Mergelė

  Mergelė 08.23 - 09.22

  Šeštasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Merkurijus. Numerologinis skaičius 5. Elementas Žemė.
  Tai "idealistas kritikas". Karma "sutvarkyti gyvenimą".

  Vakarų zodiakas Mergelė„Kritikas idealistas". 
  Tai šeštasis Zodiako ženklas. Valdo Merkurijaus planeta ir skaičius Penki.
  Pastebėjimai. Žemės ženklas. Sėkminga diena - trečiadienis, nepalankios dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.
  Skaičiai: 3, 5; visi, besidalijantys iš 5; 6, 12, 27.
  Spalvos: balta, mėlyna, dangiška, violetinė, žalia.
  Talismanai: nefritas ir karneolis.
  Metalas: varis, alavas.
  Gėlės: raudonoji aguona, astrą, šalpusnis, snieguole (Galanthus).
  Valdo šalis: Graikiją, Palestiną, Japoniją.
  Kvapai (smilkalai): balzaminis miros medis, rožė, žemuogė.

  Charakteristika. Mergelė yra inteligentiška, apdairi, logiškai mąstanti. Visus reikalus tvarko be priekaištų. Labai apsiskaičiusi ir erudite. Labai aukštas statuso visuomenėje kriterijus, nuolat siekia tobulumo. Turi praktišką protą ir lankstų charakteri. Mergėlės ženklas - realumas, logika, aiškumas. Ji retai pasiduoda aistrai. Mėgsta tvarką, švarą, tikslumą. Tai geras ir reiklus darbuotojas, preciziškai teisingas. Gabus politikas, domisi ekonomikos mokslais. Paprastai Mergelės gyvena ilgai. Yra gerbiamos, tačiau mėgsta ginčytis, nes yra pedantės ir smulkmeniškos.
  Mergelei vyrui būdingas susikaupimas, tvarkos pomėgis, potraukis bendrauti su moterimis. Drovumas komplikuoja meilės ryšius, nes toks vyras siekia aiškumo ir paprastumo, bando viską paaiškinti paprasta logika. Linkęs dažnai Įsimylėti. Požiūris į moteris romantiškas ir kartais netgi per daug idealus. Seksualinės galimybės didelės, tačiau partnerę visų pirma patraukia savo švelnumu, kuris retai būdingas kitų ženklų vyrams. Gali patenkinti pačius subtiliausius partnerės norus. Tačiau moters išdavystė gali paversti jį kerštingiausiu žmogumi.
  Mergelei moteriai būdingos visos gerosios moters savybės: grožis, švelnus charakteris, ištikimybė, visas seksualinių būdų kompleksas. Ji labai patraukli vyrams. Ją džiugina ir suteikia malonumą jau vien tas faktas, kad vyrai gėrisi ja. Moka aistringai glamonėti ir tai ypač traukia vyrą, nuspalvina jo norus nenusakomomis spalvomis. Ji ideali motina ir šeimininkė.
  Mergelės paprastai liesokos, judrios, anatominiu požiūriu turi gerai išsivysčiusią galvą, yra plačių skruostikaulių, šviesiai rausvų plaukų, žydrų akių, plačių pečių. Tai inteligentiškumo ir artistinių sugebėjimų asmenys.
  Mergelės dažniausiai serga kojų, kepenų ir skrandžio ligomis. Vaikystėje gresia pavojus susižeisti. Jos turi įgimtą baimę susirgti, instinktyviai jaučia, kad alkoholis-ne draugas. Jei tai pamiršta-primena jų kepenys. Jos tokios trapios, kad išgerti gali vos kelias taures sauso vyno - ir viskas. Pastebėjusios mažiausius ligos simptomus, sunerimsta. Tačiau iš tikrųjų tai pats sveikiausias iš visų Zodiako ženklų. Labai kenkia nervinė Įtampa, todėl rekomenduotinas reguliarus maitinimasis ir pasivaikščiojimai gamtoje.
  Valgyti galima viską, tik produktai turi turėti daug baltymų. Geriau gerti arbatą negu kavą, valgyti daug vaisių ir jogurtu.
  Mergelės - valdininkės iš prigimties. Kaip viršininkai, ypač punktualios ir tvarkingos. Moka stebėti ir analizuoti, praktiškos, nemėgsta išlaidauti. Prieš pradėdama kokį darbą, Mergelė vieną punktą po kito tikrina numatytą darbą bei jo eiliškumą, kimba prie smulkmenų. Pavaldiniams reikia susitaikyti su tokiu darbo stiliumi, nes kitaip nebus išvengta susierzinimo ir netgi riksmo.
  Jeigu darbuotojas nusikalto, tai vienintelė galimybė nuslopinti kon¬fliktą su viršininku - susigalvoti vis naujų pasiteisinimų. Mergelei viršininkui būtina nuolat rodyti savo palankumą ir patikimumą.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: rugpjūčio 23 - rugsėjo 2 d. Valdo Marsas. Pagrindinis devizas - budrumas.
  Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tiksią: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.
  Svarbūs gyvenimo metai: 21, 31, 50, 51.

  Antrasis dekanas. Gimimo data; rugsėjo 3-13 d. Valdo Saturnas. Pagrindinis devizas - privalumas.
  Mergelė išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes ji ekonomiška, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką ji mėgsta, - centų neskaičiuoja. Turi malonų charakteri, draugiška ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 21, 24, 31, 32, 40, 50.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: rugsėjo 13-22 d. Valdo Venera. Pagrindinis devizas - išrankumas.
  Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio peri¬odo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri Į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Reikalinga tik plati veiksmų arena, nes, apribojus jų potencialias galimybes, gali tapti nelaimingos, {vairios gyvenimo kliūtys skatina protestuoti, nes nesugeba prie jų prisitaikyti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 23, 24, 30, 31, 33, 41, 50.

  Reklama veikia kiekvieną, net ir tą, kuris, rodos, jai visiškai abejingas. Šis teiginys tikriausiai labiausiai tiktų kalbant apie Mergeles. Juk jos, aristokratės ir gana konservatyvios nuomonės šalininkės, iškart atmeta viską, kas nedera prie jų subtilios prigimties. Tačiau pasąmonė daro savo. Jei Mergelė pajuto, kad nebegali pakęsti aplinkinių, jai darosi sunku kontroliuoti save, vadinasi, metas pailsėti nuo bet kokios informacijos.

  Blogos nuotaikos apimta Mergelė tampa tikra vaidininke ir bambekle. Žinodamas šį savo bruožą, žmogus gali reguliuoti savo elgseną - užuot gadinęs nuotaiką aplinkiniams ir sau, geriau pabūti vienumoje. Mergelė susinervinusi galėtų sutvarkyti butą, išsiskalbti žlugtą, nuveikti kitus sunkesnius darbus. Padirbėjusi pati nepajus, kaip nusiramins. Jei nėra jokio darbo, galima kibti į kryžiažodį. Mergelę vienodai puikiai nuteiks kiekvienas pasiektas darbo rezultatas; tačiau jei ji sėdės be veiklos, bloga nuotaika tik užsitęs.

  Apdovanoti racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu šio ženklo žmonės paprastai tik kitų raginami išvyksta pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduos naudos, nes Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti.

  Mergeles vargina monotonija, tad jei jų gyvenime niekas per daug nesikeičia, keičiasi jos pačios.Vieną dieną jos gali atrodyti sportiškos ir energingos, kitą - elegantiškos ir trapios.Gerai yra tai, kad paprastai jos visada atrodo gerai, nes sugeba tarpusavy suderinti drabužius, aksesuarus ir makiažą.Ypač atidžiai šio ženklo atstovės renkasi detales, nes, jų manymų, nereikšmingų detalių nebūna.Mergelių įgimtas pastabumas leidžia joms įsidėmėti geriausias idėjas ir pritaikyti jas savo išvaizdai tobulinti.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account