Liūtas

  Liūtas 07.23 - 08.22

  Penktasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Saulė. Numerologinis skaičius 1 ir 4. Elementas Ugnis.
  Tai "užgimusi žvaigždė". Karma "atiduoti gyvenimui širdį".

  Vakarų zodiakas Liūtas„Užsigimusi žvaigždė". Tai penktasis Zodiako ženklas. Jį valdo Saulė ir skaičiai Vienas, Keturi.
  Pastebėjimai. Ugnies stichija. Sėkminga diena - sekmadienis, nepalanki - šeštadienis.
  Skaičiai: 1, 5, 9, 11.
  Spalvos: skaisčiai raudona, oranžinė, purpurinė, aukso, juoda. Nesėkminga - balta.
  Talismanai: gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas.
  Metalas: auksas.
  Gėlės: chrizantema, medetka (Calendula), bijūnas, palmė, rugiagėlė, kardelis.
  Valdo šalis: Prancūziją, Italiją, Siciliją, Čekiją ir Slovėniją, Arktikos sritį, Antarktidą.
  Kvapai (smilkalai): ambra, rožė, pakalnutė, jazminas, kokosas.

  Charakteristika. Lutai daugiausia turi šansų valdyti ir tapti lyderiais. Jie skelbia centralizmo, absoliutizmo ir monarchizmo idėjas. Liūtas pašauktas mylėti. Tampa labai nelaimingas, jeigu jam nepaklūstamą. Jis geras, dėkingas ir atviras. Pasaulis Liūtui -milžiniška scena, todėl jis dažnai apdovanotas vaidybiniais talentais. Taip pat mėgsta azartinius lošimus, sportą bei [vairias varžybas.
  Liūto charakteris valdingas, turi turtingą prigimti. Jis žaižaruoja ir garuoja, imasi daug iniciatyvos, eikvoja daug jėgų, todėl kartais jo gyvenimas tampa sunkus. Tačiau jis natūralus ir geras žmogus. Kiekvienas gali susilaukti jo pagalbos.
  Liūtas temperamentingas ir impulsyvus. Jis tuščiagarbis, mėgsta pasišvaistyti restoranuose. Žodžiu, nors trumpai, bet kartais nori pasijusti karaliumi. Neturėdamas psichologinės nuojautos, dažnai daro klaidų, o kartais prieina net iki tragedijos. Tačiau didžiulės vidinės jėgos leidžia daryti žygdarbius. Nedovanoja išdavystės.
  Liūtas vyras turi daugybę silpnybių. Jis labai įtarus. Jam atrodo, kad jei padarys netgi mažiausią netaktą matant moteriai, bus jos išjuoktas. Jei moteris gudri ir tą pastebi, jis gali tapti žaisliuku jos rankose. Norėdamas įrodyti aplinkiniams savo visa-vertiškumą, įsipainioja į įvairias meilės avantiūras bei abejotinus ryšius. Tačiau jei moteris įrodo, kad jis visa galva geresnis už kitus vyrus-ji taps jo žmona ir turės puikų bei ištikimą vyrą. 
  Liūtė moteris yra toli gražu neliūtiško temperamento, nors Kaip patraukli ir pasirengusi susukti netgi protingiausio vyro galvą. Jos jausmai ramūs. Netgi artumo momentais vyras jaučia jos bejausmi žvilgsni. Toks elgesys paaiškinamas fiziniu šaltumu ir nedideliu interesu seksui.
  Moteris būna labai praktiška ir kiekvieną partnerį vertina kaip potencialų vyrą. Ji gera žmona ir motina. Tiktai abejingumas paskui dažnai sukelia problemų šeimoje.
  Liūtas apdovanotas didžiule fizine energija ir greitai atgauna jėgas. Galimi susirgimai: aterosklerozė, stenokardija, reumatizmas, liūtui būtinas dažnas poilsis, popietinis pogulis. Miego trūkumas gali sutrikdyti aktyvų gyvenimą.
  Liūtas turi vartoti daug baltymų turinčio maisto, vengti cukraus ir krakmolingų gaminių. Būtinas magnio sulfatas, kuris padeda atkurti nervine sistemą. Jo gausu obuoliuose, citrinose, salotose, graikiniuose riešutuose. Tinka nedidelis kiekis raudonojo vyno.
  Paprastai Liūtai būna aukšto ūgio, plačių pečių, gražaus vyriško veido. Galva nedidelė ir apvali, akys žydros, plaukai aukso >palvos. Labai geraširdžiai. Nemėgsta pagyrimų ir prabangos.
  Liūtai moka valdyti kitus. Vadovas visada patenkintas savo padėtimi ir netgi artistiškas. Trokšta garbės, tačiau moka ir dosniai atsidėkoti draugams. Pavaldiniai turi stengtis neužgauti viršininko savimeilės, kitaip taps amžinais priešais. Bendradarbis privalo demonstruoti asmeninį atsidavimą. Jeigu kas apgaus viršininką - atleidimo nebus.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: liepos 23 - rugpjūčio 2 d. Valdo Saulė. Pagrindinis devizas - puošmena.
  Griežta priklausomybė įsigalėjusiai tvarkai netrukdo Liūtui judėti gyvenime pirmyn ir realizuoti savo sumanymus. Būdingas Liūtui egoizmas padeda įgyvendinti svajones. Jis turi puikų skonį. Moka sukurti interjerą, pabrėždamas teigiamybes ir paslėpdamas trūkumus. Tai lyg menininko kova su šviesa ir tamsa. Draugams ištikimas, nors jų turi nedaug. Turi milžiniškų gyvenimo resursų ir sugeba atsigauti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 19, 39, 57, 76.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: rugpjūčio 3-13 d. Valdo Jupiteris. Pagrindinis devizas - intelektas.
  Turi analitini protą, kuris leidžia lengvai ir neklystamai padaryti tai, ko kiti pasiektų tik įtempę visas jėgas. Jis moka nukreipti kitus jam norima kryptimi. Labai didžiuojasi sėkme. Valdžia ir atsakomybė jo neapsunkina. Tačiau kruopštus darbas jam nuobodus ir, esant bet kokiai galimybei, stengiasi atsikratyti jo. Greitai susierzina, tačiau greitai ir atlėgsta. Jam patinka pasilinksminimai ir panorėjęs gali būti kompanijos dvasia.
  Svarbūs gyvenimo metai: 19, 39, 57, 76.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: rugpjūčio 14-22 d. Valdo Marso planeta. Pagrindinis devizas - eksperimentavimas.
  Audringus veiklos periodus keičia atsipalaidavimas. Liūto in¬telektas nuolat reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių. Jis juos randa visur. Jeigu tik praranda sugebėjimą susikaupti, tai tampa nieko nematantis ir negirdintis. Sritis, kuria domisi Liūtas, turi nuolat traukti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 19, 30, 35, 36, 57, 60, 76.

  Anaiptol smulkmeniškumu gyvenime negalimą apkaltinti Liūtą buityje itin žavi įvairios detalės. Joms šio ženklo atstovai skiria ypatingą dėmesį. Ir čia jiems puikiai pasitarnauja reklama. O kartais ir gerokai pakenkia. Sunegalavę Liūtai išbandys reklamuojamus vaistus, nes tiki tuo, kas sakoma, tik viena bėda - pamiršta pasidomėti pašaliniu poveikiu. Ką galima patarti šio ženklo atstovui? Tapti šiek tiek išrankesniam ir aklai nepasikliauti tuo, kas reklamuojama.

  Šio ženklo žmonės kupini gyvenimo džiaugsmo ir optimizmo, tačiau ir juos nemalonumai kartais išmuša iš vėžių. Taip dažniausiai nutinka, kai kas nors užgauna Liūto savigarbą. Norėdamas susigrąžinti “žvėrių karaliaus” titulą, Liūtas turėtų pasidabinti gražiais drabužiais, papuošalais, nueiti į teatrą, koncertą ar į svečius. Vos tik Liūtas pajunta aplinkinių dėmesį, jo blogos nuotaikos - kaip nebūta!

  Jeigu po šiuo ženklu gimęs žmogus ką nors nusprendė, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritariančiuosius, Liūtas gali iškeliauti vienas pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Kelionėse šio ženklo žmonės semiasi ir kūrybinio įkvėpimo; jie iš anksto nori žinoti visas būsimos kelionės smulkmenas. Paprastai Liūtams nepatinka maršruto pakeitimai (jeigu tai ne jų pačių pasiūlytos permainos). Paprastai tėvai Liūtai nėra linkę palikti savo atžalas namuose ir keliauti vieni. Keliaudami su grupe, jie sunkiai bendraus su savo ženklo žmonėmis, o būdami tarp ryškių asmenybių jie gali susirgti dėmesio stokos “liga”. Atsidūrusiam nelaimėje bendrakeleiviui jie nestokos užuojautos, širdies šilumos ir padės kuo galėdami.

  Kraudamiesi kelioninį lagaminą, Liūtai turi pagalvoti ir apie rūbų patogumą bei praktiškumą, o ne tik apie tai, kokį padarys įspūdį. Ryškios klimato permainos bei kiti veiksniai gali neigiamai atsiliepti širdies veiklai. Be to, po Liūto ženklu gimusiems žmonėms kelionėse reikia saugoti savo stuburą.

  Liūto mergina - subtili ir romantiška, tačiau kartais gali būti stačiokiška ir teismuka. Visos šios savybės atsispindi ir jos išvaizdoje, tai išduoda jos drabužiai, makiažas, šukuosena. Jos spintoje gausu raudono atspalvio ir gėlėtų drabužių. Mergina Liūtas paprastai nešioja originalius plaukų papuošalus, mėgsta pakabučius. Turi jų visą galybę. Ji rūpestingai prižiūri savo odą, daug miega ir mėgaujasi vandens procedūromis, todėl jos oda lygi ir švelni.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account