Visų pirma, jau kuris laikas matyti kardinalūs pokyčiai ideologijoje, kuomet buvo pereita iš Maya.lt į Taros.lt, o prieš metus į  AstroTaros tinklapio pavadinimą, tačiau visi šie sąskambiai buvo tik dalinai atitinkantys kryptį ir prasmių lauką, kuris su laiku pakito. Taigi prasideda naujas periodas, kuris perkoduotas ne lietuviškose sistemose matomas xn--vaigdinys-ucceb.lt vardu, na, o visiems, lietuvybę atpažįstančioms paieškos sistemoms bus matomas žvaigždžinys.lt pavadinimu. 

Toliau registracijos proceso peripetijos.
Kairiame šone matyti stendas su prisijungimu. Jis užsidengia prisijungus. Tai padaryti galima tik atlikus apmokėjimą registracijos procese. Dauguma būrimų atrakinti, tačiau yra keletas, kurie skirti tik nariams. Narystės kaina metams 9 eurai. (Nors kažkodėl naršyklė atlieka prierašą, jog tinklapis yra nesaugus ir neturėtumėte čia atlikinėti mokėjimų, galiu užtikrinti, kad paysera.lt mokėjimų sistema tikrina visus vartotojus ir surenkamos lėšos yra legaliai.

Kažkuo pasigirti ar įtikinėti, jog tai daryti labai verta prastas užsiėmimas. Nušvitimo su kortomis nepardavinėju. Jūsų problemų taip pat nesprendžiu, tačiau geriausius dėstymus užrakinau ir pinigo už tai noriu, nebežinau kaip ir aiškiau netrinant parašyti. Taigi toliau trumpai tik apie užrakintas vietas, dėl ko mano manymu jum verta išleisti tas kelias kapeikas.

back* Astro Orakulas ☉ ♇ - ne stebuklas, bet mokantis astrologijos geras įrankis, skirtas pažinti savo kasdienybę per astrologinių simbolių korteles, aspektus ir būstus. Vienas mėgstamiausių dėstymų.

* Ozirio žaidybinės kortos - Nuostabi kaladė, kurios viršelis matyti kairėje. Daug išminties ir įžvalgų galinčios suteikti kortos. Šiuo metu rutuliojamos penkios kortos ir aprašymas. Visi būrimai savotiškai įdomūs, o šis geras kai pažintis su tarot nebėra tiek įdomi, bet norisi daugiau...

* Keltų kryžius su Victorian Romantic kortomis ☉ ☿ - Vienas žinomiausių dėstymų tarologijoje su labai išraiškingomis ir brangiausiai galimų įsigyti kortų, kurių nugarėlė būna net paauksuota. Tai iš tiesų didelės kokybės pavyzdys. Šis dėstymas yra plataus panaudojimo ir pritaikysi kaip sugalvosi.

 Lenormand:
   * Praeitis, dabartis ateitis - žaidimas su 7 sritimis ir 3 laikais, praeitimi, dabartimi ir ateitimi. 21 korta.  

Žvaigždžinys.lt 2007 - 2018
Laiškų Dėžutė
1000 simbolių į kairę

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tinklapio Turinys

fb