Vandenis 9

  „PATRAUKLUS VEIKĖJAS"
  Išradingi ir mėgsta bendrauti, kartais panyra į save ir aiškiai dėsto savo mintis. Žavūs realistai, vykdo pareigas.
  Jiems labai tinka susimąsčiusiojo poza, tačiau be viso to pasižymi ypatinga drąsa. Ji pasireiškia įvairiai, tiek protu tiek energija ir jėga. Jų vidinė jėga labai stipri. Mėgsta pakovoti už draugus.
  Jų elgesys paremtas aukštais idealais. Kai siekia tikslo atsiduoda jam visa savo esybe. Greitai užsiplieskia ir veikia paskubomis. Amplitudė svyruoja nuo vaidybos iki žiauraus elgesio. Jų manymu geresnio atsipalaidavimo už aistringą naktį nėra. 

  Vandeniai - 9 vaikščioja prarajos atbraila galima sakyti kiekvieną dieną, dažnai pasitaiko ir kritimų, tačiau apie jų galimybę jie dažniausiai nė nenumano. Geba greitai ir veiksmingai įvertinti situacijos galimybes ir rezultatus.
  Mėgsta paslaptis ir kūrybingą gyvenimą. Reiškiasi tik sulaukę įkvėpimo mūzos. Moka reikštis vaidindami ir tai paverčia jų draugiją lengva. Mėgsta maudytis šlovės spinduliuose ir linksminti aplinkinius.

  Geba įgauti nemenkas sumas pinigų, tačiau išlaikyti juos dažniausiai nesiseka. Labai dosnūs savo draugams. Geri darbuotojai viešajame, visuomenę aptarnaujančiame sektoriuje. Visuomet ieško perspektyvos ir neišsemiamų resursų galimybės. Mėgsta tiek pramogų kryptis tiek ir švietimo, kad tik kuo daugiau žmonių būtų jų apsuptyje. Juos maitina masės energija.

  Šeimos gyvenimas dažniausiai įtraukia sulaukus solidaus amžiaus, nors mylėti jie labai mėgsta. Laukia tikrosios meilės.
  Mėgsta vertingus kūrinius ir techniką. Labai skrupulingai renka ir derina būsimo gyvenimo grožį.

   

  • Bob Marley
  • Julius Veselka
  • Luigi Boccherini
  • Antonas Čechovas
  • Nicolaus Copernicus
  • Alicia Keys

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account