Avinas

  Pirmasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Marsas ir Saulė. Numerologinis skaičius 9. Elementas Ugnis.
  Tai "didysis naujų idėjų žmogus". Karma "pastūmėti gyvenimą į priekį".

  Vakarų zodiakas avinas„Didysis novatorius". Tai pirmasis Zodiako ženklas. Jį valdo Marsas ir/Saulė bei skaičius Devyni.
  Pastebėjimai. Ugnies ženklas. Sėkmingos dienos - antradienis ir sekmadienis, nepalankios - penktadienis ir šeštadienis.
  Skaičiai: 4, 1, 9; visi skaičiai, besidalijantys iš 9; 11.
  Spalvos: žydra, alyvinė, avietinė, ryškiai raudona, oranžinė ir visos blizgančios.
  Talismanai: deimantas ir rubinas.
  Metalai: plienas, geležis, auksas.
  Gėlės: raudona rožė, plukė, našlaitė, kvapnieji žirneliai.
  Valdo šalis: Vokietiją, Angliją. Italiją, Mažąją Aziją, Daniją, Siriją ir Vietnamą.
  Kvapai (smilkalai): ambra (kašalotų kvapiosios išskyros), rožė, jazminas ir aguona.

  Charakteristika. Žmogus, gimęs po Avino ženklu, - smarkus, nervingas, ambicingas ir užsispyręs. Tai pati didžiausia neužgesinama liepsna. Linkės visiems garsiai pranešti apie savo buvimą. Lyderis. Noras viską nugalėti kartais pereina \ despotizmą. Nepaklūsta svetimai valiai, o aistrų karštis nežino ribų, natūra nepripažįsta jokių kliūčių. Jo veiklus protas stumia veržtis pirmyn, nebijant nieko.
  Avinas - pirmeivių, atradėjų ir karių ženklas. Minioje Avinai išsiskiria išdidžiai pakelta galva ir tvirta eisena. Galima teigti, kad Avinas, palyginti su kitais ženklais, ypač atitinka tikro vyro standartą. Tačiau jis dažnai patenka i sunkias situacijas, nes visiškai neturi diplomatijos jausmo.
  Tipiškas Avinas yra liesokas, ilgu kaklu, išsišovusiais žandikauliais, pilkų akių, kietais ir tiesiais arba, atvirkščiai, garbanotais plaukais; priekiniai dantys dideli ir išsišovę i prieki. Avino veiklos sritis - minčių pasaulis. Čia jam nėra varžovų. Jo aistra ir valia - neribota.
  Pagrindinė Avinų gyvenimo esmė-darbas. Jie geri ir sąžiningi darbuotojai. Visi Avinai siekia pirmauti bet kokioje situacijoje. Todėl jie dažnai pasiekia ne materialinę naudą, o pergalę. Sau leidžia viską, pinigus švaisto savo malonumui.
  Kartais Avinams trūksta nuovokumo, jie būna per daug išdidūs, engia kitus, tačiau metams bėgant daugelis Avinų tų trūkumų atsikrato ir Įgyja savybę priimti apgalvotus sprendimus. Tada jie tampa puikūs lyderiai.
  Moteriai nesunku gyventi vienai be vyro, nes nėra tokio darbo, kurio ji nesugebėtų atlikti. Ji visada Įgyja profesiją, moka save pademonstruoti visuomenėje, sukuria patrauklų Įvaizdi. Panelės pačios išsirenka vyrą, o santuokoje bando užimti vadovaujančią poziciją.
  Avinai yra geros sveikatos ir jai neskiria jokio dėmesio. Nors kartais juos kankina galvos skausmai, jie serga odos ligomis, neuralgijomis, gali sutrikti atmintis. Jie dažnokai patiria nelaimingus atsitikimus, kurių pasekmė - sunkios traumos. Avinams nuolat reikėtų treniruoti savo kūną ir taip siekti sveikatos ir geros fizinės formos.
  Avinas viršininkas gali pasiekti gerų rezultatų, iškelti originalią idėją. Jo darbingumas - fenomenalus. Tačiau pavaldiniams dirbti su juo sudėtinga. Viršininkas nuolat siekia, kad jam būtų pataikaujama, pabrėžiamas jo didžiulis autoritetas.
  Geriausias Avino patiekalas - mėsa. Vaisius renkasi raudonos spalvos. Ypač mėgsta raugintus kopūstus, vartoja daug prieskonių. Išgėrusiam alkoholio Avinui patariama saugoti veidą ir galvą. Beje, šio ženklo asmenys ir blaivūs iš pradžių veikia, o tik po to pagalvoja.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: kovo 21-31 d. Valdo Marso planeta. Pagrindinis devizas - iniciatyva.
  Turi skvarbų ir aktyvų protą. Tai užgimęs vadovas. Nepripažįsta jokių smulkmenų. Žinodami tvirtus jo vertybių orientyrus, niekas, kas jj pažįsta, nebando apgauti arba pakišti „kiaulę". Jis turi puikią savybę koordinuoti ir užbaigti bet kokį darbą, ir, nors jūs ir nemėgtumėte kompromisų, esate priversti prisitaikyti beveik prie visų jo reikalavimų. Toks Avinas savo nepriklausomybe stebina jo vertus draugus. Svarbūs gyvenimo metai: 15, 30, 45, 75.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: balandžio 1-10 d. Valdo Saulė. Pagrindinis devizas - lyderiavimas.
  Kūrybiniai sugebėjimai išveda šiuos Avinus i priekį ir aplinkiniai pripažįsta jų teisingą padėti. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jis daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jis organizuotas ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistas, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 19, 30, 35, 45, 57, 60, 76.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: balandžio 10-20 d. Valdo Jupiteris. Pagrindinis devizas - numatymas.
  Beveik antgamtinė dovana - sugebėjimas numatyti įvykius -leidžia šiam Avinui tiesiu taikymu eiti į pasirinktą tikslą. Jis užtikrintai imasi pačių sudėtingiausių reikalų. Gali pasiekti viską visose veiklos srityse. Žino pinigų vertę, siekia nepriklausomybės. Jo energija beveik neišsenkanti, bet, nors ir keista, priešų neįgyja, nes yra labai kuklus žmogus.
  Svarbūs gyvenimo metai: 15, 30, 36, 40, 60, 66.

  Šio ženklo atstovai - bet kokios naujos informacijos kaupėjai. Kiekvienas Avinas, net ir pernelyg nesidomėdamas, kažkokiu daugeliui nesuprantamu būdu bus „sugaudęs" gausybę [vairios informacijos, kuri dažnai jam net nerūpi. Pavyzdžiui, žinos, kur šiuo metu didžiausios nuolaidos, kas naujo įvyko pasaulyje. Nuo pernelyg gausios informacijos ir reklamos Avinai dažniausiai ' kenčia galvos skausmus, juos vargina nervų sistemos sutrikimai, gali padažnėti peršalimo ligos. Puiki išeitis - kelias dienas pabūti gamtoje be jokių informavimo priemonių.

  Šio Zodiako ženklo atstovai liūdėti nelinkę. Tačiau jei Avinui sugedo nuotaika, kitiems jis gali sugadinti ūpą ne tik žodžiais, bet ir veiksmais - pavyzdžiui, sudaužyti namuose visus indus. Patyrusiam stresą Avinui nevertėtų užsisklęsti tarp keturių sienų. Jam reikia veiklos, judėjimo, fizinio krūvio; galima imtis bet kokio fizinio darbo. Rekomenduojama pabėgioti, paprakaituoti sporto salėje su treniruokliais. Jokiu būdu negalima susinervinus sėsti prie vairo (net ir dviračio) - Avinui tai labai rizikinga!

  Keliaudami su šio ženklo žmonėmis, jau nuo pirmų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Jie labai pakelia nuotaiką, kai kitus jau būna apėmęs kelionės nuovargis. Avinai retai kada paklauso patarimo.

  Jeigu jie turi tikslą kur nors nuvykti - vargu ar pasiseks atkalbėti. Avinams ilgesnis buvimas vienoje vietoje sunkiai pakenčiamas. Jiems nuolat reikia įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje, ir tai pakeičia šių žmonių įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina Avino žinias ir turi įtakos jo profesinei veiklai.

  Trokšdami patirti kelionių džiaugsmą ir tikrą malonumą, Avino ženklo žmonės turėtų stengtis prieš kelionę nepatirti pasiruošimo streso. Priešingu atveju, tai kelioms dienoms gali garantuoti galvos skausmą ir padidėjusį jautrumą. Paklausykite Avino patarimų, kai planuojate vaikų išvyką.

  Ilgiausiai puošiesi, kol iš tikrųjų pasijunti atrodanti taip, kad galėtum išeiti iš namų.Pusvalandį maudaisi, dar pusvalandį trenkiesi galvą.Tada atsistojusi prieš veidrodį tikini save, kad neturi ko apsirengti.Galiausiai šiaip ne taip išsiruoši.Kitą kartą tą pačią dainelę dainuoji iš naujo.Tačiau tiek pasistengus ir rezultatas būna stulbinamas - atkreipi ne tik vyriškosios lyties atstovų dėmesį.Slapčia į tave žvilgčioja ir merginos.Tik ... viena blogybė, kad kartais, nors taip būna labai retai, gali išbėgti iš namų ir nepasidažiusi, net nežvilgtelėjusi į veidrodį ...


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account