1980 Kodėl turėjo mirti Džonas Lenonas

  1980 m. gruodžio 9 d., Niujorkas, 23 val. prie „Dakota Appartement House" 72-oje gatvėje, ten, kur prasideda Centrinis parkas, sustoja automobilis. Džonas Lenonas ir Yoko Ono grįžo tą vakarą iš įrašų studijos. Jie jau eina į pastatą, kuriame jų apartamentai, kai iš tamsos staiga išnyra žmogus. „Ponas Lenonas?" - klausia nepažįstamasis. Kai buvęs bitlas atsigręžia, blyksteli iššaunamas 38-to kalibro revolveris.


  „Mane sužeidė!" - šaukia Džonas Lenonas. Apsipylęs krauju jis šliaužia link Dakota House durų. Žudikas šaudo toliau, kol popžvaigždė nuo 4 revolverio kulkų sukniumba. Prabangaus namo portjė, iškvietęs policiją, paklausė vyro su dar rūkstančiu ginklu rankoje, ar jis žino, ką padarė. Šis atsakė: „Taip, aš nušoviau Džoną Lenoną". Po kelių minučių kraujuojanti roko žvaigždė nugabenama į Ruzvelto medicinos centrą, tačiau niekas negelbėja. Džonas Lenonas mirė. Nušautas 25-erių metų Marko Deivido Copmeno, kuris į Niujorką atskrido iš Honolulu (Havajai), kad nužudytų žymiausią visų laikų muzikantą. Vėliau, per pirmą kvotą M. Copmenas pareiškė: „Girdėjau velnio balsą, jis liepė man nušauti Lenoną". Prieš kelias valandas jis gavo Džono Lenono pasirašytą plokštelę „Double Fantasy". Žudikas pripažintas kaltu ir nuteistas iki gyvos galvos. Tokie žinomi faktai. Neskelbiami tik faktai, kad (kaip kvailai tai beskambėtų), matyt, iš tikrųjų kažkokios galios inicijavo buvusio bitlo mirtį, nes tai liudija kai kurie faktai. Nuo dainos „Helter skelter" Bitlų „Baltajame dvigubame albume" 1968 m. pasirodymo prasidėjo keisti dalykai. Atvirkščiai grojant girdėjosi šėtoniški užkeikimai. Tai galima pasakyti ir apie kitų roko klasikų dainas, pvz., Led Zeppelin dainą „Stainvay to Heaven". Turiu pripažinti, didžiuojuosi, kad turiu baltųjų plokštelių albumą, tačiau niekada nejaučiau poreikio „Helter skelter" klausyti atbulai.
  1967 m., sėkmingiausiais „The Beatles" metais, Džonas Lenonas tikrai pasakė vieną sakinį. Jis pareiškė, kad pardavė šėtonui sielą už jam skirtą sėkmę. Ar Copmeno žodžiai, kad jis girdėjęs šėtono balsą, yra žudiko išsigalvojimas, norint išsisukti, ar beprotybės įrodymas? Gal tikrai „tamsioji galia" įsakė nužudyti gyvąją legendą? Dar keistesnių faktų iškyla prisiminus, kur buvo nužudytas Džonas Lenonas. Name „Dakota Appartement Building", kurį Niujorko gyventojai su siaubu vadino pilimi, sutuoktiniai įsigijo apartamentus septintajame dešimtmetyje. Tame pačiame pastate 1967 m. Romanas Polanskis filmavo siaubo filmą „Rosemarie's Baby" („Rozmari kūdikis" - red.). Ši blogio elegija pasakoja apie šėtono vaiką, kurį pagimdė nieko nenutuokianti moteris. Filmavimo metu pasireiškė poltergeistas. R. Polanskio žmoną Seron Teit nužudė Čarlzas Mensonas, kuriam taip pat įsakė šėtonas.
  Maja Ferou, filme vaidinusi pagrindinį vaidmenį, 1968 m. pavasarį su „ The Beatles" buvo Indijoje pas Maešą Yogi, ten pasišventė Tolimųjų Rytų mistikai.
  Keisti sutapimai...
  Tai tik atsitiktinumas, ar blogio puolimas?


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account