Šaulys 5

  Užtikrintas keliauninkas

  Pilni jėgų ir vis trokšta pažinti nauja. Nuolat tobulėja, yra lankstūs bendravime. Juos veikia troškimas laisvei ir siekia patirti viską patys. Ypač reikalingi pojūčiai, nuotykiai, rizikingi įvykiai, polinkis vienatvei. Labai aktyvys protas. Gyvenime jie ieško kompanijos, su kuria galėtų išbandyti kaip galima platesnio pobūdžio veiklas. 

  Tinkamiausia darbinė veikla manoma yra keliavimas, turizmas, kur nuolat kinta esamoji vieta. Jie geba mokytis ir yra fiziškai tvirti. Su savo natūra kelia pavydą arba kitų nepasitenkinimą. Jų galvos prikimštos transcendentinių persikėlimų laike, paralelių pasaulių, žygių ir filmo scenarijų. Mėgsta varžytis ir sunkiai išsėdi vietoje nieko nedarant.

  Jiems augant šalia jų visuomet buvo pavojus. Dažnai susižeisdavo. Senamadžiai idealistai, nelabai tvarkingi. Džiūgauja atsidūrę chatotinėje aplinkoje ir iki senatvės išlieka vėjavaikiškos prigimties. Jų šauliškai natūrai darbas prie stalo veikia slopinančiai, jeigu kalbėti apie esatį. Gali lengvai iššvaistyti visus savo turtus jeigu tik to užsigeidžia. Atsakomybė ir tikslai nėra jų stiprioji pusė, tačiau yra labai linksmi pakeleiviai.

  Meilei pasiruošia iš karto, skirtis yra linkę taip pat greitai, todėl patiria daug išbandymų dėl savo tiesmukumo ir pastovumo trūkumo.

  • Steven Spielberg
  • Gustave Eiffel
  • Kazys Grinius
  • Eliot Carter
  • Alex Orbito
  • Sandra Straukaitė

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account