Jautis

  Antrasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Venera ir Mėnulis. Numerologinis skaičius 6. Elementas Žemė.
  Tai "statymo meistras". Karma "sutvirtinti gyvenimą".

  Vakarų zodiakas Jautis„Meistras statytojas". Tai antrasis Zodiako ženklas. Jį valdo Venera, Mėnulis bei skaičius Šeši.
  Pastebėjimai. Žemės ženklas. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir penktadienis, nepalanki diena - antradienis.
  Skaičiai: 2, 4, 6; visi skaičiai, besidalijantys iš 6; 16.
  Spalvos: geltona, citrininė, oranžinė, žalsvai žydra ir visos vasariškos. Raudona spalva - nesėkminga.
  Talismanai: melsvos spalvos turkis; safyras - ištikimybės, išminties ir kuklumo akmuo.
  Metalas: varis.
  Gėlės: alyvos, lelija, pakalnutė, rožė.
  Valdo šalis: Australiją, Iraką, Iraną, Šveicariją, Islandiją, Lenkiją, Afganistaną, Rusiją.
  Kvapai (smilkalai): levanda (Lavandula), lotosas (Nelumbo), bergamotė (Citrus Aurantium, subsp. Bergamia), rožė.

  Charakteristika. Dėl savo darbštumo ir ypatingos kantrybės visada pasiekia pergalę. Labai užsispyręs. Nemeta pradėtų darbų. Retai kada klauso patarimų ir dažnai siekia tikslo i nieką neatsižvelgdamas. Jį sunku išmušti iš kelio. Jo pyktis trunka ilgai ir jis niekada nepamiršta patirtų skriaudų. Be to, Jautis labai pavydus.
  Smalsus ir teisingas. Jaučiui būdinga stipri valia, prisirišimas prie vykdomo darbo ir pažiūrų konservatyvumas, kartais diktato-ryškumas. Jo ideologija - darbas, šeima, tėvynė.
  Jautis patikimas ir nepajudinamas, jėgos Įsikūnijimas, tvirtas kaip uola. Savo malonumui gali įsigyti brangų ir vertingą daiktą. Perkamų daiktų funkcija - patogumas.
  Venera Jautį apdovanoja prieštaringu charakteriu ir emocine struktūra. Žemės ženklas Jaučiui suteikia jėgos ir aiškų protą, o Venera šiam praktiškam ženklui suteikia minkštumo, tingumo, jautrumo ir polinkį į komfortą. Mėgsta materialines vertybes, todėl yra išlaidūnas. Siekia jaukumo, tačiau dažnai būna neryžtingas.
  Jaučiai mėgsta meną ir architektūrą. Būna puikūs apipavidalintojai, vadovaujantys darbuotojai, siuvėjai ir virėjai.
  Jautis garsėja dideliu fiziniu gyvybingumu ir patvarumu, tačiau jo energija neatsiranda pati, o reikalauja stimulo (gamtos arba kitų žmonių).
  Apgirsta lėtai, bet labai stipriai. Apsvaigęs gali sukelti skandalą. Geriausias būdas Jautį neutralizuoti - pasiūlyti jam padai¬nuoti.
  Jautis labai bijo ligų. Galimi negalavimai: gerklės uždegimai, peršalimai, kaklo, ausų, lyties organų ligos; difterija, angina, astma, persivalgymai.
  Jaučiai mėgsta krakmolingą maistą, saldumynus ir konditeri¬jos gaminius, o tai gali būti didžiulio svorio priaugimo priežastis. Todėl būtina valgyti daugiau daržovių, jūros žuvų, vartoti joduotą druską.
  Jautis-moteris žavinga ir elegantiška, kaprizinga ir geisminga. Ji stengiasi apsupti save gražiais daiktais ir nuostabiais vyrais. Tačiau neilgai pasilieka su vienu draugu. Ji nuolat ieško naujų susitikimų ir smagumų. Šeimyninis gyvenimas audringas ir nepastovus.
  Jaučiai-vyrai taip stipriai pasitiki savimi, kad moterys tiesiog veržiasi tapti jų žmonomis. Jų aistra didžiulė, todėl sukelia nepakartojamą įspūdį. Labai pavydūs ir tai laiko savo silpnybe. Pasirinkdami moterį būna visiškai nepriklausomi. Iš tiesų jų neįmanoma „suvedžioti" moteriškomis gudrybėmis. Todėl jų santuoka ilga ir laiminga.
  Kaip viršininkas, Jautis moka puikiai tvarkytis. Tikslo siekia po truputį, tačiau neiškrypdamas iš pasirinkto kelio. Vien jo išvaizda rodo jį esant lyderį tačiau vidumi Jautis yra bailus, su Įtarimu stebi naujus žmones, idėjas ar situacijas. Be to, Jautis viršininkas mėgsta, kad jam meilikautų.
  Dažniausiai Jautis yra stambaus sudėjimo, jo trumpas kaklas, stiprūs pečiai, apvali galva, storos lūpos ir plati burna, didelės rudos akys, garbanoti plaukai ir gana aukštas ūgis. Lėtapėdis visuose darbuose. Užsispyręs ir pradėtus darbus užbaigia. Eina prieš likimo tėkmę, mėgsta kovą. JĮ sunku suerzinti, bet jo pyktis būna baisus. Nuoskaudų neužmiršta.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: balandžio 20-30 d. Valdo Venera. Pagrindinis devizas - nuoširdumas.
  Šio dekano Jaučius traukia vaidyba, muzika, grafinis menas. Jis labai atjautus. Nesvetima filantropija (labdara). Draugiškumas, bičiuliškumas ir kilniaširdiška pagalba padaro Jautį visų mylimą. Juo visada galima pasitikėti. Pilnas realių idėjų. Jeigu viena patiria nesėkmę, lieka kita pirmajai, pakeisti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 24, 30, 33, 39, 45, 51, 57.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: gegužės 1—11 d. Valdo Merkurijus. Pagrindinis devizas - organizuotumas.
  Dominuoja visos savybės, reikalingos vadovui. Jis duonpelnys ir organizatorius. Skleidžia entuziazmą ir optimizmą. Nuo sklindančių kibirkščių Įsiliepsnoja bendradarbiavimo liepsna. Tokio Jaučio kardas - pasitikėjimas, o skydas - viltis. Nuvargęs remiasi Į draugus, praradęs vilti - seka paskui juos, nelaimingas - stengiasi draugus pamėgdžioti.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: gegužės 12-20 d. Valdo Saturnas. Pagrindinis devizas - ryžtingumas.
  Šie Jaučiai sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams Į akis. Jeigu tiki kokia nors idėja, tai tampa labai aktyvus. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi ją slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad jėga - vienybėje, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdamas griežtą charakteri, nelinkęs lengvai nusileisti. Nemėgsta kitų pasiteisinimų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64.

  Darbštuoliai Jaučiai tiek pasineria į savo veiklą, kad gali nepastebėti, kaip pralėkė metai kiti. O tada tarsi atsibudę supranta, kiek daug jie nežino, kas vyksta aplink, kiek daug praleido, kol nepakeldami galvos plušėjo. Tačiau kad ir kaip būtų, net ir juos nuvargina informacijos kiekis. Tada gerokai suprastėja Jaučių vidinė būsena, jie pajunta dvasinę tuštumą, pradeda nervintis dėl paprasčiausių dalykų. Nesugebėdamas „suvirškinti" gaunamos informacijos Jautis tampa emociškai šaltas, susikaustęs.

  Po šiuo ženklu gimę žmonės labai geranoriški, sugebantys išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, todėl pyktis ir bloga nuotaika - retas reiškinys jų gyvenime. Jeigu tai nutinka, į normalią būseną šio ženklo žmogui padeda grįžti ramybė. Tereikia apsivilkti naktiniais drabužiais ir išsitiesti ant savo mėgstamos sofos. Tiesa, prieš tai Jautis turėtų būti skaniai ir sočiai pavalgęs. Niekas taip gerai neveikia jo nervų sistemos, kaip maistas. Pailsėjęs Jautis turėtų pasivaikščioti po parką ar sodą, skirti dėmesio kambariniams augalams; tačiau būdamas blogos nuotaikos tegul verčiau jų nepersodinėja.

  Po Jaučio ženklu gimę žmonės profesionaliausiai sugeba įvertinti žemiškąsias vertybes. Jie puikiai planuoja, prekiauja, ūkininkauja, supranta, kad darbu ir atkaklumu pasiekti rezultatai gyvenime yra patys patikimiausi. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai jiems reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis. Jaučiams patartina per atostogas pakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydomosiomis ir profilaktinėmis procedūromis. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą. Vykdami toli, jie dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, aplinka dvelkia asketiškumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius. Jaučių parvežti suvenyrai bus praktiškumo ir grožio derinys. Kadangi tarp Jaučių yra daug kolekcionierių, vienas iš kelionės tikslų gali būti kolekcijos papildymas.

  Išvykdami į kelionę, jeigu žino, kad teks ilgai sėdėti, Jaučiai būtinai turėtų pasiimti pagalvėlę kaklui.

  Po šiuo ženklu gimusi mergina yra labai drąsi ir mėgsta ekspermentuoti. Nevengi pasidaryti ryškų, originalų makiažą. Kai nori pasikeisti ar sugalvoti ką nors nauja, tau nėra tabu.Tą patį galima pasakyti ir apie tavo aprangą.Žinoma, kasdien neturi laiko fantazuoti, o kadangi mėgsti atrodyti nepriekaištingai ir tau patinka brangūs bei gražūs daiktai, turi keletą komplektų drabužių ir aksesuarų, kuriais pasipuošusi atrodai gražiai ir jautiesi puikiai.Kartais tau vertėtų pagalvoti apie tai, kad ir nebrangus daiktas gali būti kokybiškas bei puikiai atrodyti.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account