Šaulys 4

  „RYŽTINGAS TIKRINTOJAS"

  Vadovaujasi teisingumu, apsukrūs mąstytojai, judrūs, aristokratiški, užjaučia, rūpinasi gamta, naudojasi išmokta išmintimi ir siekia tikslų. Labai tvirtai įsikibę į gyvenimą  ir praktiškai nepajudinami. 

  Ypač žemiški ir kaip nebūdinga šauliams - realistai. Konkrečiai ir be užuolankų bendrauja su priešinga lytimi. Lovoje renkasi paprastumą ir tradiciškumą. Labai taupo laiką. Palaiko ir mėgsta švarą ir aiškumą. Ir šiems Šauliams kelionės yra būtinos, tačiau pirma savas būstas ir soti šeimyna.

  Jų kompanjonai turi mėgti karštas diskusijas ir gyvenime stengtis dėl laimės. Daugiausia laimi, kai žmones aplink save renkasi pagal protą. Jie ieško būdų kaip gyvenimą sutvirtinti ir padaryti saugesniu. Imasi darbų net praradę entuziazmą vien iš pareigos.

  Jei nepatinka ar kyla nuobodulys būtinai apie tai pareiškia, tačiau įžvelgia prasmę užduotis atlikti. Aplinkiniams stengiasi padėti, taip susikuria patikimą užnugarį ir nesileidžia būti menkinami. Patinka sportas ar savišvieta, tokį pat tempą sukuria ir namiškiams.


  • Brad Pitt
  • Franc Sinatra
  • Philip W. Anderson
  • Jonas Basanavičius
  • Tina Turner
  • Juliane Moore
  Mėgsta pasijuokti, kad ir iš nešvankybių. Labai patinka jų cirkai vaikams.  Susipykę su kuo nors ilgai laiko nuoskaudas širdyje. Kartais jie ir patys nebepakelia savo dviprasmiškumo. Tai juos verčia atlikti užduotis greitai ir nesitrankyti galvosūkiuose, einant toliau. Kol nesubrendę, skleidžia naivias ir aukštų idealų idėjas, tačiau vėliau tampa praktiškesni ir žemiškesni tiek darbe ar santykiuose.

  Po sukrėtimų jie labai greitai atsigauna. Stengiasi ir susitvarko su visais pasitaikančiais iššūkiais. Toliau juokiasi ir pašalina kliūtis ir varžovus.
  Geri tiek ir kaip situacijų analitikai tiek ir sudėtingų programų vykdytojai, statytojai. Scena ir režisūra atsiveria pas tuos,kurie natūraliai yra linkę į didesnę ekstravaganciją. 
  Geriausiai jų asmenybę apibūdina ištvermingumas, kantrumas.

  Su šypsena užkariauja širdis, pagalba nelaimėliams padaro juos žinomus kaip altruistus ar tiesiog susilaukia pagarbos.
  Santykiuose jiems patinka abstraktumas ir gali daug atiduoti jėgų, kad laimę pasiektų. Ir žinoma laikosi savo sprendimo.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account