Ožiaragis 1

  „UŽSIVEDĘS LYDERIS"

  Mėgsta oficialumą ir derybas, turi valios veikti, laikosi duoto žodžio, ieško būdų palankesniam rezultatui sumaniai pasiekti. Taip tampa įvairiapusiški, kupini jėgų, troškimo primauti, kalba be užuolankų.
  Greitai susigaudantys situacijoje, be emocijų, gebantys pritaikyti praktiškai žinias, veikdami punktualiai, prieina palankaus tikslų realizavimo. Gerai viską suplanuoja ir tiksliai žino kaip kas bus. Praktiškai visus punktus įvykdo sėkmingai ir tik mažam procentui palieka nesėkmės galimybę. Darbo valandos nustatomas ir parenkamos labai protingai, stengiasi iš gyvenimo paimti maksimaliai. Silpnavališkumas jų priešas. Stropiai ir su atsidavimu vykdo jiems pavestas užduotis ir savaime pasiekia pripažinimo. Ožiaragiai 1 tai labai iškilios asmenybės bruožai. Vaikystėje elgėsi kaip padaužos. Patartina saugoti savo veiklos užrašus nuo pavydžių ar konkurencingų asmenų. Truputėlį būdami atidesni vis tiek imasi didelių projektų ir sėkmingai investuoja. Būti lyderio pozicijoje yra tiesiog būtina. Kuomet užsiima pramogine veikla, bendrauja labai lanksčiai ir kompetetingai laimi. Anksčiau ar vėliau bus pripažinti, jų darbas - pradėti.
  Tikėjimo trūkumas jėgomis ir valia yra giliai slepiamas. Dažnai pakliūna į diskusijas, kuriose stengiasi panaikinti kai kurių žmonių minčių ir idėjų pasilaikymą sau. Susidūrę su sunkumais juos asmeniškai įveikia ir juda toliau. Praeitį palieka užnugaryje ir visus kas neleidžia tobulėti.
  Jiems patinka kultūrinės šaknys, tačiau mėgsta pridėti savo. Nesuteikia didelės reikšmės mažmožiams, tačiau kartais patiria netikėtus minčių proveržius nuo ankstyvo ryto. Žmonėms jie patinka ir stengiasi šiek tiek praleisti laiko drauge.
  Finansai parūpsta kuomet pradedami nauji darbai. Gera nuovoka leidžia pastebėti, kad aukštybių palaiminimas baigiasi vos tik  dėmesingumas išsenka. Buitinė technika, įrankiai ar priemonės jiems turi būti tik patys kokybiškiausi. Patinka siekti nuolaidų. Sau ir savo šeimai linki gyvenimo komforte. Per savo pastangas pasiekia karjeroje aukštumų ir kylančių pozicijų. Darbe yra gerai pripažįstami. Tapę bosais visada išlieka profesionalais. Jų galima rasti visose srityse. Siekia įnešti naujovių, auginti rezultatus lengvai ir užtikrintai siekti gausos. Jais tiki, pasitiki ir klausosi, supranta kad veda į pasiekimų auginimą, o jie šiuo ruožtu kuruodami žmones atveria jų nuostabiąsias puses ir drauge pasiekia neįtikėtinų rezultatų.
  Jei pamiršta atsikvėpti ir dirba be atvangos tai žinoma sumažina džiaugsmo energijos lygį. Vien mūsos darbams ne gana, būtinas rėžimas ir tinkamas valgis.
  Būdami rinktiniai aukštos kokybės įsimylėjėliai stengiasi parodyti, kad darbe jie negyvena ir moka mėgautis. Dėl meilės kovoja, tačiau reikalauja vedybų. Jie greitai pamato kūno bruožų privalumus, malonias detales, ar iškilų mąstymą. Visuomenėje juos mato,kaip vienas kitam labai tinkančią porelę. Būdami neišpuikę, gauna pribloškiančiai derantį asmenį. Svarbiausia ne išorinis grožis, bet toks pat gyvenimo požiūris.
  Šeimyniniai santykiai svarbiausia gyvenimo dalis ir džiaugiasi savo vaikais. Kol susituokia gali praeiti laiko. Vos tik įsitikina, kad tai tas žmogus, ilgai nelaukę apsiveda. Linkę į atsiskyrimą, kartais tampa grėsmingi, už skriaudas ima atsilyginti tuo pačiu. Patartina mažiau neigiamai fiksuoti dėmesį, nemąstyti depresyviai, būna pasineria į nelankstų senamadiškumą.

   Bradley CooperTiger Eldrick WoodsNicolas Coppola CageIsaac NwetonJuozas Tallat KelpšaMartin Liuther KingThelma CarpenterWilhelm ZimmermannClifford DouglasPaul KeatingJonas PajaujisGabrielius LandsbergisEstelleNina DobrevVincas Mykolaitis Putinas


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account