Svarstyklės 8

  „ŽVITRUS JURISTAS"

  Patinka giliai mąstyti, elgtis teisingai, kukliai, pagal etiketą, kultūringai ir išvaizdžiai. Žemiški, įtakingi, gerai susigaudo aplinkoje, yra išsilavinę.
  Išpuoselėta mąstysena, priima žmones tokius kokie yra, gabūs finansų tvarkyme. Laisvė jiems yra viskas. Ir darbe ir meilėje išlaiko erdvumą nuo partnerių ir darbdavių. Patinka atvirumas ir dorybės. Vengia nusidėti ir kituose tai matyti nenori. Jie tikri teisybės ir tiesos saugotojai. Būna pratrūkę ilgai save dėlto kankina.
  Būtina atkreipti dėmesį į reguliarią ir teisingą mitybą. Jaučia melą ir nepasiduoda būti mulkinami. Meilėje ir darbe pasirenka tinkamiausias sritis.
  Geri kovotojai ir konkurencingoje kovoje sugeba įgyti pranašumą. Mąsto ir veikia plačiai. Gerai išanalizuoja situacijos galimybes. Gerai idėjai gali paaukoti labai daug pastangų, renkasi švarius ir skaidrius projektus. Kai pradeda, visuomet įvykdo ką suplanavę.
  Pagrinde rūpinasi žmonijos poreikiais, yra lankstūs ir sukalbami. Priešinasi viršūnių ir valdžios diegiamai neteisybei. Pasaulietiškas humanizmas juose tiesiog klesti tačiau kultūrinės tradicijos irgi labai svarbios. Kartais savybės ir principingumas padidina realų problemų matymą ir papildomai apsikrauna. Aistringai ginčijasi ir įrodinėja savo galimybę reikštis laisvai.
  Jiems patinka vienu metu būti užimtiems galybe darbų, taip net užmiršta asmeninį gyvenimą.
  Pajutę reikalą namuose imasi ne ką mažesnių projektų ir darbų. Darbo dvasia neišnyksta ir namų aplinkoje, tad sutuoktiniams reikia prie to išmokti taikytis. 
  Nuo jaunystės išreiškia pašėlusią dvasią ir tiesiog bando viską, tuomet suradę savo siekia būti geriausiais. Siekia materialių gėrybių ir patogumų, atitinkamų sričių gerbūviui susikurti. Darbe privaloma harmonija ir įkvėpimas. Gabūs tvarkantis su masių mintimis. Taip atsiveria valdžios, kultūros, žiniasklaidos sritys. Darbas su visuomene. Geri vertintojai ir rašytojai, tačiau popierizmas ne jiems. 
  Jų tikslas gyvenimo tamsybes apšviesti, nevengia ir papeikti. Prasmingai naudoja intelektą. Tvirtai laikosi savo nuomonės.
  Šeimoje labai ištikimi, tikras ramstis. Tuoktis gali vien dėl materialių priežasčių. Patinka aristokratiškas gyvenimo būdas, tačiau draugaudami skleidžia žmonėms šilumą.
  Labai meniški ir jautrūs. Dėl meilės gali paaukoti viską. Šeimą sukuria gerai apgalvoję ir apskaičiavę, kad tai su kaupu atsipirks.
  Patartina išspręsti godumo troškimus, kurie sukuria visiškai nereikalingas išlaidas. Venkite agresyvios elgsenos, kylančios iš besaikio dirbimo dėl materialių gėrybių.

  Vytautas ŠerėnasWilde OscarEmilis FišerisRudolf VirchowArthur Allan ChesterGeorg StahlMax von LaueThomas AttwoodRafael NunezArnold Henri GuyotMatt DamonHilary DuffVanesa Mae


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account