Svarstyklės 6

  „SVAJINGI DRAMŲ KŪRĖJAI"

  Altruistiški taikdariai, paslaugūs ir kupini ryžto. Jie yra smarkiai veikiami meilės planetos Veneros, ir su didžiule energija įgauna vidinės ramybės. Gyvenimą renkasi harmoningą, mėgsta kuklumą. Moka išlaikyti nuotaikos stabilumą. Galima teigti kad ne nuodėmingi ir labai paslaugūs nuskriaustieisiems. Daug dirba dėl kitų. Pinigai pas juos patys atkeliauja. Meniški. Dažnai suranda turtingų rėmėjų. Dosniai dalija savo rūbus ir juos mėgsta kviesti į svečius. Tinka klubo vadovo pareigos, jų namuose visuomet pilna besisvečiuojančių žmonių.
  Jų meilė idealistinė. Tikri taikos demonstratoriai, įkvėpimo šaltinis. Nerealus idealizmas gali baigtis depresija, tačiau greitai atgauna pasitikėjimą savimi. Tiki gyvenimo gerėjimu. Mėgsta erdves. Net aristokratiškos prigimties būdami, išdrįsta ginčus spręsti jėga. Puikūs dvasiniai lyderiai, taikdariai. Gyvenimas panašus į kino filmą. Kultūra, poezija, pedagogika, sportas, organizacijų vadovybė, oratorystės menas, aktorystė tinka jiems.
  Trokšta paprastumo ir tyrumo meilėje. Labai jautrūs. Smulkmena gali virsti tragedija. Gali pritraukti savanaudžiu ir egoistų būrį. Meilėje mėgsta viešas demonstracijas tačiau aukšti standartai dažnai priveda prie skyrybų.

  Fridrichas NyčėDwight David EisenhowerHeather LocklearGiuseppe VerdiJim CaviezelJohn Lennon


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account