Skorpionas 9

  „MISTIŠKASIS TEISUOLIS"

  Žemiški, pajėgūs, ryžtingi, kūrybingi, gilūs, žavūs, nuovokūs, atsakingi. Siekia maksimalaus išbaigtumo, veikia skubotai, veikiami emocijų, veikloje siekia pirmauti ir giliai įstringa atmintyje. Smerkia žmonių silpnybes, kadangi savyje mano esą apsivalę. Niekas geriau nežino kiek tai aukų iš jų pareikalavo. Suradę tinkamus atvejus, ryžtasi dideliam atsidavimui ir pasiryžimui. Būdami tokio ypatingo rėžimo šalininkai, į paprastesnius žmones žiūri iš aukšto. Noriai dėsto žmonėms, kaip reikia pasiekti suklestėjimą. Suvaržyti jų neįmanoma. Sukūrę šeimą ar turėdami partnerius dažnai trokšta sueities ir toks dėmesys vargina jų išrinktuosius. Tai pozityvo ir atšiaurumo kokteilis viename. Nelaimėje padeda, jei kam to reikia. Kam teko pas juos padirbėti, greitai suprato jų konstruktyvius ketinimus. Juose išties daug džiaugsmo gyvenimui ir plačios vaizduotės mišinys skatina projektuoti,kokių aplinkinių šie norėtų, vėliau supranta tokių minčių absurdiškumą. Ne žiūrint į tai vistiek priima tai kaip tikrą dalyką, kaip ir mažų dienų žaidimus. Fantazija juos nunešdavo po neįtikėtinus pasaulius ir tai tapo gyvenimo stimulu. Susipažinę su pomirtinio pasaulio egzistavimu ir persikūnijimu, bei vis pasikartojančiu atgimimu, ėmė suprasti gyvenimo struktūrą. Planuose projektavo, kaip pasidalins žiniomis su visa žmonija. Vis viena liktų tokie pat , net ir slėpdami šiuos atradimus. Prasmingumas jiems reiškia labai daug. Pasižymintys kuklumu, nevengiantys viešumos. Gyvenime siekia pirmauti arba vadovauti. Gabūs oratoriai ir šnekoriai. Mėgsta naujoves ir jų diegimą į savo gyvenimą, arba bent jau mintimis apgalvoja, kaip tai jį pakeis. Jų džiaugsmo išraiška paliečia mases ir žmonės juos mėgsta. Tokiu būdu atsiveria daug durų. geba atlikti visus darbus nuo paprasčiausių iki atsakingiausiųjų ir lengvai suranda savo vietą darbovietėje. Būna ima kurti darbo vietas sau patys ir taip projektuoti gyvenimui grožį. Padėdami sunkioje situacijoje esantiems, užsitarnauja žmonių palankumą. Gerai jausdamiesi ir ant scenos išmoksta greitai suprasti apie ką eina įvykių ar dalykų kalba ir temos. Geba analizuoti technikos veikimą ir kurti menus, taip papildo piniginę. Sulaukę vėlyvo amžiaus išlieka produktyvūs. Pasirinkę gyvenimo kryptį pajaučia palengvėjimą. Labai atsakingai ir apgalvotai renkasi kuo bus, supranta ir aplinkinių lūkesčius. Apgalvoja ir atsarginius planus. Turėdami tam tikrą savybių planavimą, arčiau prisileidžia tik tam tikrus žmones. 9 leidžia nesunkiai įeiti į naują kontaktą. Geba nujausti žmonių gabumus vos tik juos pažinę. Daug ateina daug ir išeina, bet pagrinde kas pabuvoja jų rate, įstringa atmintį šis susitikimas.
  Santykiuose mėgsta šou elementus ir vaidybą. Deda pastangas į fantastiškus prisiminimus. Negaili dovanų ir įvairovės lovoje, daug improvizuoja, jausdamiesi lyg kino filme. Suradę meilę atsiveria visu savimi. Lieja jausmus be kompromisų, net jei aplinkiniai mato uždarumą.
  Patartina padirbėti su didelių užmojų principais, negatyvumu, paliepimais, naivumu, atitolimu nuo žmonių, saldžiažodžiavimo.

  Roberto BenigdiLuciano BerioVytautas BrenciusCharles BronsonMichael CollinsAntanas ŽmuizinavičiusBrittany MurphyJonas DereškevičiusAlexander KwasniewskiDomininkas VeličkaYakov Zak


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account