Gyvatnešis


  Gyvatnešis

  Gyvatnešio ženklas apima 5 paskutines dienas Skorpiono ženklo bei 5 pirmąsias dienas Šaulio ženklo, tai yra 10 dienų periodas nuo lapkričio 17 iki 27. Šis periodas dar vadinamas “Via Combusta”  arba “sudegintas kelias”.

  Anot mitologijos, dievas Heliosas turėjo saulės vežimą, kuriuo važinėdavęs po dangų ir įžiebdavęs šviesą (dieną). Vieną kartą Fajetonas, Helioso sūnus, pabandė pasinaudoti šiuo vežimu vietoje tėvo, tačiau jam nepavyko, jis negalėjo suvaldyti vežimo. Visa tai užrūstino Dzeusą, kuris trinktelėjo žaibu į Fajetoną, tuo sukeldamas danguje didžiulį gaisrą, trukusį net 10 dienų. Vėliau dievai visgi atstatė pusiausvyrą.

  Taigi, Gyvatnešio ženklas simbolizuoja kontrastus, netikėtumus. Gimę šiuo periodu yra pilni kraštutinumų, kaip ir jų gyvenimas. Jie tai “degina tiltus” ir griauna (lyg Skorpionai), tai atgimsta su nauju tikėjimu ir idealais (kaip Šauliai). Dažnai šio ženklo žmonės taip pasitiki savimi, jog prilygina save dievams; imasi darbų, kurie jiems ne pagal jėgas, o tada – patiria tikrą griūtį. Teigiama jų savybė – tai gebėjimas nuolat pakilti, lyg Feniksui. Gyvatnešio gyvenimas – tai gyvybė ir mirtis – viename, du pradai, dvi charakterio pusės: viena – tuščia, šalta, apmirusi, tarsi bedugnė, kita – mylinti, besirūpinanti. Šiuos žmones nuolat valdo tai vienas, tai kitas pradas. Gyvatnešis – ženklas, kuris nugalėjo karmą. Tačiau prieš tai, kad ją įveikti, reikia su karma susipažinti, pajausti ant savęs visą jos svorį.

  Gyvatnešiu galima vadinti žmogų, kuris minėtu periodu (nuo lapkričio 17 d. iki 27 d.) turi bent dvi planetas gimimo horoskope. Tokie žmonės talpina savyje abiejų Zodiako ženklų (Skorpiono ir Šaulio) savybes ir įprastinis horoskopas jiems mažai tiks. Jų likimas visiškai nenusakomas, nenuspėjamas. Tai chameleono kelias, kuris bet kada gali viską pakeisti ir pradėti gyvenimą iš naujo. Šalia tokių žmonių tam tikra prasme – pavojinga. Ir tikrai ne dėl to, kad jie kenkia specialiai. Tokia šio ženklo prigimtis. Jie atkartoja dangaus įvykius - “sudegusį kelią”.

  Gyvatnešis neturi baimės jausmo, mėgsta riziką, naujoves, dažnas permainas. Laikoma, kad jei ascendentas sutampa su Gyvatnešio ženklu, žmogui nepavojingi gyvačių įgėlimai bei nuodai. Esminis Gyvatnešio skirtumas, lyginant su kitais ženklais, tas, kad gyvenimas jam nesuteikia ramybės, galimybės atsikvėpti. Nėra sustojimo, visada – tik į priekį. Gyvatnešio gyvenimas – tai kova, avantiūra, audra. Su Gyvatnešiu labai įdomu, jis gali būti geras draugas, tačiau santykiai niekada nebus stabilūs. Jų artimiesiems – tai tikras išbandymas, nes šalia tokio žmogaus neįmanoma jausti ramybės. Ne visi gali ištverti garsius ir triukšmingus Gyvatnešio kritimus, tačiau jo kilimai – visada įspūdingi.

  Pagrindinę šio mistiško ženklo misiją labiausiai atspindi planeta – Uranas. Tai yra – griovimas seno, kad susikurtų kažkas visiškai naujo.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account