Svarstyklės 4

  „ŽEMIŠKI FANTAZUOTOJAI"

  Stengiasi elgtis tinkamai, geba gerai numatyti įvykius, moka įkalbinėti, supranta kuklumo poreikį. Mėgsta kai gyvenimas yra dėsningas ir aiškus, surikiuotas ir išdėstytas planais, jie pasinėrę į reikalus ir aktyviai mąsto, mėgsta harmoningą išdėstymą ir klausosi pašnekovų giliai priimdami jų kalbas.
  Geba kurti tiek fiziniame plane tiek idėjų ir mentaliniame. Kuriuose beje pasireiškia aktyviausiai. Labai patikimi ir prasmingi, visuomet žino ką ir kodėl taip daro. Mėgsta rutiną ir pasikartojančią veiklą. Labai atkaklūs siekdami užsibrėžtų tikslų ir žūt būt jų siekia. Kompetetingumas leidžia pasiekti aukštumų susitarimuose. Juda savo tempu,  išreiškia geras manieras, dėmesingumą, priežiūrą. Ypač patikimi. Laikosi to ką pasako. Geba taupyti, tačiau radę antikvarinę vertybę gali viską išleisti.
  Jų protai vienu metu veikia keliomis kryptimis, geba daug bendrauti telefonu, mėgsta apsikrauti darbais. Vaikai būna sunkiai prižiūrimi, jiems patinka gyvūno sąmonę turintys sutvėrimai. Namuose tvyro maždaug chaosas. Tačiau jų niekas neblaško, jie stabiliai laikosi savo vizijos. Skaičius 4 sutramdo išsiblaškyma ir audringumą. Visuomet išlieka kupini skaidrumo emocijose ir harmoningi. Tikslingai apgalvoja ką šneka ir viso to pasekmes. Gyvenimas jiems matyti savose spalvose, be to mėgsta pakovoti už tiesą. Nesako netiesos, geba rasti išeitis net gi aistringoms bei destruktyvioms situacijoms. Jų elgsena labai unikali. Mėgsta derinti nesuderinamumus. Mėgsta tik skoningumą, o į paikystes atsako pabrėždami kvailumą savo juokuose. Užtai bet kokiose grėsmingiausiose situacijose jie išlieka šaltakraujiški ir nepalaužiami.
  Darbo aplinkoje jų komanda galima tik žavėtis. Jiems paprasčiausiai nėra lygių. Draugiškais ėjimais randa varžovų silpnąsias vietas ir puola. Tinka įvairiausios pozicijos nuo menų iki valstybinių institucijų. Ką bedirbtų išreiškia pačias geriausias, darbui reikalingas savybes. Jų meninė išraiška ir aktoriniai gabumai labai pasitarnauja lipant karjeros laiptais. Ką užsibrėžia, vadinasi tą pasiekti yra gabūs. Ryžtas ir valia atveda prie pageidaujamo rezultato. Aplinkiniai mokosi ir seka jų pėdomis. 
  Santykiuose daug laiko tiesiog laukia. Labai seksualūs ir savo manieromis uždegantys. Ieško grynosios meilės supratimo užuot puoselėdami aistras. Net įžiebę ugnį ilgai nedega. Jiems patinka vaikščioti stabiliu pagrindu nei skraidyti padebesiais. Mėgsta atstumą ir laisvumą draugystėje. Reikalai ir įtemptas darbo grafikas neleidžia puoselėti tokių artimų šeimyniškų minčių. Vedyboms gali apsispręsti per itin trumpą laiką, tad kartu išgyvenę keletą mėnesių gali tikėtis piršlybų ar sutikimo gyventi kartu visuomet. 
  Pritrūkę ketinimo ir ryžto veikti svarstyklės 4 tampa abejingos ir neveiksnios, susipriešinusios su savimi, sunkiai sukalbamos.

  Avril Lavinge Šventasis KazimierasWalter SimmonsJulio José Iglesias de la CuevaEnrico FermiTuras HejerdalasAudrius ButkevičiusMargaret ThatcherAllesandro PertiniJeff GoldblumJulio IglesiasUsher RaymondGabriella ClimiToni Braxton

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account