Skorpionas 1

  „ATKAKLUS AVANTIŪRISTAS"

  Labai ryžtingi, kūrybingi, keliantys tikslus ir jų laikosi, geba suprasti sudėtingus dalykus, laisvi, patinka modeliuoti, kalba be užuolankų, geba atlaikyti iššūkius. Išorėje visuomet laikosi harmoningai, net viduje įsivyravus chaosui. Kitiems leidžia matyti tik kokie jie yra efektingi, tvirti kaip uola, neprieinamos širdies, tik kokie klestintys karjeroje.

  Jau žiloje senovėje šios vibracijos žmonės gebėdavo apeiti sužeidimų neigiamus padarinius, taip ir jie geba sutramdyti sunkią patirtį, neigiamai veikiančią jų būtį. Stiebiasi į aukščiausias vietas ir monotonija, bei karjera be ateities jiems visai netinka. Tedomina vadovaujanti pozicija ir nieko kito. Jie  tikri super galių savininkai sutverti valdžiai, lyderystei, įgyvendinti ryžtingus ir tvirtus projektus. Jų tikrumo savo veiksmais negali palaužti niekas. Mažai kas gali jiems prilygti ir taip užtikrintai pasiekti savo.

  Turi daug jėgų ir intymų patrauklumą. Daugelis kovų liečiančių juos, vyksta tik dėl pasirodymo. Nuo mažų dienų rodo savo atsidavimą veiklai. Šeimynai tai labai patiko, tačiau svečiams nelabai. Dažnai žmonės nuo jų prarasdavo jėgas, kuomet šie užpuldavo juos, prašydami atsakyti į tonas klausimų.

  Su laiku suvokia, kad daugelis minčių, neraminusių juos, yra dviprasmiai. Mažai kas sugebėdavo juos nuraminti ir atsakymais pamaitinti. Mokydamiesi aukščiausių laipsnių, tyrinėjo begales informacinių šaltinių, kol susirado sau tinkamus kelius. 

  Kilti darbo laipteliais tai jų pirmasis užmojis, tačiau vėliau tereikia pinigų paprastam gyvenimui palaikyti. Priėmę pinigus, kaip egzistavimo pamatus, karjera ima sektis ir apsirūpina turtingais atributais bei aplinka. Jie puikiai geba atlikti savo darbą. Mėgsta priblokšti ir susirinkti visų dėmesį. Būdami labai protingi susidoroja net painiausiose situacijose. Ieškodami išeities mėgaujasi, lyg tai įtakotų jų visą gyvenimą.

  Geranoriškai nusiteikę pažįstami mėgsta jiems pasitarnauti o šie jiems dovanoja gerą sutarimą. Turi išskirtinę fantaziją žmonių pateikiamoms mintims, ir taip leidžia atrasti kažką naujo. Tuomet dalinasi sukauptu žinių bagažu vien iš pasitenkinimo.

  Būdami klestintys ar aukščiausiame pasiekimų taške ima skirti laiko ir meilės reikalams, tuomet jau būna harmoningesni. Iš anksto planuoja, koks turi būti jų išrinktasis. Aišku vertybės pirmoje vietoje be galimybės būti užginčytos. Jiems reikia kažko tokio kaip ir jie. Po vestuvių laikosi kartu ar tiesiog ilsisi ir šviečiasi namuose.

  • Adele Exarchopolous
  • Scarlet Johanson
  • James Cook
  • Kavin Klime
  • Martin Luther
  • Peta Wilson

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account