiršti!
  Skorpiono ženklas alegoriškai primena gyvatę, tapusią žmogaus nuopuolio priežastimi. To ženklo žmonės turi trumpą, lankstų galingą kūną. Krūtinė aukšta, veidas tamsaus gymio, nosis primena erelio snapą, kojos stiprios ir šiek tiek sulenktos. Tai energingas ir mėgstantis judėti žmogus.
  Kaip vadovas, Skorpionas geras, tačiau sudėtingas. Jis intensyviai dirba, mato tai, kas slypi gilumoje, slepia savo jausmus. Tikslą pasiekia bet kokiomis priemonėmis. Labai pavydus, o konkurentus tiesiog nušluoja nuo žemės paviršiaus.
  Prisigretinti prie Skorpiono vadovo galima tik vienu būdu -reikšti entuziazmą ir pritarimą visa tam, ką jis daro, ir nuolat įrodinėti savo ištikimybę.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: spalio 23-lapkričio 1 d. Valdo^ Plutonas. Pagrindinis devizas - vientisumas.
  Žmogus skrupulingas, kantrus, turi tikslą ir reputaciją. Tai ištikimas draugas ir patikimas kolega. Siekia rezultatų atiduodamas visas savo jėgas ir laiką. Tai ne egoizmas, o siekis būti teisingam, poreikis ateiti į pagalbą. Jis niekada neapgauna. Senovėje tikriausiai būtų sudegintas ant laužo. Supranta dvasinių išgyvenimų psichologiją. Tuos, kuriuos pamilsta, paskatina imtis didelių darbų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 30, 45, 60.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: lapkričio 2-11 d. Valdo Neptūnas. Pagrindinis devizas - ištikimumas.
  Šio periodo žmogaus tikslas - pasiekti garbės ir turtų. Jis moka panaudoti kiekvieną minutę. Atviras, ištikimas ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Gali atsisakyti visko dėl savo idealų. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 25, 30, 45, 50, 60, 75.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: lapkričio 12-22 d. Valdo Mėnulis. Pagrindinis devizas - teisuoliškumas.
  Žmogus nuolat kovoja už teisybę. Remiasi laisvos asmenybės principais ir nori laisve pasidalyti su visu pasauliu. Tokia savybė sukelia aplinkinių ir draugų pagarbą. Kartais sukrečia negalėjimas pasiekti paties slapčiausio noro. Tada kyla graudulys, tačiau neilgam, o vėliau vėl atkakliai ima siekti savo tikslo.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 25, 30, 45, 50.

  Seksualumu ir gyvybine energija trykštantis Skorpionas retai skundžiasi kokiais nors negalavimais. Tačiau jei jį pradėjo varginti peršalimo ligos, nervingumas, nesibaigiantys konfliktai su artimaisiais, žinokite, Skorpionas persisotino ir jau nesugeba „suvirškinti" gautos informacijos. Geriausia terapija - keletas dienų be kompiuterio ir televizoriaus.

  Vargas tam, kuris pasimaišys po kojomis blogai nusiteikusiam Skorpionui. Šiems žmonėms būdinga savo pyktį išlieti ant kitų, dažniausiai niekuo dėtų aplinkinių. Ieškodami priekabių, jie būna neįtikėtinai grubūs, nes tik taip kuriam laikui atsikrato neigiamo krūvio. Skorpionui nereikia tiesos - jam būtina išlieti tulžį. Nuvyti blogą nuotaiką gali padėti seksas, siaubo filmas, mistinis detektyvas, vandens procedūros, karšta pirtelė. Neigiamas emocijas puikiai tinka išlieti sporto aikštelėje.

  Keliaudami su šio ženklo atstovais ir artimiau su jais susipažinę pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, patrauklios ir ryškios individualybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti. Bet atsitikus nelaimei ar kokiai nors suirutei, jie nepasimes ir sugebės mobilizuoti visus. Daug kas nemėgsta Skorpionų už jų kandžias replikas ir kritiką. Nuo mažens šio ženklo žmonės nenori būti priklausomi nuo tėvų globos ir mielai keliauja su svetimais žmonėmis. Pasitikėkite jų ištverme ir tuo, kad mažus Skorpioniukus ne kiekvienas gali nuskriausti.

  Skorpionams nebūdinga pasiduoti kitų įtakai, per valandą susikrauti daiktus ir lėkti. Jeigu tai bus jų pačių sumanymas, kovodami už šį tikslą jie laimės, net ignoruodami nepalankias aplinkybes. Jie ilgai svarsto prieš išvykdami į tolimus kraštus, bet jų nuojauta paprastai neapgauna. Galima teigti, kad lankymasis tolimuose kraštuose tobulina Skorpionų uždarą ir maištingą vidinį pasaulį.

  Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks visus galimus negalavimus; juos gali palaužti nebent apsinuodijimas arba netikėtas peršalimas.

  Originalius daiktus dievinantiems Skorpionams nėra nieko baisiau už serijinio modelio drabužius.Po šiuo ženklu gimusios merginos labai vertina kokybę, todėl ištisus mėnesius gali vaikščioti apsirengusios ta pačia suknele, svarbu, kad tik išsiskirtų iš pilkos minios, o dar geriau, kad drabužis būtų vienetinis dizainerio kūrinys.Skorpiono merginą gatvėje pažinsi ir iš išraiškingo, kartais net akį rėžiančio makiažo.Na, o jei pažįsti tokią, kuri vaikšto nė kiek nepasidažiusi, žinok, ji priklauso tai daliai šio ženklo atstovių, kurios teigia, kad išvaizda nieko nereiškia, svarbiausiai - vidinis sielos grožis.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account