Ožiaragis 3

  „GAUSIOS FANTAZIJOS VEDLYS"

  Išpuoselėti pojūčiai, sukalbami, senamadiškų pažiūrų, išradingi, mėgsta draugijas, daug fantazuojantys ir geba aiškiai išdėstyti savo mintis. Mažiau užsispyrę ir linkę į kompromisus nei kiti ožiaragiai. Stengiasi išlikti harmoningi, net vos besitramdydami. Daug mąstydami pasirenka tokius kelius, kurie atrodo jiems palankiausi. Stiprūs ir pajėgūs. Gerai nuspėdami įvykių eigą pasinaudoja net gi nedidelėmis situacijomis. Mielai dalinasi su kitais ir netveria būti šalia silpnųjų. Iki žilų dienų išlieka degantys kaip vaikai padaužos. Ilgaamžiški ir patvarūs energingi darbuotojai.
  Ieško saviraiškos per menus, laisvo pobūdžio darbus. Jiems būtinai reikia reikštis ir dirbti per kūrybą. Siekia darbų pilno atlikimo, vengia vadovaujančių žmonių  klausytis.  Be didesnių konfliktų keičia darbovietes ir toliau domisi jiems patinkančiomis sritimis. Nesėkmes mėgsta atidėti ateičiai. Ir atėjus palankiam laikui imasi toliau jas spręsti. Supranta įdėto veiksmo svarbą ir jo tęstinumą bei rezultatą. Apriboję nereikalingas išlaidas patiki praturtėjimo galimybe. Darbas tai kelias į sėkmę ir jie tai žino. Fantastinis gyvenimo supratimas ilgainiui tampą jų pragyvenimo šaltiniu. Jų gerovei svarbūs patikimi, sukalbami draugiški žmonės ir jie taip patys galvoja. Pagalbos ranką galintys ištiesti draugai atneša daugiausia naudos. 
  Jiems tinka atskalūniškesnės profesijos. Scenos darbuotojai ar medicinos. Pripažįstami valdžioje. Įvaldę analitinį mąstymą pasiekia teisines sritis. Siekia būti vadovaujančioje pozicijoje. Juose tvyranti energija gerai pasireiškia pramogų bei produkcijos sferose. Žmonės iš šalies jais žavisi o jie mina nepraeinamus takus purvynėmis laukais ir miškais. Žmonėms jų draugija patinka, o jie visus mato tokiais, kokie yra. Džiaukitės gyvenimu ir neliūdėkite, tai jūsų laimės variklis.
  Labai aiškiai atskiria koksai tai meilės įvykis pasitaikė jų kelyje. Mėgsta vienadienius nuotykius, tačiau laukia amžinosios meilės. Iš visos širdies perteikia tai ką jaučia. Pamatę juos dominantį žmogų ieško būdų suvedžioti. Patinka tiesiog pašėlti, tačiau renkasi skoningai, aklai nepuola. Kai jausmai užvaldo juos, tai partneriui parodo kurdami įvairius netikėtumus. Su atžalomis elgiasi gražiai ir bendrauja,jų širdyje vaikystė niekuomet nesibaigia.
  Kada ima nervintis ar gvieštis svetimo tampa surūgę ir kritiški, nebesiorientuoja kalboje ir švaistosi nesupratimu.

   David Robert Jones BovieSteven Forrest - AstrologasSir Norman AngellVladas BagdonasPetras BingelisDj BoboPieter BothaJonas JablonskisAlgirdas LatėnasHenrikas RudzinskasAldona RagauskaitėKevin CostnerRod StewartKatey Sagal Šarlis PeroAngela Vasquez


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account