Šaulys 7

  „ENTUZIASTINGAS TYRĖJAS"

  Geba įvairiai mąstyti, labai pagarbūs, domisi, atleidžia. Gilūs ir paslaptingi, gerų manierų, aukštos vertybės, širdies atjauta. Gyvenime kelionė jiems yra viskas. Joje vysto savo hobi ir atlieka praktikas. Mėgsta menus. Savo gabumais patraukia masių dėmesį. Labai lankstūs ir nereiklūs gyvenamosioms sąlygoms. Visa ko esmė, sekti savo kelioninį šauksmą ir prie gyvenamųjų vietų neprisirišti. Jų fantazija laki ir paliečianti amžinybės didibę, kai kurie turi vizijos dovaną.

  Dangus juos laimina ir suteikia sėkmės. Meilėje mėgsta atsitiktinumą. Į šeimyninį gyvenimą neįsileidžia pašalinių. Užtai vedę elgiasi džentelmeniškai. Gali iki kritiškumo reikšti nepasitenkinimą ir tuo pat metu matyti gražias perspektyvas. Mėgsta ginčytis dėl smulkmenų, detalių ir retorinių klausimų. Jie yra aktyvūs gyvenimo grožio puoselėtojai.


  • Taylor Swift
  • Radhanath Swami
  • Arūnas Valinskas
  • Winston Churchil
  Dar būdami jauno amžiaus, sužiba visuomenėje. Taigi suranda save ir savo kryptis. Jie išties gerai nusimano savo srityse ir trokšta pažinti vis daugiau. Veikia užtikrintai, pataiko pagrinde iš pirmo karto. Aplinkiniams tampa labai svarbūs kaip asmenys. Gerai supranta socialinę padėtį visuomenėje ir joje vaidina svarbų vaidmenį. Didelį dėmesį skiria žinių kaupimui. Patinka įvairiausios sritys. Atsigauna gamtoje ar sporto praktikose. Aplinkiniams jie atrodo ir yra labai kilmingi  bei sumanūs.
  Labai reiklūs bendradarbiams. Mokytojavimas, filosofija bei dideli tyriamieji darbai jiems tinkamiausi, kad būtų atvira vieta fantazijai ir mintims lietis. Politika ne išimtis. Mėgsta skaityti ir rodytis viešumoje. Įžiebę kūrybinę ugnį, tampa kaip prometėjai, nešantys ją liaudžiai. Geriau su jais ne kovoti o draugauti. Šeima dažnai lieka jų veiklos papildiniu arba aplamai ne itin vystoma.Taip yra dėl išsikeltų tikslų, kurių jie siekia. Labai patinka dirbti keliose vietose. Pradėjusių dirbti jau niekas nebesustabdys. Šeimoje reikalinga inteligencija ir laisvė.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account