Žuvys 6

  „PAMOKSLAUJANTIS SVAJOKLIS"

  Linkę ištiesti pagalbos ranką, mėgsta įvairovę, siekia gėrio ir aukštų idealų. Ištikimi tarnautojai ir labai rūpestingi. Tokios savybės apdovanoja juos atsakingumu, gebėjimu spręsti svarbius klausimus.
  Jų užuojauta žmonėms labai globali. Kaip taikos balandžiai siekia skleisti harmoniją. Mėgsta pabėgti į romantišką draugiją arba senų bičiulių ratą. Juose apstu muzikalių kūrybinių talentų.

  Labai pasitiki bičiuliais. Naujų pažįstamų elgesį moka numatyti į priekį. Turi įkvėpimo dovaną. Mėgsta skatinti ir dalintis. Dažnai nusivilia žmonėmis ir giliai pergyvena, tačiau kietakakčių savo kelyje neperauklėsi. Jų kelionių gyvenime daugiausia dėl lankymosi pas gimines. Mėgsta fotografiją ir aristokratiją. Žmonėse mėgsta ieškoti gero o savęs stengiasi neatverti. Dėl emocinio gylio sugeba jausti kitų sielas.

  Uždirba užtektinai, tačiau jų neapleidžia įsiskolinimo pojūtis. Jų darbo sfera gali aprėpti įvairiausias vietas nuo institucijų iki paslaugų bei pasilinksminimų. Mėgsta įsimylėjimo eigą ir pažintis. Aistra neapleidžia jų gyvenimo ilgus metus. Labai vertina romantiką, nors elgiasi ne kukliai. 

  • Jacque Fresco
  • Albert Einstein
  • Juozas Erlickas
  • Bruce Willis
  • Guy Beahm

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account