Žuvys 2

  „MISTIŠKAS ORGANIZATORIUS"

  Lydimi mūzos, susitelkę, atjaučiantys, giliai priimantys, politiški, kilnūs, gundantys, moka laukti. Pasaulį yra linkę regėti pagražintomis spalvomis. Būdami labai jautrūs pasaulio matymą perstato savaip. Labai nemėgsta grubumo ir prastos padėties, nuo ko ir pabėga į jaukią ir malonią jiems aplinką už didelės sienos. Gyvenime ne apsieina be komandos, kuri prisiimtų minti takus jų atžvilgiu žiauriose džiunglėse. Noriai padeda prašantiems pagalbos, būna papuola ir į pinkles, tačiau labai įsijaučia į žmonių bėdas. Gyvenime laikosi aukštų standartų, profesionalumo ir etiketo normų. Daug skaito, lankosi  parodose, teatre. Patinka ir savo meninių įgūdžių puoselėjimas, tačiau būdami neužtikrinti gabumais toli dažnai nepažengia. Šiems žmonėms yra būtinas palaikymas, taip stiebiasi į aukštumas. Tikri bendravimo virtuozai gebantys išsisukti iš visų netrokštamų atsakyti klausimų. Pajutę įtampą paprasčiausiai išeina. Kas juos pažįsta, tai patyrė ne kartą. Vengia nemalonaus ar nuobodaus bendravimo. Mėgsta susipažinti su išradimais iš arti. Apie įvykius domisi visapusiškai, siekia nuodugnaus žinojimo su pikantiškomis detalėmis ar net gi gandais. Su kiekviena diena mainosi nuotaika ir troškimas bendrauti. Įvairiapusiški, socialiai aktyvūs palaiko gerus ryšius su konkurentais. Aplinkinių netikėtumui, jie gali imtis naujos krypties ir pozicijos. Dažnai toks dinamiškumas žmones suklaidina ir šie pasimeta. Finansinė sėkmė aplanko juos vien nuo verbalinių gabumų panaudojimo. O jiems daug ir nereikia. Moka taupyti sunkiai dienai. Darbas jiems ne itin patrauklus, tačiau evoliucijai būtinas ir tai jie gerai supranta. Patinka nevaržoma dienotvarkė ir fantazijos panaudojimas. Imasi sudėtingų pilotažo profesijų arba reiškiasi organizacinėje veikloje, kartais ir menuose. Moka pasinerti į nuostabius gylius ir vaizdingai perteikti patirtį knygose. Padėčiai išsaugoti būtinas bendravimas su svarbiais žmonėmis. Jų veikla visuomet matoma, o patys visuomenėje žinomi. Yra ryžtingi, bet pasitaiko kai neatlaiko aplinkinių užgaidų. Jiems verta reikšti patrauklumą, etiketą bei kultūringumą, kad būtų lengviau suprantami. Džiaugiasi gyvenimu ir geba nujausti esmę, tai padaro juos gerais pašnekovais. Nuvilia nebent barikadų keitimas ir pasitraukimas, dėl ko verta bendražygius iš anksto informuoti. 

  Santykiuose elgiasi labai savotiškai, moka užkrėsti savo pojūčiais. Ne lengva šeimos jiems užduotis, siekia būti nevaržomi, aistringai reikštis ir mėgautis partnerio grožiu. Jų užmojams sunku rasti realų objektą. Dažnai pameta ryšį tarp žemės ir geismų viršukalnės. Siekia patenkinti ir sielą ir intymias fantazijas. Absoliutus pasitikėjimas vienas kitu, yra svarbiausia sąjungos dalis. Bet koks uždarumas, jų manymų griauna šeimos pamatą.

  Gerai būtų išspręsti kardinalaus ribotumo atlaisvinimą,  piktžodišką pajuokavimą badantis pirštais, lankstumo trūkumą, įtampą, norą įžeisti, aistringus debatus.
  Jurgis BielinisPieter Cornelis BoutensJurijus GagarinasUžgeso Ona KnapkytėArminas LydekaArtūras MelianasDonald Kent SlaytonValentina TereškovaDaniel CraigEva MendezKristin Davis Christina Grimmie

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account