Žuvys 5

  „IŠRADINGAS SVAJOKLIS"

  Svajingi ir lakios fantazijos, pagauti mūzos ir vadovaujasi pojūčiais. Mėgsta naujoves, lengvumą, domisi aplinka. Labai vertina įtaką ir galią turinčius asmenis. Būna pasiekia totalią netvarką. Sąmoningai negali skaudinti žmonių. Mintys padrikos. Palankiomis sąlygomis kuria menus,niekur neskuba. Giliai prisimena kas ką blogo yra pasakęs, nors su nauja diena elgiasi vis kitaip.
  Kartais nusimena, nesuprasdami savo charakterio silpnybių. Lengvai pasiduoda pagundoms net iš ne pažįstamų žmonių. Trokšta dėmesio, kurio negavę atsisveikina. Uždirba užtektinai, ypač gerai sekasi kūrybinėje veikloje. Mėgsta išskristi iš savęs.
  Gyvenime vadovaujasi aukšta idealogija ir draugų problemomis neapkrauna. Labai korektiški versle. Mėgsta svarbius iššūkius. Būna pasineria į darbus ir visiškai nuo pasaulio atitrūkta, tačiau taip puikiai išnaudoja jiems atsiveriančias duris. Piniguose įžvelgę blogį stengiasi susikurti darbo galimybę sau patys.

  Jiems patinka dangaus kūnų mokslas, skaičiai. Scenos menai, spauda bei tapyba traukia juos.
  Chaosas jų galvoje vis gi nesutrukdo suprasti kokios meilės iš gyvenimo trokšta. Juose gausu aistros, per gyvenimą patyrė ne vieną nuotykį. Patinka partnerį auklėti. Vertina atstumą ir laisvę santykiuose. Prieš santuoką mėgsta ilgai ir aistringai draugauti.

  Atsiverdami ir priimdami daugiau ryžtingų sprendimų sutvirtėsite ir būsite ne taip lengvai paviliojami. Stabiliau ir tvirčiau jausitės, gyvenimas taps ramesnis ir mažiau audringai banguotas.

   Ursula AndressAlbinas BudnikasRosinis DžoakinasAlgimantas SprindysJonas StrielkūnasAleksandras StulginskisKazimieras UokaVytautas ŠustauskasEarl Warren


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account