Šaulys 3

  „PRIBLOŠKIANTIS KELIAUTOJAS"

  Pozityvios nuotaikos, sumanūs, aukštai kelia savo tikslus, guvūs ir nuovokūs. Aiškiai dėsto mintis, patinka bendrauti ir kurti, natūralaus džiaugsmo šeimininkai, lydimi mūzos. Tarp Šaulių tai kūrybiškai aktyviausi ir labiausiai pasižymintys žmonės, kurių rankose niekai tampa didžiausia vertybe. Didžiausia problema tai pinigai, kurie tiesiog išnyksta akimirksniu. Kitos išeities nėra, kaip tik patikimi bendrakeleiviai, kurie tvarkytų jų finansinius reikalus. Tačiau kaip bebūtų, nuotaika ir pozityvumas jų neapleidžia. Jų išmintis ir supratimas leidžia laiku ir vietoje pasielgti taip, kad atsirastų nauja gera investicija ar darbo pasiūlymai. Suorganizuoja komandas darbui. Jų tobulumas pasireiškia dirbant koncentruotai ir tiksliai.
  Jų gyvenime už keliavimą labiau patinka tik dar daugiau kelionių. Patinka rizika. Išorėje kuklūs ir ramybės skleidėjai, o po išore juose verda zbitkų užmačios, taip ir mąstančios, kaip suvilioti žmones.
  Likimas jiems šypsosi ir yra itin palankus, patinkanti veikla pati pasibeldžia į jų duris. Labai mėgsta bendravimą su nepažįstamaisiais daug bendrauja ir domisi net ir asmeniniais klausimais. Bendraudami dažnai iškrenta iš santūraus ritmo. Taip jau savaime gaunasi, kad pabrėžia kieno nors priklausomybes ir įžeidžia. Nors priežastys ir ketinimai būna kuo nuoširdžiausia pagalbos ranka.
  Inovacijos ir atsinaujinimas jiems patinka iki žilos senatvės. Pensijos poilsis bei nieko neveikimas visiškai netinka šios vibracijos žmonėms. Kad ir kokie padaužos būtų, savyje turi dvasinį asmenį. Patartina kelti tikslus ir jų siekti. Neapčiuopiami užmojai sukelia tuštumos pojūtį. Dideliam jų džiaugsmui veiklos niekada nepritrūksta. Su šypsena priima klaidas ir taip  tampa aplinkinių mėgstami. Lengvumas, kurį suteikia žmonėms, jiems atneša didelį klestėjimą. Girdėdami visatos skleidžiamą šauksmą reikiamu metu ir vietoje be išankstinio pasiruošimo susiduria su reikiamais asmenimis ir taip pradeda naudingas partnerystes. Moka teisingai įvertinti savo jėgas ir žinias. Mėgsta balansuoti tarp atsitiktinumų ir pasinėrimo į vieno atvejo sprendimą. Nemėgsta didelės įtampos,kuri sukeltų uždarumo jausmą. Aplinkiniams kartais atrodo, jog toks elgesys neatsakingas.
  Mėgsta vingiuotus kelius ir įrankius traukiančius dėmesį. Nepasiduoda liūdesiui ir greitai iš jo pasijuokia.
  Pakili nuotaika ir žavesys lydi visuose jų darbuose. Nesklandumuose ieško pačios esmės tačiau pasitarnavę palieka galutinius darbus kitiems ir dairosi naujų darbų. Tradiciniai darbai ir gyvenimo būdas čia netinka. Turi būti lengvumas ir priderintas laikas jų poreikiams. Darbas organizacinėse grupėse ar visuomeninės veiklos iniciatoriai, gausybė naujų pažinčių tiesiog būtina. Ryšiai su žmonėmis labai svarbi Šaulių 3 gyvenimo dalis. Jiems skiria ištisas valandas, tad tampa puikūs pagalbininkai konsultacijose bei dideliuose žmonių sambūriuose. 
  Finansai reikalingi gana nemaži jų poreikiams patenkinti, tačiau didelės reikšmės jiems nesuteikia. 
  Mėgsta tokius pat klajoklius kaip ir jie, remia senas pažintis ir partnerius. Gali paaukoti didelius pinigus byrantiems projektams, kad tik dvasia suklestėtų. Taip atsiduria ties bankroto riba, tačiau didelis tikėjimas padaro stebuklus ir jie sulaukia įplaukų pačiu reikalingiausiu metu.
  Žmonėms jie neša neįkainojamą vertybę - meilę ir džiaugsmą gyventi. Jiems patartina šnekėti tiktais tai, ką gali ištesėti. Ir žinoma pajutus troškimą veikti.
  Kuomet įsimyli tai iš karto išsiteškia lyg ant ledo. Pakiliai tiki, jog likimas jiems ir vėl atsiuntė meilę. Širdis visada išlieka harmoninga. Jei kas įskaudina tai tik lieka įbrėžimai, o visa kita lieka nepažeista. Yra rūpestingi, atjaučiantys. Jų širdys užkariaujamos ne greitai, bet dėsningai žengiant laiptelis po laiptelio esmės link. Kada nori parodyti meilę, ima skleisti begalinį džiaugsmą, kelia daugybę garsų ir tiesiog patraukia visą dėmesį. Kai kurie jų partneriai tokio kasdieninio didelio dėmesio neatlaiko ir tiesiog pabėga.
  Sunkiai sekasi apsistoti ilgesniam laikui ir nutraukti tuščias kalbas. Reikėtų atkreipti dėmesį ir padirbėti su būdo naivumu,kuomet mąstysena ima šokinėti ir kaitaliotis. Ir žinoma pasimokyti taupumo.
  Rimantas BagdonasDave BrubekGenovaitė Tolkutė GabrėnaitėGriffit JoynerSergėjus JovaišaNelly FurtadoChristina Aguilera

   

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account