Šaulys 9

  „ARTISTIŠKAS AVANTIŪRISTAS"
  Labai įvairiapusiški, tačiau aštraus proto, rūpestingi ir nuolaidūs. Pasitaiko kūrybiškumo proveržių, yra liberalių pažiūrų, geros širdies ir jautrūs.

  Jupiteris - kilni širdis (šaulys), Marsas - nesutramdomas ir jausmingas. Išvystytas dosnumo jausmas padeda bėdoje netgi nepažįstamiems. Aistringi, nereiklūs. Mažai reikalauja iš partnerio, tačiau reikalauja ištikimybės patys negalėdami jos pažadėti.
  Menki apribojimai jų nesustabdo. Mėgsta aukoti, užleidžia garbę kitiems. Daug išleidžia, tačiau su pinigais sekasi gerai. Mėgsta sportą ir nuotraukas kuriose finišuoja nugalėtojais. Mėgsta varžytis tiek sporte tiek aistrose. Tiki riteriais. Jie absurdiški tačiau ir filosofai. Gali tapti fanatiški. Tiki karma ir reinkarnacija. Mėgsta manipuliuoti. Nepalūžta nuo sunkumų.
  Jie ir atradimas ir problemų maišas. Geri prekiautojai, simpatiški ir mandagūs, mėgsta dalyvauti maištinguose susirinkimuose. Mėgsta keliauti.
  Gali paaukoti visus pinigus svajonėms. Vertina gėrybes, bendravimą, tad renkasi turtingą ir išsilavinusią kompaniją. Jų žavesys leidžia sukurti evangelijos mokslą ir skleisti jį. Aplinkinius laiko parengtyje bet kokiems posūkiams bei įvykiams. Yra draugiški ir moka pajungti kompaniją subtiliems savo interesams. Svajoja ką nors išgelbėti nuo blogų įpročių ar sprendimų. Tiesiog garbina meilės objektą.
  Planai gali būti nerealūs, tam reikalinga didesnė drausmė ir kaprizingumo atsisakymas situacijoms išspręsti. Nebūti ir pernelyg kritiškiems, reikliems ar savimyloms.

   Antanas PikelisRichard PryorRajendra PrasadHenrikas ŠablevičiusChristina ApplegateJimi HendrixGary S. BeckerMary MartinTyra Banks


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account