Svarstyklės 3

  „UŽVEDANTIS KOMPANJONAS"

  Subtilumas, vaidybiškumas, elegancija, žino ko nori, geranoriški aplinkiniams, svajingi, prieinami. Dažnai keičia savo įvaizdį ir nuotaikas. Retas kuris geba juos perprasti. Gana naivūs ir vėjavaikiški, meilėje pučia vis naujas vėjas ir prie partnerių neprisiriša.

  Jų įsitikinimai nepalaužiami ir jie renkasi būti vieni. Gerai jaučiasi klubuose ar vakarėliuose, tai jų namai. Mėgsta bičiuliautis, gerai groja, patinka masės žmonių, trokšta šlovės. Gali nenorėti veikti, bet atsinaujina gerai praleidę vakarą ir tampa vėl kupini jėgų. Stiprūs ir veiksmingi kaip meiteliai, greiti mąstytojai ir stiprios mentalinės jėgos savininkai.

  Mėgsta persivalgyti ir be saiko mylėtis. Daug dėmesio skiria įvaizdžiui ir viduje išlaiko vaikišką entuziazmą, tai traukia partnerių gausą. Pomėgius laiko atvira tema, tačiau nuo pašaliečių gyvenimo malonumus vis gi pridengia. Spalvoti ir lengvi skraiduoliai. Kuomet reiškiasi, tai lyg spalvomis lytų. Geba pašnekėti, yra socialiai aktyvūs. Laikosi pozityvaus ir naudingo bendravimo.

  Moka jausti madas ir populiarumą. Patinka turtinga aplinka. Visuomet domisi apie žymius ir suklestėjusius asmenis. Nepatinka jei kas juos apšneka. Šviečiasi gyvybingų ir stulbinančių asmenybių egzistavimo istorijomis. Moka atpažinti visuomeninius socialinius sluoksnius, tačiau patys suranda sau prieinamą palankią vietelę.

  Būna jų bendravimo įgūdžiai sukelia žmonėms pasipiktinimą, mato juos kaip pamaivas, ar padlaižius. Tai pakankamai kategoriški žmonės, pasiryžę pasiekia aukščiausias viršūnes. Ramiai ir ritmingai siekia tikslo, yra pasiruošę kritiniams atvejams. Tai ne skurdžių atsiskyrėlių tipas, jie mielai renkasi turtus ir komfortą.

  • Snoop Dog
  • Eglė Garbėnaitė
  • Davidas Fiodorovičius Oistrachas
  • Alexander Gardner
  • John Lightgow
  • Danny Minogue
  • Edward Herbert Thompson
  • Jean-Antoine Watteau
  • Bronislovas Lubys
  • Roxane Mesquida
  Privalumais mėgautis patinka  drauge su panašiais į juos. Aišku jie surengs pasirodymą, kai reikia gaivintis svaigiais gėrimais iš auksinės kurpaitės. Atpažįsta gyvenimo spąstus ir siekia tikrumo. Jų esybė pražysta gražioje ir įdomioje aplinkoje. Patinka vaidybiniai menai, namų apstatymas, kadrų kūrimas, darbas su garsais. Mėgsta būti tarp elito ar pradžiuginti save dovanomis. Pasitaiko ir didelio paveldo atvejų. Jei įspūdingo kapitalo dar nesusikrovė, tai nesijaudina. Dažnai yra mėgstami ir kviečiami apsilankyti grietinėlės rengiamose vaišėse.

  Finansus išbarsto labai staigiai. Laikosi gražaus etiketo tiek priimdami žmones pas save tiek ir patys vykdami pas kitus. Tampa ryškiu ir maloniu įvykio akcentu.
  Reikšdamiesi patys, sugeba pasitarnauti ir kitiems. Gero nuovokumo ir aukštos kvalifikacijos veikėjai. Santykiuose tikri romantikai. Širdis juos neša lyg ant sparnų. Labai meniškos natūros, reiškiasi pobūviuose ir drąsiai įsijaučia į pagrindinius vaidmenis. Jų išreiškiamos minkštos savybės ir patrauklumas priverčia partnerius trokšti ir geisti jų. Likti visiškai be gyvenimo meilės jie nenori, siekia poros, kuriai irgi patiktų toks gyvenimo ritmas, kartu intensyviai rodytis viešumoje. Palydovams skiria daug dėmesio ir pastangų. Mylėdamiesi išlieka svajingi. Galima pagalvoti,kad tai jie sukūrė aistros prieskonius.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account