Mergelė 3

  „KERINTIS LINKSMUOLIS"

  Stengiasi būti praktiški ir mąstyti pagrįstomis išvadomis, kelti aukštus siekius ir būti tvarkingi. Gyvenimo perspektyvą mato pozityvią, mėgsta reikštis kūrybingai, siekia susidraugauti, laikosi savo charakterio tempo bruožų. Jie puikiai geba prisitaikyti, tad tampa lengviau sukalbami ir atsipalaidavę. Greitai adaptuojasi prie naujovių. Darbe tampa pastebimesni o šeimoje ramesni, mėgsta atsakomybę nešti ant savo pečių. Dažnai neefektingai grumiasi su iškylančiomis problemomis ar tiesiog varginančiai. Jų pajuokaimai gali būti kiek aštresni, tačiau patrauklūs. Kruopščiai kaupia informaciją ir geba įvairiapusiškai pajuokauti. Pramogų gyvenimo sritys jiems tinkamiausios. Tuomet dirba iki išnaktų ir nesustoja kurti geresnes veiklos perspektyvas. Nors juos lydi tikslingos disciplinos laikymasis, būtinai stengiasi pasijuokti ir iš savęs.
  Dirbti mėgsta ilgai, asmeniškumams skirti dėmesio mažai. Ypač patinka svečiuose šamanai ir mistinių galių žmonės.
  Mėgsta lankytis pasirodymuose. Ilgai išlieka jaunatviški, nors kai kurie mėgsta tenkinti žalingus įpročius. Juose ne tik dora išraiška, bet ir egocentriškos užmačios. Lengvai atleidžia, tačiau viduje nori vis daugiau. Jų didelis troškimas sužinoti nuvedą prie įvairiausių durų. Kartais mintyse ir darbuose tampa kenkėjai ir sąmoningai linki blogo. Nemėgsta tauškalių, ieško išsilavinusios ir išmintingos draugijos. Ieško būdų kaip prieš kitus pradėti pirmauti. Kartais pamėgsta tuštoką stilių. Gyvenimo pilnatvė pasireiškia per darbus ir pasirenkamus draugus. Geri organizatoriai kuomet reikia suburti žmones, mėgsta flirtuoti, reikštis kultūrinėse ir socialinėse aplinkose. Geri draugai padeda ir užsidirbti. Geba valdyti savo laiką ir pelningai mąstyti netikėčiausiose vietose. Taupūs iki kol apsisprendžia rimtiems pirkiniams. Taip ir gyvena turėdami krūvas pinigų arba nieko. Susitaikę su aplinkinių savybėmis gyventų ramiau.
  Kuomet myli, išreiškia tai žodiniu žaismu ir šmaikštumu. Nuo protingų kalbų pasikrauna jėgų ir kūrybinės fantazijos. Neskuba kurti šeimos, tačiau įsimylėję aiškiai tai parodo. Ištikimybės laikosi tik protingiems, tačiau juos kankina viliojančios pagundos.
  Dažnai tampa pesimistiškai reiklūs ir kategoriški. Mėgsta girtis ir išlaidauti, taip pritrūksta pastovumo.

  Jan SvankmajerJohanas Volfgangas GetėCameron DiazThomas StaffordSantos Montejo EduardoRadhakrishna SarvepalliNina AntonovaJuvencijus LapėAlgimantas ŠvažasVioleta ŠoblinskaitėPaulius AugiusMichael ChiklisMichael KeatonAutumn ReeserShaniah Twain

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account