Liūtas 8

  „ŽAISMINGAS LINKSMADARYS"

  Geba valdyti komandą, tiki tuo ką daro, kalba konkrečiai ir aistringai užsiveda. Žmonės juos gerbia, geba išreikšti emocionalų gilumą, yra pastabūs ir gabūs. 

  Pinigais ir turtu paverčia bet ką, ko tik imasi. Sugeba uždirbti ir milijoną. Mąsto plačiai, visuomeniškai, tobulina pasaulį, greitai prisitaiko ir mokosi iš klaidų. Liūtams labai patinka kontroliuoti žmones ir čia pasižymi išradingumu.

  Artimiesiems jie kaip ramstis, gali geisti būti vieninteliai valdovai savo sferoje arba išgarsėti vaidyboje. Paliečia žmonių emocijas ir pradžiugina minias. Geri versle, politikoje organizuodami žmonių dėmesio gavimą.

  Ieškosi postų kur galėtų būti lyderiai.
  Taip jie suburia bendraminčius darbui, o šie noriai jų klauso. Jų balsas ir kalbėjimo manieros labai įtaigios. 

  Lengvai įsižeidžia. Jie mėgsta dirbti, tačiau fiziškai sunkius darbus atlieka kiti. Vis ieško galimybių kilti karjeros laiptais. Pagrinde tai režisieriai ar turizmo krypčių atstovai. Kelyje į sėkmę tampa nesustabdomi.

  • Šarūnas Bartas
  • Neil Armstrong
  • Erwin Schrödinger
  • George Bernard Shaw
  • Sandra Bullock
  • Jemima West
  Geresnių rezultatų pasiektų nesiveldami į reputaciją veikiančias aštrias diskusijas. Jų darbams tinka visuomeninė atstovybė, rašymo reikalaujantys meniniai darbai.

  Jų gabumai leidžia laimėti varžybas net gi naudojantis prasčiausiais įrankiais. Turi daugybę patarimų, kaip tvarkyti reikalus. Labiausiai vertina tuos, kurie siekia pačių aukščiausių tikslų bei svajonių.

  Net poilsiaudami užsiima veikla. Išradingi meilės reikaluose. Namuose viskas klojasi puikiai jei tik darbas einasi sklandžiai. Gyvenimas jiems kaip serialas pilnas aistrų ir jausmų bei žabangų. Juos įkvepia flirtai ir romantika.

  Labai vertina darbo laiko sinchroniškumą ir tikslumą. Pažadus duotus jiems būtinai reikia įvykdyti. Nevykdydami pažadų sukeltumėte jiems daug pykčio. Siekiant susidraugauti būtinai reikia vykdyti kas pasakyta.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account