Svarstyklės

  Svarstyklės 09.23 - 10.22

  Septintasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Venera ir Saturnas. Numerologinis skaičius 6. Elementas Oras.
  Tai "užgimęs diplomatas". Karma "atnešti meilę".

  Vakarų zodiakas Svarstyklės„Apsigimęs diplomatas". 
  Tai septintasis Zodiako ženklas. Valdo Veneros ir Saturno planetos ir skaičius Šeši.
  Pastebėjimai. Oro ženklas. Sėkmingos dienos - penktadienis, šeštadienis, nepalankios - antradienis ir sekmadienis.
  Skaičiai: 2, 6; visi, besidalijantys iš 6; 7, 8, 9, 15.
  Spalvos: ruda, tamsiai žydra, žalia, jūros bangos ir visi pasteliniai tonai.
  Talismanai: opalas ir lazuritas.
  Metalas: bronza, varis.
  Gėlės: rožė, tulpė, lelija, ramunė, našlaitė.
  Valdo šalis: Austriją, Kaukazą, Kiniją, Japoniją, Tailandą, Rusijos Sibirą.
  Kvapai (smilkalai): rožė, levanda, jazminas, pušis, sandalmedis (Santalum).

  Charakteristika. Žmogų, gimusį po Svarstyklių ženklu, valdo grožio, harmonijos, teisingumo jausmas. Dėl savo takto, kilnia¬dvasiškumo, santūrumo, jis visada apsuptas žmonių. Retai turi priešų ir labai palankiai veikia visuomenę. Atsakingas, turi puikių darbinių savybių. Jis šalininkas dialogo, paremto derybomis ir susitarimu. Kaip politikas, dažniausiai būna centristas. Iš prigimties diplomatas, vengiantis kraštutinumų. Žmogus turi lengvą, santūrų charakterį ir aiškų protą. Venera dosniai ji apdovanoja meilės jausmu. Elegantiškas ir gracingas, lengvai suranda harmoniją gyvenime, net tais atvejais, kai kas nors nepasiseka ar užklumpa liga. Nemėgsta ginčų, nemalonumų ir komplikacijų. Labiausiai iš visų vertina ramybę, savo estetinių poreikių tenkinimą. Svarstyklės - likimo lepūnėlis, mėgstantis komfortą ir pra¬bangą.
  Labai geri advokatai, diplomatai, prekeiviai, knygų leidėjai, aktoriai ir administratoriai.
  Svarstyklės vyras - prieštaringa natūra. Viena vertus, turi puikų charakterį, yra religingas, siekia stabilumo, myli aplinkinius. Kita vertus, ji nenumaldomai traukia moterys, tačiau tą labai slepia. Kartais pavyksta pasiekti harmoniją ir pažaboti savo tem¬peramentą. Tačiau jam vienos moters neužtenka, ji greitai nusibosta, nes visą laiką degina aistrų audros. Šeimos darną gali užtikrinti tik aistringa žmona.
  Svarstyklės moteris - nepakartojamai moteriška. Ji gundanti, švelni ir kartu kaprizinga. Mėgsta ilgai pamiegoti, apsupa save brangenybėmis ir įvairiais niekučiais. Jos pagrindinis užsiėmimas -meilė. Ji egoistė, tačiau meili ir gera kaip vaikas. Silpnesnius vyrus ji paverčia paklusniais ėriukais.
  Svarstyklių ženklas apdovanoja žmogų gražia kūno sudėtimi, švelniu ovaliu veidu, tiesia nosimi, gražiomis melsvomis akimis (kartais tamsiai rudomis), lininiais plaukais. Garsumo ar turtų pasiekia padedant kitiems.
  Svarstyklių silpniausia kūno vieta - inkstai. Esant nuolatiniams stresams, piktnaudžiauja alkoholiu. Jis yra kompanijos žmogus ir jos vardan gali padauginti alkoholio. Mėgsta saldžius patiekalus, todėl greičiau apgirsta. Jo pagirios - baisios moralinės kančios.
  Paprastai Svarstyklių sveikata gera, tačiau jeigu liga prasideda aštriu inkstų, šlapimo pūslės uždegimu ar odos išbėrimu, būtina kreiptis i gydytoją.
  Svarstyklėms reikėtų vengti gurmanų maisto. Patartina valgyti daug morkų, burokėlių, obuolių, persikų, razinų. Organizmui labai reikalingas jodas, todėl vartotini jūros produktai.
  Svarstyklės atitinka beveik idealaus vadovo tipą. Paperka nekonfliktiškumas, geraširdiškumas, mokėjimas spręsti sudėtingus reikalus, vesti derybas.
  Bendraujant su Svarstyklėmis vadovu, reikia remtis savo teisiais argumentais. Niekada neapeliuoti į pasigailėjimą - tokio jausmo jis neturi.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: rugsėjo 23 - spalio 3 d. Valdo Venera. Pagrindinis bruožas - magnetizmas.
  Jis stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprus ir pasiekia norimą rezultatą. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras - laiminga santuoka. Jis-puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jam žavingas todėl, kad jis pats suteikia jam tam tikrą prieskoni.
  Svarbiausi gyvenimo metai: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: spalio 4-13 d. Valdo Urano planeta. Pagrindinis devizas - ištvermingumas.
  Ir iš tikrųjų Svarstyklės labai ištvermingos. Pasižymi ilgaamžiškumu. Tačiau nerviškai persitempus, pritrūksta kantrybės. Po kiek laiko atsiranda antrasis kvėpavimas. Toks žmogus turi vaidybos dovaną, kantriai klausosi. Niekas taip nepakelia jo nuotaikos Kaip artimieji ir džiaugsminga atmosfera. Talentai pasireiškia dirbant su didesne žmonių grupe.
  Svarbūs gyvenimo metai: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: spalio 14-22 d. Valdo Merkurijus. Pagrindinis devizas - atkaklumas.
  Didžiulė gyvenimiška energija verčia šio periodo žmogų ginti pačias kilniausias idėjas, nes jos ji traukia ir tai atitinka jo prigimti. Iniciatyvus ir veikia pats be kieno nors paraginimų. Įsitikinimas savo veiklos teisingumu leidžia nugalėti visas kliūtis. Kartais atrodo agresyvus, tačiau vis dėlto sugeba save kontroliuoti. Geriausiai pasireiškia literatūrinėje, pedagoginėje ar artistinėje veikloje.
  Svarbūs gyvenimo metai: 8, 10, 20, 30, 40, 48, 50, 56, 60, 70, 74.

  Jei Svarstyklės teigia nusivylusios gyvenimu, neranda tikslo ko nors imtis, niekuo nesidomi ir plėsti savo interesų, žinokite, - jos pervargo nuo informacijos. Geriausiai tokiu atveju šio ženklo atstovams leisti pailsėti. Tada jos vėl naujomis jėgomis kabinsis į gyvenimą, kuriame ne paskutinę vietą užima ir informacija, kuri itin prisideda prie Svarstyklių pasaulėžiūros formavimosi ir labai lemia jų elgesį.

  Šie visada malonūs ir geraširdiški žmonės labai išgyvena, jei juos kas nors išmuša iš vėžių ir sutrikdo dvasinę pusiausvyrą. Svarstyklės tokios nuotaikos stengiasi kaip įmanydamos atsikratyti, tačiau tai sunkiai pavyksta likus vienumoje. Šiems žmonėms geriausias “vaistas” - vizitas į kirpyklą, nauja šukuosena, geri kvepalai, linksma kompanija. Pamatęs, kad aplinkiniai gerai įvertino pasikeitimus, Svarstyklių ženklo žmogus greitai pamiršta negandas.

  Bet kokiame amžiuje po šiuo ženklu gimę žmonės susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų demonstravimą ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje kartais galima pasigesti tik praktinę paskirtį turinčių daiktų. Planuodami savo laisvalaikį ar išvyką, Svarstyklių ženklo žmonės ypač daug dėmesio kreips į malonią draugiją. Kadangi labai dažnai Svarstyklėms būna sunku apsispręsti, joms pravers svarūs kitų argumentai. Dažniausiai šie žmonės yra pirmieji, kurie rodo iniciatyvą sutaikydami besiginčijančias puses. Paprastai Svarstyklės būna tarsi gelbėjimosi ratas didelėje keliaujančiųjų grupėje, kur dažniausiai išsiskiria poreikiai ir nuomonės. Po šiuo ženklu gimę žmonės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse - greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo.

  Jeigu į kelionę vykstate automobiliu, geriau nesėskite už vairo, o pasimėgaukite keleivio laisve. Ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis. Ilgiau keliaujant, būtina patogiai sėdėti, dažnokai sustoti ir pasimankštinti; o pajutus skausmą juosmens srityje, neleisti jam progresuoti.

  Kadangi Svarstyklės turi gerą intuiciją ir estetinę nuovoką, jos puikiai jaučia, kaip pasipuošti kiekviena proga.Svarstykles globoja venera, todėl šio ženklo atstovės dažnai dar vadinamos meilės dievaitėmis.Svarstyklės iš visų jėgų stengiasi visada būti gražios ir patrauklios, tačiau neskiria tam labai daug dėmesio.Tiesiog joms savaime tai sekasi.Svarstyklės mėgsta rengtis pačių susikurtais drabužiais, nes joms nepatinka gatvėje sutikti taip pat apsirengusią merginą.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account