Vandenis 7

  „ŽAVINGAS KOSMOPOLITAS"

  Mėgsta duoti, šnekėti prasmingai ir giliai susimąstę, laikytis pasirinktos krypties, vadovautis savo sprendimu. Geba permatyti situacijas, apčiuopiant visas detales ir sklandžiai pateikia savo mintis.

  Jie kaip naminiai gyvūnėliai įsprunka ir apsigyvena jiems patinkančiose šiltose vietelėse. Jų netikėti pasirodymai žmones žavi. Mėgsta gyventi svajose ir puikiai geba mistiškai paveikti ir kitus. Namų aplinka ir veiksmas jų vidaus labai nepaliečia. Daug daugiau išgyvena kultūriniame gyvenime, viešumoje. Pagrinde juos supa harmoninga ir geranoriškai nusiteikusi aplinka į kurią mažai kreipia dėmesio.

  Mėgsta būti originalūs, tačiau moka gyvenime prisikurti ir bardako. Asmeninis gyvenimas pilnai tenkina juos. Geba numatyti ilgalaikę įvykių eigą ir jų spėjimai dažnai pasitvirtina. Stengiasi generuoti naujus sumanymus ir aktyviai juos įgyvendinti.

  Jiems gerai sekasi gundyti ir vilioti priešingą lytį. Jų charakterio bruožai labai kūrybingi ir artistiška natūra kelia jiems euforijos būseną. Gerai sekasi žinių sritys, dalykai reikalaujantys analizavimo. Susidūrę su piktais priešininkais su jais susidoroja. Smogia skaudžiai ir taikliai.

  Finansų tvarkymas jiems artima ir palanki sritis. Moka laiku sustoti. visada siekia užsibrėžtų tikslų net jei tai būtų doktorantūros studijos laipsnis. Jų stipri bazinė švietimosi disciplina. Geba sukurti stabilaus ir užtikrinto piliečio įvaizdį. Yra altruistiški.

  Draugų ratas labai platus ir įvairiaspalvis, jų neveikia išankstinė nuomonė. Daugeliui jie lieka paslaptingi, o draugus renkasi atidžiai. Greitai pastebi ar bendravimas santykiuose yra ilgalaikis ir progresyvus bei naudingas. Ieško ne vienadienių o viso gyvenimo sutuoktinio. Pameta savo širdį ne dėl fizinio potraukio, o dievina charakterį bei protą. Taip santuoka tampa atidžiai tvarkoma sritis.

  • Carlos Slim
  • Alfred Adler
  • Pranė Dundulienė
  • Vytautas Kaušinis
  • Christian Bale
  • Richard Nixon
  • Romualdas Ozolas
  • Taylor Lautner

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account