Skorpionas 2

  „SUSITVARDANTIS VIRŠININKAS"

  Turi savyje daug jėgos veikti ir moka sukurti užstrigusios plokštelės efektą, taip išgaudami sau naudingą ir palankų sprendimą. Pakankamai gerai įžvelgia situacijos niuansus, moka jautriai ir širdingai kalbėti. Taip sukuria apie save gailestį skleidžiantį įtikinamą įvaizdį.
  Viduje karšti ir turi mažiau negailestingumo nei kiti skorpionai. Reaguoja į mėnulį emocijos. Būna užsiveda ir nebesivaldo. Dažnai paliečia žmonių pasąmonę ir atveria jų pojūčių išklotinę.
  Šie skorpionai mėgsta slėpti savo emocijas ir jų bijo. Jei kuo nepasitiki, stabdo draugystės ryšius ir amžiams atsisveikina. Greitai kapstosi iš nesėkmių. Artimųjų neišduoda, nebent kritiškiausiais atvejais.
  Tiki mistika ir patys dalyvauja begalėje paslaptingų įvykių. Labai saugo asmeninį gyvenimą nuo viešumo.
  Dėl visų naujovių pirma eksperimentuoja patys prieš ieškodami profesionalų pagalbos. Dažnai ieškosi mokslinių ar valstybės darbų. Viskas ko jų manymu gyvenimui reikia tai krūva pinigų ir nesibaigiančios pagyros bei apdovanojimai. Taip jie pasiekia savo tikslus ir rūpinasi artimaisiais. Tinka juristiniai, žurnalistiniai, archeologijos pakraipos bei pramogų sritys. Mėgsta išbandyti daug sričių prieš apsistodami ir tuomet pradeda darbą vertinti. Būna pasitaiko ir poetiškų bei dvasingų asmenybių.
  Pinigai jų gyvenime tai kyla tai krenta iki dugno. Dažniausiai jų trūksta, bet susiranda paskutinę minutę ir papildo savo sąskaitas. Daug dėmesio skiria namams. Jiems šeima ir pasiekimai svarbiausi. O gamtos dovanas laiko savo turtu.

  Vargiai moka subalansuoti švelnumą. Pagrinde žmonės džiaugiasi juos pažinę. Labai reiklūs partneriams, tačiau skleidžia savybes, kurios tampa labai patrauklios.
  Su jų jausmais geriau nejuokauti. Labai didžiuojasi savo vaikais ir visada išlieka draugais.
  Problemos prasideda kuomet skeptiškas situacijos vertinimas peraugą į visišką kritikos atmetimą ir užsispyrusius planų siekius. Įstrigus, ryžto trūkumas keistis ir nervingumas neleidžia išlysti iš baikštumo ir viską pertvarkyti naujai.

   John AdamsAdy EndreKonstantinas BajerčiusAleksandras BorodinasMeg RyanClaude MonetStanislovas RiaubaMeg Ryan


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account