Mergelė 2

  „POZITYVUS PATARĖJAS"

  Siekiantys gėrio, mąstytojai, rūpestingi, padedantys, bendrauja tiesiai šviesiai, siekia palankių rezultatų, siekia elegancijos ir pasaulį padaryti geresniu. Skaičiaus įtaka jiems sukuria daugybe emocijų. Veiklos kokybė priderinama prie jiems vadovaujančiųjų rezultato. Padidėjusio jautrumo, atrodo lyg būtų pažeidžiami. Išties geba patys su savo iššūkiais susitvarkyti kuo puikiausiai. Patinka kai juos pozityviai kas įvertina. Turi išlavinta nuojauta, tačiau viduje daug stresuoja. Susidoroję su potyriais, ima reikštis vaidyboje ar mene. Turi asmeninių užrašų knygą ir stebi savo gyvenimo eigą. Tai trunka iki mirties. Taip nustebina palikuonis, jog buvo meniškos natūros. Tie kas nežino, vargiai prie jų minčių gali prieiti, nes jie nėra linkę atsiskleisti, ir galima pamanyti juos esant niūriomis asmenybėmis. Tik nedaugeliui pavyksta save pilnai atskleisti ir tapti super herojais, kadangi yra linkę būti žemiški. Būdami moksleiviai suteikdavo paramos savo išmintimi ir silpnesniems. Aktyviai veikdami gaudavo vadovaujančias arba organizacines pareigas. Sunkiu metu palaiko ir jei reikia pasitarnauja. Save yra linkę sumenkinti,net būdami pasižymėję. Jų gyvenimo funkcija būti jungiamąja grandimi.  Patinka liaudies išmintis ir ezoterika, geba teisėjauti, būti ne šališki. Gerai išmanydami asmens kūrybinius trūkumus, savo stiprybėmis geba reikštis menuose. Greitai įtikina mokinius siekti ir kovoti dėl aukščiausio. Gabūs moksle ir matematiniuose skaičiavimuose, sistemingos veiklos priežiūroje. Darbe svarbiausia siekti maksimalaus rezultato ir aiškiai bei sąžiningai atsižvelgti į įdedamas pastangas. Tai teisingos krypties pradininkai, kurių pėdomis vėliau seka būriai žmonių.
  Suradę savo meilę, dažnai stabiliai ir laimingai kartu nugyvena gyvenimo metus. Tereikia atsiverti. Jų laisvė egzistuoja tik minčių lygmenyje. Leiskite sau patirti viską kas natūraliai kyla. Santykiuose smarkiai klimpsta į romantizmą ir kontaktą. Siekia būti laimingi ir košmaru veja mintis apie neištikimybę. Santuokai reikia atsidavusio ir patikimo asmens.
  Jumis žmonėms gali būti sunku patikėti, ypač dėl perdėto skrupulingumo ar nepasitenkinimo, noro baimintis, puikybės, ne drąsumo.

   Suharto HartinanJonas SnadeckisPetras PalilionisKlafsky KatarinaJuozas ŽemaitisStasys StačiokasHenrikas VaitiekūnasErnestas RezerfordasSylvia EarleHeike OnnesElsworth HuntingtonMax DelbeuckTheodor KoecherKatie Melua


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account