Mergelė 8

  „ORGANIZUOTAS VYKDYTOJAS"

  Labai gerai moka tvardytis ir švariai įžvelgia mintis, tokiu būdu tiki savo jėgomis, tiksliai sudeda visus taškus ant i. Jų plati vizija leidžia mąstyti neapsiribojus siauru takeliu, o veikti plačiai ir ypač reikalų srityje. Nors ir stengiasi laikytis paprastumo bei laikytis dorovės normų, moka išsikovoti gerą visuomeninę padėtį ir gerai uždirbti. Asmeninį gyvenimą nuo aplinkinių stengiasi apsaugoti, o darbe gali ilgiausiai skendėti rutinoje. Geri planuotojai ir tokių užmačių vykdytojai, praktiškai nepalaužiami. Domisi tik artimųjų patarimais. Jų labai stiprus dėmesio susitelkimas į vykdomą veiklą. Savo gyvenimą mėgsta atskirti į sritis, kurios viena su kita neturėtų ryšio, jungties.
  Savimi pasitiki vis labiau, kuomet turi galimybę dinamiškai reikštis situacijose. Moka pasiekti puikų balansą šeimoje ir buhalterijoje. Jų aplinkiniai klausosi, kadangi savybės, kuriomis pasižymi, išties parodo jų profesinius įgūdžius ir geras manieras. Geri ir atjaučiantys būna tik sąžiningiesiems. Kartais pamoko realaus pasaulio supratimo ir paskatindami atsuka šaltą dušą. Jų manymu žmonija elgiasi pagal žvėries gyvenseną.
  Jų kieta laikysena iš tiesų pagrįsta žinojimu, jog viskas, kas mums nutinka, yra pelnyta, tačiau viduje ir visai netrukus ima reikšti atjautą nusipelniusiems. Tačiau pabrėžti savo sienos tvirtumą jie mėgsta.
  Jų siekiai visuomet remiasi į pačias aukščiausias padėtis ar bent jau lubas. Jų manymu be jų negalima apsieiti. Vengdami atsakomybės renkasi skyriaus vadovų pareigybes. Tuomet akylai saugo poziciją ir sėkmingai organizuoja sistemos vykdomuosius darbus. Geri skaičiavimo ir žmonių kalbinimo srityse. Linkę dirbti saugiai, be rizikos. Vaidybos srityse pasiekia net režisūros aukštumas ar  darbo vietas agentūrose. Visi darbai ilgainiui tampa jiems palankūs, kadangi gali atlaikyti visas jiems gyvenimo siųstas negandas.
  Meilėje mėgsta pastovumą, kad tik nesimaišytų darbui. Svarbu nesikankinti vienatvėje ir viešai neatverti šeimos gyvenimo.
  Stenkitės visa galva nepasinerti ir neužsivesti, kad besidievagojant ryžto neprarasti, nepervirti savyje vien dėl emocinio įspūdžio.

  Juozas Tumas VaižgantasJohnson Lyndon BainesSaulius VarnasGintaras RuplėnasJuozas BernatonisJames GandolfiniPaulo CoelhoTommy Lee JonesRichard GeereAdriana KarembeuAmy WinehouseCloudette Colbert

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account