Svarstyklės 1

  „KŪRYBINGAS AKTYVISTAS"

  Moka pasiekti pageidaujamą pliūpsnį energijos, yra akyli stebėtojai ir elgiasi kaip išsilavinę. Siekia lyderiauti ir turi tam pakankamai jėgų. Laikosi draugiškai su valdžia ir kuriamais įstatymais bei siekia užsibrėžtų tikslų.
  Savyje turi didelį kiekį ryžto kovoti aistringai ir net gi grubiai. Mėgsta kontroliuoti per atstumą. Nusiteikę pozityviai ir visuomet pasiruošę reikštis. Aristokratiški ir tikslingai veikiantys tampa neįveikiami. Gali imtis ir netikėtų taktiškų veiksmų pakeisdami savo elgesį. Kaupia išmintį kaip paveikti žmones ir sėkmingai naudojasi žiniomis. Net jei ir perpranta juos kas, svarstyklės - 1 aptiks kitą įtakojimo kelią.
  Jų kovingumas nepergalimas, labai nuoširdžiai įkalbinėja ir tai moka padaryti lengvai ir paprastai. Be užuolankų geba išdėstyti kritiką.
  Asmeniniu žavesiu ir trauka pasižymi menkai, tačiau visuomet atsiranda juos dieinančių asmenų. Mėgsta sveikatingumą ir daryti pelningą karjerą. Kai kuriems jų rūpestingumas savo paties asmeniui matyti kaip pilnatvės trūkumo pasėkmė, bet iš tiesų jie tesistengia teigiama ir palankia kryptymi vesti savo saviraiškos evoliuciją. Nemėgsta fizinio kontakto konfliktų. Pasiruošę išgirsti netgi oponentų poziciją. Jų išsilavimas ir laikysena suvaldo aistras nuo ne protingų išsišokimų.
  Jų pasaulėžiūra kaip pro vitrinos langus, patinka namuose lankytojai, kurie prilygsta jiems patiems ištaigingoje jų namų tvirtovėje. Geba organizuoti verslo pietus, suvažiavimus. Supranta ką daro ir ką dera o ko geriau nekviesti. Teisingai sudėję visus taškus ant i darbovietėje ima kilti.
  Daug dėmesio skiria vizualiam dalykų pristatymui. Net labai netradicines sritis geba integruoti į pelningo verslo rėmus. Traukia žmonių dėmesį, sudarinėja susitarimus taip ir iki politikos prieina. Tinka visuomeniniai darbai, ypač valdiški.
  Pinigus leidžia noriai, tai atspindi jų padėtį. Turi daugybę partnerių ir įtakingų pažįstamų. Geba laiku pertvarkyti kompanijos darbą arba ją aplamai likviduoti. Pagrinde žmonėms jie patinka ir žvelgia įjuos ištroškusiomis akimis, tikrų draugų turi mažai.
  Meilėje mėgsta ilgus žaidimus ir mėgavimąsi. Norinčių tapti jų pora paprastai būna daug. Tik sugebėję pavergti jų širdį laimi ištikimą meilę ir apsaugą. Jie gerai supranta ką reiškia visiškas atsidavimas, tačiau siekia asmeninės pergalės. Nemėgsta aistringų debatų ir konkurencingų ginčų, bet pasitaiko emocijų išsiveržimas. Į gyvenimo palydovus paprastai išsirenka tokius, kurie atspindi juos pačius. Destruktyvumas jiems svetimas bruožas.

  Hugh JackmanRaimondas KašauskasStingJohn Yang WatsArmande AssanteAlfred NobelJonas ŠvedasHenrikas TamulisThomas Hunt MorganPavelas PopovičiusDžordana ButkutėGwyneth PaltrowKate Winslet


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account