Mergelė 4

  „GABUS STRATEGAS"

  Santūrūs, vadovaujasi praktiniais išskaičiavimais, siekia nurodymų realizacijos, atsiduoda veiklai  iki detalių. Geba praktiškai pritaikyti žinias, suburia žmones, vadovaujasi žemiškais ir realiai pagrįstais principais.
  Jų veikla labai racionali ir išradinga. Gali meistrauti priemones ir jomis naudotis. Vengia rutinos ir siekia dirbti namuose. Jie tikri futuristai ir ateities supratimo nešėjai. Patinka kūno patvarumo temos bei žemės biologinė padėtis. Suaugę ir realiai mąstantys. Atsakingi ir patikimi, daug mąsto į priekį ir generuoja veiklą. Pradėję darbus dažnai atsiduria sąstingyje ir tuomet kaip reikia taip atlieka pakeitimus. Šeimyninis pasaulis dažnai persipina su darboviete, kadangi mėgsta joje būti visą dieną. Yra tokie kokie yra savo vietoje ir susitaikę su aplinka. Į žmones kreipiasi oficialiai ir stengiasi asmeniškumus pasilaikyti sau, net jei ir matosi kas diena. Intymiame gyvenime juos užveda vaidyba kokio nors oficialaus atvejo. Rūstumas ir kieta laikysena atveria kitus veidus vos tik prisileidžia arčiau.
  Jų kieta laikysena tampa žmonėms pati geriausia išsiliejimo bei sutvirtėjimo vieta. Patinka padėti žmonėms nelaimėje. Gali dirbti kitiems atrodytų pačius neįdomiausius darbus, kartoti tuos pačius veiksmus ir judesius valandų valandas. Supranta, jog pasišventimas darbui priartins prie pasiekimų. Labai svarbus punktualumas. Kruopščiai ir tvarkingai dirba, net poilsio metu ieškosi veiklos. Labai tinka veikla universitetuose, mąstydami sugeba rasti neįtikėtinus sprendimus. Kartais patraukia į nuotykius, tiesa būna ir įtemptų.
  Ką pasižada būtinai stengiasi atlikti. Jei pamato, kad dirba tik jie vieni, tada labai pyksta. Į praeitį žvelgia atlaidžiai ir toliau veržiasi pirmyn. Labai geri kaip remontuotojai ir apyvokos daiktų taisytojai. Žino ką po ko reikia atlikti, kad viskas gautųsi gerai. Tai atveria inžinerinius bei technologinius mokslus. Menai sekasi sunkiau tačiau visi pasiekimai pas juos ateina per darbą. Atsakingi kaip valstybės tarnautojai ir prižiūrėtojai. Kruopščiai prižiūri kaip sekasi veikla ir taiso iki kol menkiausios smulkmenos patenkina juos. Gerai jaučiasi turėdami tiek kiek turi ir kenkėjiškai daugiau nesiekia. Jei reikia atlieka ir kitų žmonių pareigas, svarbu pasiekti išpuoselėtą galutinį rezultatą. Darbe auginasi gerą statusą o asmeniniame gyvenime, dėl šio požiūrio, nukenčia. Kaip bebūtų šeima lieka turtinga ir gyvena komforte, tad smarkiai ir nepyksta.
  Jie tikri susitaikymo su likimu atstovai. Gerai kaip yra ir visada įvykdo ką pažada ir nežada ko neįvykdytų. Supranta kaip palengva visi pasiekimai ateina ir to moko kitus.
  Senamadiški santykiuose daugelį išgąsdina, paslėpdami aistrą. Pergyvena, kad jų nesupranta, kiek daug šie stengiasi ir taip toliau... Ilgainiui susivokia, kad reikalingas pastovus dėmesys. Kartais padeda suvaidintas potraukis užmegsti santykius. Tuomet pametę galvas ir širdis svaiginasi intymiai ir mato tai kaip fizinę veiklą. Švelniai ir energingai.
  Pasisaugokite depresyvios vienatvės, robotiškos veiklos, ligų įsikalbėjimo, išankstinio nusistatymo, fantazijos ribotumo.

  Keanu ReevesArnold PalmerJames Cooper FenimorPetras PanavasWiljamas GoldingasNijolė ŠaltenytėTomas VenclovaAntoinie LavoiserArtūras PaulauskasUrho Kekkonen - Suomijos prezidentasLee Kuan Yew - Singapūro premjerasAdam SandlerJason Statham


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account