Šaulys 2

  „ATJAUČIANTIS VEDLYS"

  Atidūs ir mėgstantys įdėti pastangas, moka išlaukti savo momento, laki fantazija, mėgsta padėti, stebinti ir stebėtis. Gyvenime karšti ir mėgsta išsireikšti. Trokšta dėmesio. Būną, jog nukenčia per sao atvirumą. Jų padidėjęs jautrumas, tačiau gausus draugų būrys neleidžia ilgai liūdėti. Kuomet visuomeniškas socialinis veiksmas juos galutinai palaužia, pasitraukia ir užsidaro.
  Greitai reaguodami į situacijas mėgsta darbe įvairovę ir judesį. Jais domisi ir žavisi, kad tik būtų ne nuobodus darbas.
  Juose smarkiai išreikštas romantizmas, mėgsta menus ir tokiu būdu išsikrauna. Jų elgesys remiasi nuotaika tačiau linkę blogybių nedemonstruoti. Labai geri ir vaizdingi pasakotojai. Mėgsta ir pajuokauti ir apie gyvenimo realijas pašnekėti. Nostalgiškai juos traukia oratorystės menas, taip pat išklausyti ir kitus. Mėgsta domėtis kitų žmonių gyvenimais. Jiems būtina užbaigti savo tikslus, čia į pagalbą pasitelkiant draugus. Meniškos prigimties, tinka scenos ir filosofiniai užsiėmimai. Tiki siela ir jos įsikūnijimais, liaudies medicina bei kovoja už tiesas. Gyvenime jiems skirta pagražinti kalbas ir bendravimą. Geriau finansinius reikalus palikite partneriui, nei praradę viską gailėtumėtės.
  Santykiuose ieško paprastumo, tačiau kad reikiamu laiku paglostytų vidų ir ego. Šeimoje gyvena aistringai ir išradingai. 
  Įdiegę daugiau disciplinos į savo elgesį tapsite pakantesni, mažiau tampysite nervus, greičiau ir pastoviau veiksite.

   Akii BuaKim BesingerAleksandras BlokasVladas BūtėnasKarolis DapkusSteve BuscemiEdita PiafBenedict SpinozaDalia TeišerskytėFrank ZappaAmanda SeyfriedLucy LiuMaria Callas


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account