Vandenis 8

  „LANKSTUS DARBUOTOJAS"

  Geba patarnauti, tai daro valingai, gal kiek per daug puošiasi, tačiau stengiasi išlikti sąmoningi. Siekia profesijoje aukštumų, gerai numato artėjančius įvykius, laikosi aukštų principų.

  Savo unikalia mąstysena siekia materialios gerovės. Juose persipynę šlovės siekiai, o kūno sistemos paruoštos atlaikyti neįtikėtiną krūvį. Labai pasitiki savimi, gerai parenka ir nuteikia komandą. Atkakliai žengdami į priekį sukuria solidaus dydžio kompanijas. Tokiu principu reiškiasi visose gyvenimo srityse.

  Dažnai keičia kovos lauko sąjungininkus ir bando kelių į sėkmę įvairovę. Priima pergales ir pralaimėjimus sąžiningai. Ieškodami darbo stengiasi numatyti didžiausius pasiekimus. Tokių neradę ieškosi kito pasiūlymo.

  Juos gerbia panašaus mąstymo žmonės kaip ir jie patys, o su lengvabūdiškesniais mėgsta konkretumą ir šaltį. Darbo reikalais yra linkę būti atviri ir komunikabilūs. Moka palaikyti liežuvį už dantų.

  Viduje jie nuoširdūs ir dosnūs. Džiaugiasi darydami gera. Tiki savo patirties pasidalinimo svarba. Reiklūs ir iškalbūs, atviri ir skatinantys. Mėgsta veiklą ir judesį. Kuomet užima aukštus postus, pavaldiniai tampa laimingi. Visų aukštumų pasiekia per savo darbą, todėl juos gerbia. Stengiasi įkvėpti aplinkinius ir tai sukuria dar didesnį pasitenkinimą jais.

  Darbo ir meilės interesų nemaišo. Vadybos ir analitiškumo reikalaujančios profesijos yra tinkamiausios. Sėkmingi investuotojai, renkasi ne tradicinius kelius. Patinka ištaigūs dalykai, taip ištirpdo santaupas. Dirba iki gilios senatvės,o jų gabumai ir ryžtas nepalaužiami. 

  Jiems būtinas panašaus gyvenimo būdo partneris. Atradę lengvai eina prie altoriaus ir tampa lengvesni.
  Po vedybų kelionės ir judrumas išlieka ir nesumažėja.
  Mokydamiesi dėmesingumo tapsite ryžtingesni, geriau pajausite save. Venkite agresijos ar noro pervargti dirbant.

  • Vanga
  • Hans Adam
  • Vasilijus Čiapajievas
  • Borisas Jelcinas
  • Mendelejevas

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account