Svarstyklės 9

  „AKTYVUS VEIKLININKAS"

  Atjaučiantys ir paguodžiantys, mėgsta kultūrą, pagrinde yra taikūs, atviri pasauliui. Jų gera širdis puikiai dera su kūrybingumu. Tai padaro juos patrauklius.
  Jiems patinka tiek ir asmeniniai širdies, tiek ir aplinkos reikalai. Labai gerai jaučia visuomeninį sąmoningumą. Veikiami Marso įgauna gynybinio karingumo. Slepia savo negatyvius jausmus. Apgalvotai vengia pavojaus. Turi drąsos pasipriešinti. Jausmingi, lengvai bendrauja ir pasiduoda aistrai. Traukia asmenybes su kuriomis konfliktuoja. Visuomenėje nuo jų baidosi kaip nuo širdžių ėdiko reputaciją turinčių asmenų. Nesuprasdami kaip jie taip paveikia kitus įklimsta impulsyvios veiklos komplikuojamame rezultate.
  Ieško realizacijos dideliems darbams dėl žmonijos. Stengiasi pakylėti fantaziją ir suvokiamą realybę. Jie čia tam kad įkvėptu kitus. Svajonėse įsivaizduoja kaip laisvina tautą iš nelaisvės ar vadovauja revoliucijai. Mėgsta keistenybes. Yra nuožmūs antikorupcijos, švaros spaudoje ir politikoje, broliškos meilės skleidėjai. Dažnai nusivažiuoja iki aktorystės. Jų dvasingumas derinamas su aktoryste. Net nuožmiai nesiverždami ant scenos vis tiek ant jos patenka. Tuomet pasijaučia labai tvirti ir nepalaužiami. Tiki kad publika jais žavėsis, o pabaigę tampa kulūs. Ryšys su bendruomene jų natūralus pašaukimas, kuriuo jie apdovanoti už visuomeniškumo gerą pojūtį. Scena jų darbui tinka labiausiai. Tv ar kino, valstybės ar dvasiniai darbai. Tinka ir netradicinė medicina. Joje tampa itin kruopštūs. Tiki, kad žmonėms atvers akis. Siekia pavergti širdis gerais savo darbais.
  Meilėje tuoktis neskuba, asmeniniai poreikiai vos te patenka į dešimtuką. Pirma turi pasitarnauti žmonijai, nors pretententų į jų širdis net ir po vedybų išlieka gausus ratas.

   Rutherford Bichard HayesJonas LechavičiusHeinrichas HimlerisTrey ParkerGrasas GiunterisJimmy CarterBenjamin NetanyahuRobert TriffinJean GottmanIoan GruffuddMahatma GandhiBrigette Wilson


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account