Vėžys

  Vakarų zodiakas VėžysKetvirtasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Mėnulis ir Jupiteris. Numerologinis skaičius 2 ir 7. Elementas Vanduo.
  Tai "visuotinis globėjas". Karma "suteikti gyvenimui dvasingumo".
  „Visuotinis globėjas". 
  Jį valdo Mėnulis ir Jupiteris. Skaičiai-Du ir Septyni.
  Pastebėjimai. Vandens ženklas. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis, nepalankios - antradienis ir šeštadienis.
  Skaičiai: 2; visi, besidalijantys iš 2; 5.
  Spalvos: žalia, ypač žalio žirnelio atspalvio, mėlyna, blyškiai žydra, balta, sidabro. Nepalanki - pilka.
  Talismanai: mėnulio akmuo (selenitas) ir smaragdas.
  Metalas: sidabras.
  Gėlės: lelija, jazminas, alijošius, visos baltos spalvos gėlės, kaktusas.
  Valdo šalis: Turkiją, Škotiją, Prūsiją, Olandiją, Afriką ir Ramiojo vandenyno salas.
  Kvapai (smilkalai): ambra, rožė, aguona, lotosas, jazminas, sandalmedis.

  Charakteristika. Vėžys ištikimas meilei ir šeimyniniam gyvenimui. Geismingas, lengvai pažeidžiamas, linkęs daugiau duoti, negu imti. Darbe sąžiningas ir patikimas. Nemėgsta naujovių, laikosi daugybės apribojimų. Turi ypatingą intuiciją, kartais tiesiog mistišką, tačiau visa tai slepia, nes nenori išsiskirti iš kitų. Labai praktiškas buityje. Daug dėmesio skiria namų jaukumui sukurti.
  Charakteris atviras, o natūra svajinga. Vėžys - pats mįslingiausias iš visų Zodiako ženklų. Deja, kartais jo tikslai turi diskriminacini atspalvi. Prijaučia Jaučio idėjoms.
  Vyrai dažnai tampa hipnotizuotojais arba medikais, mokslininkais, muzikantais, mąstytojais.
  Paskui Vėžius vyrus nusidriekia ilgas nusivylusių ir pamestų moterų šleifas. Tačiau Vėžio tai visai nejaudina. Jis egoistas, snobas, labai pasitikintis savimi. Lovoje labai erotiškas ir stengiasi patenkinti tik savo jausmus. Tai kartais atrodo užgauliai ir ciniškai. Ne veltui Vėžys nesukurtas santuokai.
  Vėžys moteris aistringa, tačiau stengiasi to neparodyti, nes tai laiko vienu iŠ silpnumo požymių. Vyras su ja turi būti labai taktiškas.
  Vėžiai turi nuostabių kulinarinių gabumų. Mėgsta konditerinius ir saldžius patiekalus. Vėžio skrandis - silpniausia kūno vieta. Patariama maitintis jūros produktais, vaisiais ir daržovėmis. Naudingi pienas ir sūris.
  Iš visų Zodiako ženklų Vėžiui alkoholis yra pats pavojingiausias dalykas. Visada gresia didžiulė rizika tapti stikliuko vergu.
  Tipiškas Vėžys retai kada patenkintas savo asmeniniu gyvenimu. Rezultatas - vidinis konfliktas ir nepagristi įtarinėjimai, kurie sukelia stresą ir fizinius sutrikimus: nervinę depresiją, vėžį, gastritą. Kartais savo liūdesį Vėžys ima malšinti alkoholiu, o tai gali sukelti dar didesnių emocinių sutrikimų.
  Dažnas Vėžys turi kūno antsvorį, žemą kraujospūdį, o esant mėnulio pilnačiai ilgai miega.
  Vėžio vadovo teigiama savybė - visapusiškas įsigilinimas į atliekamą darbą, sugebėjimas planuoti ir paskirstyti įpareigojimus. Labai ištobulinta intuicija.
  Atkreiptinas dėmesys i Vėžio impulsyvumą. Neįvykdžius pavaldiniui pavedimo, Vėžys gali tiesiog isteriškai pareikšti nepasitenkinimą juo.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: liepos 21 birželio -2 d. Valdo Mėnulis. Pagrindinis devizas - filantropija.
  Vėžys turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikęs. Mintimis jis keliauja po įvairias šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas, jis labai mėgsta bendrauti ir turi gero analitiko savybę. Kilus konfliktui, jis bus teisėjas ir tarpininkas. Todėl užsitarnauja teisingo žmogaus reputaciją.
  Svarbūs gyvenimo metai: 25, 50, 75.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: liepos 3 - 12 d. Valdo Plutono planeta. Pagrindinis devizas - metodas.
  Jis iš kitų Vėžių išsiskiria ramiu ir rimtu charakteriu. Kad ir ką darytų, jis turi savitą sistemą. Nemėgsta nereikalingo darbo ir išlaidų. Būdamas praktiškas ir išradingas, jis supranta vidinės drausmės reikšmę. Smalsus, tačiau tiktai intelektinėje srityje. Mėgsta viską analizuoti. Kai prireikia, gali būti diplomatiškas ir atsargus. Draugus užkariauja mokėjimu atidžiai juos išklausyti ir dalykiškai patarti.
  Svarbiausi gyvenimo metai: 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 75.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: liepos 13 - 22 d. Valdo Neptūnas. Pagrindinis devizas - prisitaikomumas.
  Toks Vėžys sugeba greitai priimti sprendimus, analizuoti besikeičiančius įvykius. Tokie bruožai jam padeda pajusti ir įsilieti į skubrų gyvenimo ritmą. Moka rišliai kalbėti, turi puikią atmintį, moka imituoti. Pasinėręs į savo reikalus, neturi laiko kištis į kitų problemas. Pasitikėjimas savimi - tai vienas iš Vėžio privalumų ir todėl reikėtų juo vadovautis.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 26, 36, 48, 50, 60, 72.

  Jie itin kruopščiai bei smulkmeniškai gilinasi į bet kokią informaciją. Tad nekeista, kad kartais tai būna ir nieko verta reklama. Nuo informacijos nepervargę Vėžiai gali labai kūrybiškai ja pasinaudoti, o tie, kurie su tokių žinių srautu jau nesugeba susidoroti, nesupranta, kas vyksta: pradeda konfliktuoti su artimaisiais, tampa priekabūs ir nepakenčiami.

  Liūdinčiam Vėžiui padės triukšmingas vakarėlis ar fizinis krūvis. Šio ženklo moteris labai ramina mezgimas, teikiantis ir kūrybinį pasitenkinimą. Kiekvienas Vėžys visai nejučia įsigilina į ramų darbą. Vėžys, išsiviręs puodelį kavos, gali pavartyti šeimos albumą, ir negeros mintys nutols, užleis vietą mieliems prisiminimams - ypač vaikystės, jaunystės, studijų laikų. Galima pažvelgti ir į savo vaikų nuotraukas - jos visuomet suminkština širdį, padeda “nuleisti garą” ir suteikia gerų emocijų.

  Gimusius po šiuo ženklu žmones stipriai veikia nepastovusis Mėnulis, kuris Vėžius iš kitų išskiria emociniu jautrumu ir uždaru būdu. Vėžys - pats šeimyniškiausias ženklas. Tačiau neapsigaukite manydami, jog tai nuobodūs žmonės; juos traukia ir naujovės, ir kelionės. Vėžiai pirmenybę teikia šeimos turizmui. Jeigu norite po šiuo ženklu gimusiam vaikui padovanoti kelionę, būtinai pagalvokite apie jo saugumą tarp svetimų žmonių. Geriausia, kad jį lydėtų kas nors iš šeimos narių arba labai artimas bičiulis. Apskritai visiems Vėžiams labiau priimtinos kelionės su nedidele keliaujančiųjų grupe. Idealu, jeigu juos sietų bendri interesai ir grupėje būtų jau pažįstamų žmonių. Šie žmonės labai žavisi praeitimi ir istoriniu palikimu; tai dažnai būna lemiamas argumentas renkantis kelionės maršrutą. Vėžių negąsdina atokios vietovės, kurios gali būti atskirtos nuo civilizacijos ir šurmulio; be to, jų sielai labai artima mistika. Jeigu Vėžio genealoginio medžio šaknys yra kitoje šalyje - anksčiau ar vėliau ji bus aplankyta.

  Vėžiai labiausiai vertina natūralumą.Netgi tada, kai susiruošia į vakarėlį, jų makiažas būna labai subtilus ir nekrentantis į akis.Tačiau visa tai nereiškia, kad jos nesirūpina savo išvaizda.Priešingai!Jai Vėžio merginos skiria daugiausiai dėmesio iš visų Zodiako ženklų, tiesiog jos yra labai drovios.Ne veltui sakoma, kad norint atrodyti gražiai, reikia sau skirti pusvalandį, o norint atrodyti natūraliai - 3 valandas.Nepaisant drovumo, Vėžio merginos yra didelės garbėtroškos.Dėl šių savybių priešpriešos joms nepavyksta atrodyti taip, kaip iš tiesų norėtų.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account