Šaulys 8

  „ATKAKLIŲ STRATEGIJŲ MEISTRAI"

  Energingi ir įvairiapusiški, moka atvirai išsikalbėti ir už tai yra dėkingi. Moka tapti naudingais, turi gabumų ir tai kelia jų ambicijas. Yra labai konraversiški palyginus su kitais šauliais. Jie moka pinigus dalinti nepažeisdami biudžeto ir tokia kantrybe išsilaiko darbuose ar siekiant karjeros. Stengiasi gyvenimo nepaversti vienais juokais kas dažnai pasitaiko šauliams.
  Jų gyvenime technologijos užima svarbiausią dalį. Mėgsta griežtą planavimą. Prisiima daug veiklos, tad sunkiai randa laiko sentimentaliems pasisveikinimams ar pokalbiams. Kartais užkrauna dienotvarkę maksimaliai kaip tik įmanoma išnaudoti dieną. Išpuolus laisvam vakarui gali pergyventi, kad kažkas juos pamiršo.
  Reikėtų peržvelgti savo emocijas išlaukiant jiems palankaus laiko. Taip tampa opozicijai ne tokie konservatyvūs ir kieti. Su laiku atsisako įtaraus pigumo ir renkasi prašmatnesnį gyvenimo būdą. Sąmoningai naudodami nuoseklumą karjeroje pasiektų aukštesnių pareigų. Vien sėdėti užsidarius kabinete jiems per sunki užduotis. Kelionės taip pat padeda užsidirbti. Mėgsta iššūkius. Tačiau turėtų būti atidūs, ar pinigai nemetami į bedugnę. Jie vargiai kur nors gali rasti pasitenkinimą. Dažnai užkabina pavydžius žmones. Puikiai moka suktis versle. Sapnų dėka gali sužinoti visuomenės požiūrį. Tinka ekonominiai, istorijos, politikos analitiniai bei žurnalistiniai darbai. Daug laiko skiria labdaringai veiklai. Turi įtikinėjimo dovaną.
  Meilėje ir santuokoje yra pažangiausi iš visų Šaulių. Labai aistringi. Jų užimtumas neleidžia mėtytis nuo šeimos. Santuoką vertina kaip naudingą sąjungą. Sutartinai garantuoja susitikimų skaičių mėnesiui. Idealiausias variantas kai partneris užimtumu prilygsta Šauliams 8. Vaikais rūpinasi patys. Taip gali atitrūkti nuo darbų gausos ir atsikvėpti šeimoje.

   Džein FondaGeorge Davis SnellJuozas GruodisBen StillerZigmas VaišvilaMartin Van BurenAnna Nicole SmithLee Remick


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account