Dvyniai

  Trečiasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Merkurijus. Numerologinis skaičius 5. Elementas Oras.
  Tai "kompanijos dvasia". Karma "gyvenimą pakylėti".

  Vakarų zodiakas Dvyniai„Kompanijos dvasia".
  Tai trečiasis Zodiako ženklas.
  Jį valdo Merkurijaus planeta ir skaičius Penki.
  Pastebėjimai. Oro ženklas. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir sekmadienis, nepalanki diena ketvirtadienis.
  Skaičiai: 3, 5, 12, 18.
  Spalvos: rožinė, šviesiai geltona, pilkai žydra, oranžinė. Žalia spalva - nesėkminga.
  Talismanai: agatas, chrizoprazas ir berilas.
  Metalas: sidabro amalgama, gyvsidabris.
  Gėlės: orchidėja, jazminas, narcizas, saulutė {Beilis), vėdrynas (Ramunculus), raktažolė {Primulei).
  Valdo šalis: Egiptą, Armėniją, JAV, Kanadą, Belgiją.
  Kvapai (smilkalai): sandalmedis {Santalum), rožė, našlaitė, žemuogė, pušis.

  Charakteristika. Dvyniai - pats nepastoviausias Zodiako ženklas. Tikri intelektualai, dažnai turi literatūrinę dovaną. Dvyniai būna žavūs, mėgsta flirtą, lengvai pasiekia meilės pergalę, tačiau šeimyninis gyvenimas jiems našta. Nemėgsta vienodumo.
  Dvynys iš visų dvylikos ženklų mažiausiai politizuotas, dažniausiai nepriklauso jokiai partijai. Jis optimistas, mėgsta permainas.
  Dvynių charakteris tarytum susidvejinęs. Žmogus būna protingas, patrauklus, turi Įvairių interesų, tačiau jo reakcijos nenuspėjamos. Kartkartėmis išgyvena nepasitikėjimą savimi, kai ką kamuoja neurastenija ar kokia nors manija. Tačiau apskritai šis ženklas pagimdo daug Įvairių gyvenimo sričių genijų ir talentingų žmonių. Turi polinkį į filosofiją ir matematiką bei meną. Trokšta būti mylimas, jausti kitų dėmėsi. Kartais baimė dėl vienatvės gali baigtis savižudybe. Tokia katastrofa pavojingiausia tarp 30 ir 35 metų.
  Dvynys vyras būna talentingas ir apdovanotas įvairiomis vertybėmis. Jis subtiliai moka pajusti supantį pasaulį. Labai vertina moters grožį ir intymius santykius. Tačiau romantizmas neleidžia visapusiškai įvertinti moters ir šeimoje jaučia diskomfortą.
  Dvynys moteris truputi mažiau susidvejinusi negu to ženklo vyras. Puikaus charakterio, moka su visais bendrauti, tačiau retai sugeba susirasti sau vienintelį vyrą. Vyrai jos nepameta, tačiau tyliai išeina. Atitikus charakteriams, šeima tampa visiems laimės pavyzdžiu.
  Galimos Dvynių ligos: nerviniai sutrikimai, skrandžio opos, karštligės, sunkios būsenos įkandus gyvatei. Dažnai suserga tuberkulioze, nes visiškai nekreipia dėmesio į savo sveikatą. Traumą gali sukelti stambus gyvulys.
  Astrologai teigia, kad Dvynių ženklas - blaivininkų simbolis. Tačiau nėra taisyklės be išimties. Anot žvaigždžių, Dvyniams girtuokliauti paprasčiausiai neįdomu. Jie beveik nepasigeria.
  Dvyniams būtina tinkamai maitintis, nes gresia nervinis išsekimas. Mityboje turi vyrauti daug baltymų turintys produktai: mėsa, žuvis, kiaušiniai, sūris, riešutai, soja. Kalio chlorido, kurio labai reikia Dvyniams, turi žali žirneliai, morkos, kukurūzai, persikai, slyvos.
  Dvynys viršininkas - lankstus, išradingas, moka prisitaikyti prie žaidimo taisyklių. Iš pavaldinių reikalauja savarankiškumo. Kaip viršininkai, gana plepūs, todėl greitai įgyja savo pavaldinių pasitikėjimą. Paprastai kapitalą investuoja į kelias įmones. Jo psichologiją nulemia tai, kad praradus vienur, galima išlošti kitur.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: gegužės 21-31 d. Valdo Merkurijus. Pagrindinis devizas - sąmoningumas.
  Turėdamas savybę greitai priimti sprendimus ir vadovauti žmonėms, jis gali pasiekti solidžią padėtį. Jų poelgiai drąsūs ir ryžtingi. Kilniaširdis, didžiuojasi gerais poelgiais. Iš bet kokios padėties išeina nugalėtojas, žinoma, jeigu tvirtai pasitiki savo įkvėpimu. Visai nepatartina pulti į kraštutinumus, nes gali išeikvoti nervinę energiją. Jį domina diplomatija, o gabumai leidžia tarti svaru žodi.
  Svarbūs gyvenimo metai: 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: birželio 1-11 d. Valdo Venera. Pagrindinis devizas - nesudrumsčiamumas.
  Šio ženklo vidinis pasaulis atsako už grožį ir harmoniją, todėl jo atstovas domisi daile ir muzika. Mėgsta keliauti, aplan¬kyti tolimus ir romantiškais pavadinimais kampelius. Savo gyvenimą tvarko taip, kad kuo daugiau sulauktų ji gerbiančių žmonių pagyrimų bei paskatinimų. Dėl neegoistiško charakterio praranda daug naudingų pasiūlymų bei ryšių. Tačiau intuicija daug padeda. Jei yra bent viena išeitis, jis ją suranda.
  Svarbūs gyvenimo metai: 8, 10, 16, 20, 32, 40, 48, 56, 64, 72.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: birželio 12 - 20 d. Valdo Uranas. Pagrindinis devizas - protas.
  Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jo draugais, o kitus tik gerbia. Jis optimistas ir mato gyvenimą aiškiai. Realistas, tačiau apgaudinėja save tikindamas, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinęs, jog tikrąją laimę galima susikurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi tokia linkme skatinti ir šviesti aplinkinius.
  Svarbūs gyvenimo metai: 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80.

  Komunikabilieji Dvyniai be galo mėgsta naujoves. Šio ženklo atstovai labai smalsūs ir draugiški žmonės, todėl paprastai ir patys domisi reklamomis. Į pašto dėžutę įmesto reklaminio leidinuko jie greičiausiai iškart neišmes į šiukšlių dėžę, bet pirmiausia pervers, norėdami sužinoti, ką gi šis reklamuoja. Tačiau informacijos perteklius Dvyniams sukuria bejėgiškumo būseną. Jie pasijaučia nieko verti, netalentingi. Gali prarasti dalį kūrybinės energijos, susidomėjimą veikla, tapti konservatyvūs.

  Gindamiesi pykčio ar blogos nuotaikos, Dvyniai turi kuo greičiau atsiriboti nuo to, kas sukėlė įtampą ir nukreipti savo dėmesį kitur. Netikslinga užsisklendus savyje liūdėti ir laukti, kol nuotaika pati pasitaisys. Labai tiktų paskaityti įdomią knygą ar pirmą po ranka pasitaikiusį žurnalą - įpykę Dvyniai geriau sutelkia dėmesį, todėl gali perskaityti ką nors ne tik įdomaus, bet ir vertingo. Dvynius taip pat ramina pokalbis su kaimynu, telefono skambutis draugui. Tik nereikia gilintis į situaciją, sudrumstusią nuotaiką.

  Gimusieji po šiuo ženklu žmonės dovanoja pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir labai mėgsta bendrauti. Niekas nesugebės Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Jeigu auginate vaiką Dvynį, pagal galimybes sudarykite palankias sąlygas visokeriopai plėstis jo akiračiui. Pastebėta, kad ir suaugusių Dvynių vienatvę kompensuoja vis naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška. Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute - tai žmonės, kuriems turizmas dviračiu, pėsčiųjų žygis teikia labai daug malonumo. Dvyniai niekada neturi pamiršti, kad po dienos įspūdžių ir nuovargio jiems būtinas poilsis ir patogus miegas, nes šio ženklo žmonių nervų sistema yra gana silpna. Dvyniai sunkiai atleis už tai, jeigu bus sutrumpintas kelionės maršrutas. Jie gerai jaučiasi dideliame keliaujančiųjų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu.

  Kad Dvyniai kelionėje nepajustų diskomforto, jie turi pasiimti kuo lengvesnį kelionės lagaminą. Šio ženklo žmonės gali jautriai reaguoti į klimato pasikeitimą. Kelionės vaistinėlėje būtina turėti vaistų nuo peršalimo.

  Nesi iš tų dailiosios lyties atstovių, kurios iš vakaro pasiruošia drabužius kitai dienai.Paprastai tavo išvaizda atspindi tavo nuotaiką.Todėl kvaila būtų tikėtis, kad iš vakaro žinosi, kokia koja rytoj išlipsi iš lovos. Kai išlipsi, tada ir nuspręsi, ar kelnes mausies, ar sijonuką segsies, ar plaukams leisi laisvai kristi ant pečių, ar susiriši į standų kuoduką. Merkurijaus valdomi Dvyniai yra intelektualūs ir labai įvairiapusiški. Dėl to šio ženklo moterys dažnai apgauna aplinkinius. Pirmas įspūdis gali būti klaidingas - kitą kartą jos gali atrodyti visiškai kitaip.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account