Erdvėje skaidosi mintys

  kokia tamsi tavo kraujo magija

  ar jau suradai, ko taip dažnai ieškai?

  kelias veda giliai, ten kur

  ...

  tik atsargiai, kad kokia klampynė neįtrauktų

  1981 Marijos apsireiškimai Medjugorjė

  Vienas fenomenas kartojasi augybę kartų įvairiose pasaulio vietose - tai Mergelės Marijos pasirodymas. Tokie pasirodymai vyksta tokia pačia tvarka. Paaugliai ar naivūs, nedrąsūs žmonės - moterys, vyrai ir vaikai - su­tinka šviečiančią būtybę. Šie žmonės yra ypač įmlūs tokiems reiškiniams, nes nuoširdžiai tiki. Šviečianti būtybė paprastai perduoda slaptą žinią, kurios turinys yra etinėsreliginės pakraipos.

  Mokslininkai paprastai nepripažįsta tokių susitikimų. Jie tvirtina, kad įvykis yra tik vaizduotės padarinys. Tačiau ar tai vienintelis paaiškinimas to, ką patyrė tie sąžiningi žmonės? Jei prisimintume 1981 m. įvykius Jugoslavijo­je, suabejotume tuo.

  Medjugorjė, esanti pilietinio karo sumaitotoje Bosnijos ir Hercogovinos respublikoje, jau kurį laiką traukia žmonių dėmesį. Viskas prasidėjo nuo dviejų mergaičių, kurios tikino mačiusios Dievo Motiną Mariją.

  1981 m. birželio 24 d. 17.00 vai. Mirjana Dragicevič ir Ivanka Ivankovič, vaikštinėjusios prie Kričevač kalno netoli Medjugorjė, pastebėjo šviesos stulpo viduryje baltai apsirengusią būtybę su kūdikiu ant rankų. Mergaitės pa­pasakojo nutikimą draugams ir tie taip pat norėjo pamatyti šviečiančią būtybę.

  Laimė, kad Marijos pasirodymą Medjugorjė tyrė mokslininkai. Jie patvirtino, kad per šiuos pasirodymus kažkas iš tikrųjų vyksta. Reiškinį išsamiai tyrė prancūzų mokslininkų komanda, vadovaujama profesoriaus Henrio Žojė iš Montpeljė universiteto medicinos fakulteto. Vaikams, mačiusiems reiškinį, atliko daugybę fiziologinių tyrimų, prieš ir po reiškinio stebėjimo. Ištyrus akių jude­sius ir smegenų veiklą išaiškėjo, kad vaikai buvo giliame transe ir negalėjo reaguoti į aplinkos dirgiklius. Jų sąmonės veikla „išjungta".

  Šių tyrimų metu amerikiečių fizikas Burguslavas Lipinskis iš Bostono padarė stulbinantį atradimą. Kai baltai apsirengusi būtybė pasirodydavo vaikams, B. Lipinskis už­fiksavo spinduliavimą, panašų į natūralų radioaktyvumą. Kai vaikus apimdavo ekstazė, spinduliavimas pavojingai sustiprėdavo nuo 15 nR/h iki 100 000 mR per valandą! Normaliomis sąlygomis šalia besimeldžiantys turėtų tuoj pat mirti, nes tokios spinduliavimo dozės neatlaikytų nė vienas normalus organizmas. Tačiau piligrimams, rodos, nė motais. Jei pripažinsime šiuos faktus, nesutiks kita pusė, pripažįstanti fenomeną kaip dievišką apsireiškimą. Vis tik kyla klausimas, kokia šio reiškinio tikroji priežastis. Tyrinėjami šviesos reiškiniai labai panašūs į NSO. Vokie

  čių geologas ir N S O tyrinėtojas Johanesas Fiebagas mano, kad į Marijos ir Dievo pasirodymus turėtume visai kitaip žiūrėti: „Kelis tūkstantmečius pastebimas N S O fenomenas, pasireiškiantis įvairiausiais variantais, vienas jų turi religinį atspalvį". Galbūt protingos būtybės prisidengia šiuo reiškiniu, kurį didžioji žmonių dalis pripažįsta, jį išpopuliarina religinės bendruomenės ir jis tampa simboliu. Gal Marijos apsireiškimas yra savotiškas nežemiškos civi­lizacijos bendravimo su mumis būdas? Jei nežemiška civi­lizacija gali keliauti kosmosu, mus lenkia technologijomis, tai suprantama, kodėl ji prisitaiko prie žmonių intelektu­alinio ir kultūrinio lygio.

  Tokį elgesį galime lyginti su mimikrija gyvūnų pasaulyje (prisitaikymas ir užsimaskavimas). Taip elgiasi ir mūsų mokslininkai, radę Amazonės džiunglėse nežinomą indė­nų gentį.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account