Skorpionas 6

  „FAKTŲ TYRĖJAS"

  Kupini drąsos ir gerai mokantys sutelkti dėmesį, realiai prieina prie dalykų ir turi vis nerimstantį ir klausimus uždavinėjantį mąstymą. Jų pareigos jausmas gerai išvystytas, mėgsta vaidybą, tačiau yra nuoširdūs globėjai kitiems. Jų gyvenimo kredo būtinai svarbiausia dėl meilės. Jų aistros labai labai kaitrios, tačiau asmeninei gerovei kaip ir nepavojingos, kadangi skorpioniškasis ego mažiau išreikštas ir yra linkę duoti, bendrauti, mąstyti laisvai. Jiems patinka mokytojauti. Kūrybingi ir unikalios fantazijos visuomet būna palaikomi savo draugų.
  Nemėgsta valdžios institucijų. Meilėje eksperimentuoja ir mato realias džiaugsmo ir skausmo pasekmės. Mėgsta darbo kolektyvą ir komplimentų dalinimą. Jų geras pastabumas. Siekia padėti. Geriau priešais šiems žmonėms netapti. Domina sveika mityba,vertina gyvenimą ir kūno kokybę. Jų sferos siejamos su religija, kultūrinėmis įstaigomis, moterų reikmenų sritys, galėtų operuoti žmones. Didelė tikimybė, jog parašys knygą. Turėdami įgimtą troškimą mokyti, gali imtis teorinių krypčių, darbo su informacija.
  Gali pinigus bemedžiojant pamiršti šeimą, tokiu atveju patariama laikytis ramybės. Pozityvumas skatina ieškoti žmonėse gero. Aukšti standartai meilėje verčia ieškotis ne trumpalaikių pažinčių, o sutuoktinio. Mėgsta darną šeimoje. Meilės malonumai su laiku tik stiprėja ir tampa tobulo pasitenkinimo įrankio specialistais. Labai mėgsta vaikus ir jų trokšta, vėliau jie tampa geriausia pagalba.
  Jei išspręstumėte agresyvumo protrūkius, mažiau būtumėte linkę į uždarumą, turėtumėte daugiau pozityvo savyje.

   Margaret AtwoodVincenzo BelliniHiram BinghamSalomėja NerisEileen CollinsDe GaulleWarren HardingJurga IvanauskaitėJonas KazlauskasJuozas PreikšasAngelica bridgesCalista FlockhartJuozas TysliaaFamke Jansen


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account