Ožiaragis 4

  „ATKAKLUS PROFESIONALAS"

  Gerai organizuoti ir išsilavinę turi ne tik gerus tikslus, bet ir pakankamos kompetencijos jiems pasiekti, būti išsamiems praktikoje, tačiau moka laikytis santūrumo, o jų atkaklumas pagrinde konstruktyvus.

  Jie apie save sudaro tokį įvaizdį, lyg siektų nuversti kalnus ir už tai tampa tik labiau gerbiami. Moka visa galva pasinerti į patinkančią veiklą, tiek pozityvią tiek ir galbūt jiems patiems kenksmingą ar rizikingą. Artimoje draugijoje nusiima visus įvaizdžius ir atsipalaiduodami ilsisi.

  Jų užmojai tiek tvirti tiek ir pavojingi paslydimu tuštybėje, tačiau sugeba pasiekti neįtikėtinas aukštumas. Susekti kaip veikia jų mąstymas yra labai sunku ir savo šaltakraujišku protu patys savęs kartais nebesupranta. Moka būti tvirti kaip uola, kai žmonės kreipiasi į juos supratingumo.

  Jau vaikystėje parodo savybes, reikalingas ilgalaikiams tikslams pasiekti. Supranta, jog dideli planai turi būti laikomi paslaptyje, antraip rizikuotų būti sugriauti abejingų protautojų. Moka analizuoti pasaulinius veikėjus ir atsargiai lipa sėkmės laipteliais į viršų.

  Labai labai darbingi, pasirengę tapti herojais, išmano bendravimo psichologiją. Jau nuo jaunystės suprato, jog klaidos gali pristabdyti, bet sugrįžti į kelią jie bus pajėgūs visada. Kuomet sulaukia apdovanojimų, žmonių dažniausiai tai jau nebestebina.

  Verslas jų tikrasis pašaukimas ir mokosi iš patirties, o atsargumas neleidžia visiškai bankrutuoti. Bendravimo įgūdžiai atveria duris ir padeda pasiekti palankiausių susitarimų. Sau jie labai negailestingi ir kaltais jaučiasi tiktai jie, jei patiria nesėkmę. Visus darbus mėgsta stebėti iš arti bei dalyvauti patys.
  Mėgsta tikslumą ir nuoseklumą, to reikalauja iš darbuotojų. Moka prasklaidyti ūkanotus projektus ir atskirti auksą nuo pelų. Viskas ko belieka išmokti tai interesų tarp privačių ir viešųjų derinimo.

  Meilėje renkasi tokius kaip jie, darnius, harmoningus savo viduje tačiau akį patraukiančius. Aukšti reikalavimai partnerystės siekiantiems, tačiau tampa pakankamai santūrūs šeimoje. Ištikimi ir patikimi.

  • Jeff Bezos
  • Kazys Boruta
  • Marilyn Manson
  • Park Jae Sang PSY
  • Jerome David Salinger
  • Vivekananda Swami
  • Val Kilmer
  • Amanda Peet
  • Augustinas Rakauskas

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account