Ožiaragis 5

  „UŽTIKRINTAS RIZIKUOTOJAS"
  Į gyvenimą žvelgia realiomis akimis, mieli ir atjaučiantys, taupūs, vadovaujasi išlavintomis vertybėmis. Mėgsta laisvumą pasirinkimuose, domisi aplinkiniais, gali ryžtis nenuspėjamiems veiksmams ir tapti inovatyvūs. Mėgsta atvirai rodyti jų gyvenimo užmojus ir pasiekimus. Labai patinka kelionės ir įspūdžiai, bendravimas. Žmonėms, kurie gyvena kartu, sunkiai sekasi nuspėti kokia jų dienos nuotaika. Dažniausiai tai būna užkietėjusio darboholiko arba lekiančio pailsėti į pajūrį asmens pasaulėžiūra. Užimdami vadovaujančias pareigas, savo nusiteikimu diktuoja požiūrį dienoje ir pavaldiniams. Pražysta naktį penketuko dvasia, tuomet ieško nuotykių ir eksperimentuoja. Santykiuose neturi tabu ir yra konkretūs. Planetų padėtis jiems suteikia patraukliausių iš visų ožiaragių statusą tačiau taip pat labai aistringi. Neskuba prisirišti, patinka lengvumas ir laisvė. Mėgsta atitrūkti nuo žmonių ir nieko neįspėję pabūti su savimi. Trauka netikėtumams kartais atplešia dėmesį nuo visų reikalų vykdymo. Tuomet skiria visas pajėgas produktyviam laiko išnaudojimui ir siekia maksimalaus darbų rezultato. Turi didelių užmojų ir daug pinigų, postuose stengiasi neužsilikti kol nepasiekia aukščiausio. Mėgsta netik dirbti bet ir gerai uždirbti. Išvargę ieškosi egzotiškų pramogų arba toliau dirba. Darbas juos užveda net būdamas nebeįdomus ar tapdamas rutina. Mėgsta suderinti ir laisvalaikio puoselėjimą ir intensyvų veiklos grafiką. Aristokratiškas gyvenimo būdas skatina uždirbti daug. Sudėtingu metu tampa ekonomiškesni ir renkasi praktiškus sprendimus. Pinigus pagrinde kaupia kelionėms ir poilsiui.
  Tai kompanijų ir didelių korporacijų valdininkai, tinka gamybos sritis, gerai nusimano naujausiose technologijose, moksle, geografijoje. Geba spręsti problematiškas situacijas iki mažiausių dalelyčių nagrinėja padėtį, taip atsiveria politika ir iškalbos dovanos reikalaujančios profesijos. Jų kalbos ir laikysena patraukia dėmesį, geba net gi kurti menus. Laikosi senamadiškų pažiūrų, bet  iš kitos pusės naudojasi naujausiais išradimais.
  Jiems reikėtų gerai apgalvoti į ką veliasi, ar tai nepasibaigs sumaištimi.
  Santykiuose ieško valstybinių tarnautojų bei aukštas pareigas galimai užimančių nevedusių asmenų. Atverti jų širdį pakanka visai nedaug, pozityvumo bei pritarimo. Seksualiniai malonumai poroje priklauso nuo harmonijos kiekio labiau nei fiziniai duomenys. Dažnai tuokiasi ir skiriasi. Savo porai meta iššūkius, visuomet galėti išvykti pakeliauti ir užsinorėjus kartu iššokti iš lėktuvo. Labai myli savo vaikus.
  Patartina išspręsti susvetimėjimą savo gerumui, ramybės drumstimui, daugiau stebėti kas vyksta aplink, veikti ryžtingai.

   Dainius AdomaitisLouis BrailleAldona JanušauskaitėBronius GražysOlegas MakarovasAristotle OnassisGiovanni Battista PergolesiNorbertas VėliusShabuddin Mohammed Shah JahanDenzel WashingtonBenjamin FranklinHoward SternMao TsetungAva GardnerBarbara CarreraHikaru Utada


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account