Žuvys 9

  „PAGAULUS AKTORIUS"

  Dinamiški, pilni fantazijų, gerai įsivaizduoja rezultatą, reaguoja į aplinką, aistringai užsidegantys, žavūs, globališki. Turi troškimą veikti dėl kitų. Noriai ieško šlovės reikšdami kūrybinę vaizduotę. Mėgstantys bendrauti ir ryžtingi kelyje į sėkmę. Labai ugningi ir geri vadybininkai, ypač sau. Mėgsta daug stengtis ir dirbti viršvalandžius. Smalsūs ir noriai veikia įvairiose srityse. Labai svajingi, nuo vaikystės skraidžioja padebesiais, reiškiasi dailėje. Tėvai skatina jų talentų puoselėjimą, bet jie daugiau veikia kovos menuose ar gražuolių paieškose, mėgsta ištaigius namus. Jų vaizduotei ir troškimams nėra ribų. Būna kiti pasiekia savo. Kuomet susižaloja, ima daugiau mąstyti. Toliau fantazuoja kaip įgyvendinti ketinimus. Profesionalumas būtina jų darbo sąlyga. Taip veikdami būtinai ateina kur suplanuoja. Iškovoja geidžiamus pasiekimus, veda, praplečia namus. Vieną  diena jie pasieks tolimiausius visatos kampelius, tvirtai tuo tiki. Turi gerą nuojautą, ko žmonės trokšta. Tai vienas iš talentų, kurį išsiugdė šeimynai pradžiuginti. Keblių situacijų pasitaiko iškilus interesų konfliktams. Greitai supranta, kad visiems neįtiksi ir  visi turi savų niuansų. Visuomet tobulindamiesi tampa labai gabūs. Geri investuotojai, dažnai išlaidos ilgainiui atsiperka  o pinigai sparčiai kaupiasi. Biznyje turi gerą supratimą ir  reikalingus profesionalų patarimus. Turėdami gerą nuovoką susigaudo ateities rinkos tendencijose. Egoistais jų nepavadinsi, bet siekia teisybės ir ką žmonėms davė, turi pagal susitarimą atgauti. Patinka būti renginiuose arba juos organizuojant. Nemėgsta monotonijos, siekia dinamiškumo ir judėjimo. Reiškiasi vaidyboje, politikoje, medicinoje, versle. Kas vieniems nepasiekiama, tampa įmanoma Žuvims 9. Jie labai aistringi misterijoms ir atradimams, su užsidegimu pradeda naujus projektus. Jausdami žvaigždes ir planetas jaučiasi nepaprastai, bet ryšys su žmonėmis vis viena lieka svarbiausiu. Į viešumą leidžia tik tobuliausius veiklos rezultatus, tokiu būdu padėdami visiems ir supranta kaip tai padaryti. Gerai jei išmoktų atsisakyti prastų sumanymų. Jie tikra bomba arba marso užtaisas, patinka šėlsmas ir pramogos. Jų aistringumas patinka visiems partneriams, ypač nevaržantiems santykiams.Intymiame gyvenime yra išradingi ir potencialūs meilužiai patys vyniojasi aplink kaklą. Dažnai pradeda šeimoje elgtis lyg prižiūrėtų ar saugotų naminį gyvūnėlį, patariama daugiau skirti lygių pareigų.
  Šios vibracijos žmonės mėgsta tingėti, patariama nepamesti galvos, būna ima dažnai keistis, ieško išsiliejimo objektų, tampa nesukalbami ir kritiški, nejautrūs ir nerūpestingi.

   Chuck Norris Carlos RayMaria CebotariFrideric HendelPhillip HenchVasilij LazarevMarija MelnikaitėŠeron StounJames TobinCurt CobainCurt RusselSharon StoneJustin BieberKristina Brazauskienė


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account