Skorpionas 8

  "RINKTINIS KELIAUTOJAS"

  Gali daug iškęsti ir savyje laiko didžiulį ryžtą pasiekti. Turi gerą nuojautą, kaip sutvirtinti planus. Juos gerbia, jie toli numato įvykius. Jų mąstysena gali išanalizuoti netgi laimingus lošimo atvejus. Valia atveda prie nugalėtojų linijos.

  Nemėgsta eilių. Moka organizuoti žmones darbui ir trokšta tapti turtingi. Gali tapti stambūs vadovai arba finansiniai nusikaltėliai. Išmokę pelningai veikti dažnai keliauja ir uždirba dar daugiau. Kartais pažeidžia etiketo ir dorovės principus tikslams pasiekti. Labai atkaklūs siekdami ir puikiai save kontroliuojantys žmonės. Visuomet stengiasi užbaigti ką pradėję. Mėgsta veikti slaptai tiek viešumoje tiek šeimoje.

  Atstumo laikosi net nuo artimiausių giminaičių ir galvoja, jog jie turi būti labai turtingi. Tačiau ne viskas auksas kas auksu žiba jų įvykių verpeto aplinkoje. Jie tai puikiai žino ir geba ištirti. Patinka brangakmeniai. Mėgsta būti įvertinti. Supranta sėkmės ir nesėkmės skonį. Jų užmojai gali tapti labai dideli ir ypač humaniški, taip paragaujami gyvenimo sėkmingumo ar nepraeinamumo etapai.

  Jiems labai svarbi pagarba ir žinoma turtai. Geriausiai sekasi kompanijų valdyboje, dideli tyrimai, menai, dvasios pažinimo studijos bei turizmo pakraipos. Prieš sudarydami sutartis mėgsta viską nuodugniai išsiklausinėti. Geba padėti atsiverti ir pamatyti reikalingas savyje savybes net gi aplinkiniams. Žmonėms jiems dėkingi už suteiktą darbą, o jie patys dėlto visai ramiai reaguoja. Jau nuo vaikystės jų planai skambėdavo kiek nerealiai, tačiau ėmė reikštis verslui tinkami bruožai. 

  Meilėje partnerystei atsiveria keliai sutapus požiūriams, susitikimai poilsiaujant. Vedyboms neskuba, pirma rūpi pažinti tėvus, giminę ir finansinę padėtį. Šioje vietoje mėgsta išlaukti tinkamo žmogaus ir momento, nei apgailestauti. 

  • Pablo Picasso
  • Martin Scorceze
  • Algimantas Čekuolis
  • Owen Wilson
  • Rachele Mcadams
  • Jan Vermeer

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account