Ožiaragis 2

  „PRAKILNUS TARPININKAS"

  Jie suteikia gerą atramą, geba suburti žmones veiklai, dalinasi gėrybėmis ir kelia aukštus tikslus. Ieško rafinuotų būdų prie žmonių bei situacijų prieiti, pozityviai nusiteikę, yra nuoširdūs, padedantys. Vos juos išvydus galima pamanyti, jog dvelkia abejingumu, tačiau planetinė įtaka padaro juos tikra pagunda. Šalta išorė slepia dideles bangas jausmų. Kuomet jau supa tinkami žmonės, parodo tai kas juose dedasi. Jie domisi svarbiausiomis pareigomis ir dažnai jas eina. Savo profesijoje reiškiasi nepriekaištingai įgudę, gebantys įveikti visus asmeniškumus. Susikūrę keletą charakteristikų, dirba taip, kad be jų sistema vargiai veiktų. Būna paskęsta biurokratiniuose reikaluose. Geba įsijausti į žmonių problemas ir reikalus. Vadovaujasi sąžiningumu, įskaudinti ilgai reabilituojasi iki atsitiesia. Labai domisi padėtimi ir stengiasi pasirodyti laiku. Išlieka paprasti net ir eidami svarbiausias pareigas. Asmeniškai mato save sąmoningais bei guviais iššūkius išspręsti. Jiems svarbu yra būti matomoje tiesioje ir ieško palankiausių išeičių jei ne visai visuomenei tai bent artimiausiems. Geri konkurencingoje veikloje,jei tik nepaskęsta blaškydamiesi galimybėse. Daug turto traukia juos, o dar geriau šlovė. Jiems patinka ir saviraiškos akimirkos su žmonėmis ir darbas ofise. Tai įvairiausių sričių specialistai.

  Žmonės dirbantys jiems noriai paklūsta ir veikia geroje aplinkoje. Nuoširdumas svarbi bendravimo detalė reikalaujama iš pavaldinių. Gerbti vadovą ir daryti tai kas liepiama lygiai taip pat yra svarbu. Dažnai žino, kada bus apdovanoti.
  Iš aplinkos gaunamų žinių geba teisingai susidaryti kryptingos ateities vaizdą. Tai kas iš tiesų laukia atveria tik ne daugeliui. Įsiplieskus bendravimo gaisrui gesina padėtį pinigais. Turtu šiaip sau nesišvaisto ir visiems laidžia stengtis dėl savęs patiems.
  Jų gyvenimo dvasingumui kerotis reikalingas nuolatinis gyvenamosios vietos keitimas. Būtina skirti laiko pilnam atsipalaidavimui ir visiškam atitrūkimui nuodarbų bent sykį per mėnesį. Kieta jų išorė slepia kūrybingą ir žavią pasaulėžiūrą. Protingi, rafinuoti, bei savo išmonę laikantys kilmingieji juos domina labiausiai. Labai pasitiki, kad tokie žmonės atsigręš į juos ir galimybės susiklostys susipažinti.

  Santykiai dažnai prasideda nuodarbų ar entuziastingos veiklos. Būdami visuomet užimti derina šiuos pasaulius į vieną bendrą visumą. Perėję iš darbo į intymų rėžimą patartina pirma viešai paskelbti darbų pabaigą ar užsirakinti.
  Asmenybė sutvirtės jei darbuosis saikingai, laikysis balanso sprendimuose. Pokyčius rinkitės harmoningus, kaip drąsaus elgesio pasekmę. Venkite tapti našta.

   Kate MossVincas KudirkaŽygimantas SenasisElena AdomaitienėJuozas PepečkysDaina GudzenevičiūtėEdgar Allan PoeAnwar SadatGiovanni SegantiniOrlando BloomRobert DuvallHannah TointonPranciškus Ksaveras Bogušas


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account