Mergelė 6

  „PADEDANTIS PAGALBININKAS"

   

  Stengiasi žmonių neapgaudinėti, elgtis be slaptų išskaičiavimų, kilnios širdies, mėgsta padėti. Laikosi duoto žodžio, pozityviai nusiteikę, sąžiningi, vykdo pavedimus. Patinka būriuotis kompanijoje arba būti su gimine. Jie labai šeimyniški.

  Švara ir aiškus daiktų išdėstymas dominuoja juose. Nemėgsta taršos ir neharmoningumo ir matydami kitus apsileidusius ar ne taupius, pyksta, bet supranta, kad jie visuomet lieka šalia. Jiems patinka gražiai atrodyti. Juose yra natūralaus patrauklumo, o tinkamai apsirengę geba apstulbinti ne vieną.

  Palyginti su kitais, šie žmonės yra labai glotnūs ir meniški. Būna sukyla ambicijos,  bet iš kito kampo pažiūrėjus, yra stipriai atsidavę saviesiems. Su laiku žmonės vis labiau juos mėgsta. Apie žmones iš esmės nieko bloga nešneka ir susikuria gero žmogaus įvaizdį. Kai kažką daro, tai atlieka veiksmus labai atidžiai. Yra gabūs ir reikalui esant ima reikštis. Šeimynai visuomet aiškina lyg būtų smarkiai viršesni. Kai siekia kilimo, ima ieškoti problemų ir prastai atlikto darbo, kurį pabrėždami tampa geri pagalbininkai.

  Vertina punktualumą ir griežtą tvarką. Nesusimąstydami skleidžia geros fizinės ir dvasinės būklės sampratą. Labai pasitiki daktarais ir dažnai nurodo kreiptis į ligonines. Liaudies gyduoliais yra neužtikrinti, tačiau kur jie yra informacijos randa. Tvirtai laikosi savo ir pakeisti jų žmonėms nepavyksta. Pasaulį mato kaip spalvingą kelionę, rūpinasi bendrakeleiviais, kad būtų visiems linksma.

  Būna kad jų išraiška atsibosta, bet pykstasi su žmonėmis ir retai ir mažai. Kai reikia pagalbos visada pasirodo nekantraudami. Jų gyvenimo pasaulėžiūra skraidžioja tarp aukštų idealų ir džiaugiasi tuo ką turi, regi šviesias perspektyvas.

  Dievina savo aplinkos žmones ir visą planetą. Lieja džiaugsmą ir laimę. Suklesti ir gerai pasižymi altruistinėje veikloje, padedant vargšams. Patinka kūrybinė veikla. Labai išraiškingi ir gerai geba perteikti savo vidų, užveda ir įkvepia. Savo artistiškumu geba išvesti iš proto. 

  Laiko gausią praktinės išminties skrynelę. Joms labai reikalinga skrupulinga paspirtis, uždeganti juos pačius veikti. Santykiuose pirma atlieka bandymus ir tyrimus ir užtrunka, kol supranta kas ir kaip. Merginos atsiskleidžia, kaip rečiausi ir nematyti labai išvaizdūs šiltų kraštų žiedai.

   

  • Warren Buffet
  • Agata Kristi
  • Liz Greene
  • Herman Helmholtz
  • Herbert George Wells
  • Salma Hayek
  • Michael Jackson
  • Rob Greenfield

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account