Vandenis 4

  „FATALIŠKAS  PATRIOTAS"

  Geri atradėjai ir išradėjai, pagaulūs ir mąstantys, moka inteligentiškai bendrauti. Sugeba būti praktiški bei kūrybingai pateikti idėjas, imtis jų igyvendinimo. Juos valdo urano energijos, keliančios debatus bei daugybę į laisvę besiveržiančių laisvę puoselėjančių idėjų. Moka valdytis ir prisitaikyti. Gerai išlavinti pojūčiai, daug planuoja apie ateitį, ko iš gyvenimo nori. Moka susikurti neperprantamas kaukes.
  Turi įgimtų gabumų technologijoms ir yra atviri kūrybai, sugeba padaryti daugiau nei reikia. Labai mėgsta naujoves.
  Darbo vieta gali atrodyti chaotiška, tačiau viskas dėl patogumo. Jie puikiai atsimena visas smulkmenas,kur ką išmėto. Didelis neapdairumas moko juos susitaikyti su daiktų pametimais. Juose idėjų virtinė tiesiog trykšta. Mėgsta senienas ir meno dirbinius. Skrupulingai parenka jiems vietas.
  Aplinkiniai pastebi kokie jie atrodo iš savęs išėję ar susimąstę. Mintyse jie ištiesų generuoja daugybę galimų kelių tačiau laikosi realizmo. Jiems labai patinka įvairiausio pobūdžio naujienos. Tikslų siekia palengva. Dažnai pasiekia aukštumas aplinkiniams dar nespėjus suvokti ką jie aplamai rezga. Iš prigimties meniški. Vyresnieji atsižvelgia į jų išmintį su susidomėjimu. Svajoja tapti lyderiais.

  Daug dėmesio skiria pinigams. Siekia jaukumo, altruizmo. Jiems labai tinka žavingos ir komunikabilios profesijos. 
  Santykiuose kandidatų į jų širdis tikrai netrūksta. Lengvai bendrauja su daugeliu, kartais pasirenka vienadienius romanus. Santuokoje sunku išlaikyti ištikimybę.
  Gali būti kraštutinių pažiūrų, elgtis slaptai, priešinti, pervargi nuo bereikalingų pastangų.

   Nikolajus LeskovasLeslie NielsenMichael T WeissSheryl CrowIeva Simonaitytė


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account